Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykre wiadomości o Aleksandrze Kwaśniewskim. Nikt nie miał pojęcia, co naprawdę się dzieje
Karina Sulich
Karina Sulich 06.10.2020 14:28

Przykre wiadomości o Aleksandrze Kwaśniewskim. Nikt nie miał pojęcia, co naprawdę się dzieje

aleksander kwaśniewski
Fot. Piotr Molecki/East News

Aleksander Kwaśniewski zmaga się z ogromną stratą. Jak przekazał portal wiadomosci.wp.pl, w internecie opublikowano najnowsze informacje i choć sprawa była poruszana już kilka lat temu, nikt nie miał pojęcia, co naprawdę się dzieje. Natychmiast podjęto decyzję.

Aleksander Kwaśniewski boryka się z ogromnym problemem. Jak się okazuje, nikt nie miał pojęcia, co naprawdę się dzieje. Niestety, media właśnie przekazały do opinii publicznej bardzo przykre informacje. Wszystko wskazuje na to, że przed byłym prezydentem Polski bardzo długa droga. Sprawa jest bardzo poważna.

Przykre wiadomości o Aleksandrze Kwaśniewskim

Aleksander Kwaśniewski ma nie lada problem, sytuacja jest na tyle poważna, że chodzi o prawdziwe oczko w głowie byłego prezydenta Polski. Ważne informacje w sprawie przekazała Wirtualna Polska.

Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska do tej pory są jedną z ulubionych par prezydenckich Polaków. Jednak jak się okazuje, polityk musi zmierzyć się z niezwykle trudną sytuacją. Jego fundacja Amicus Europae, założona w 2004 roku, której głównym celem jest popieranie integracji europejskiej, a także wspieranie procesów dialogu i pojednania, mających na celu rozwiązanie politycznych i regionalnych konfliktów w Europie, zmaga się z ogromnym problemem. Właśnie podano najnowsze informacje w sprawie, o której było głośno już kilka lat temu.

  1. Pilne: Restauracje zamknięte po 22. RMF: Obostrzenia mają dotyczyć całego kraju
  2. Uwaga, PKO BP ostrzega przed atakami hakerskimi. Pieniądze znikają z kont, wszyscy klienci poważnie zagrożeni
  3. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na nowotwór. Prawda wyszła na jaw po latach

Aleksander Kwaśniewski i Amicus Europae

Jak przekazuje portal wiadomosci.wp.pl, największe oczko w głowie byłego prezydenta Polski, jego fundacja Amicus Europea, przeżywa ogromne problemy. Otóż strata finansowa w ubiegłego roku wynosi aż 253 855,12 zł, przez co Rada Fundacji podjęła decyzję o pokryciu jej z kapitału zapasowego.

Jak informują media, fundacja co roku na swoich stronach publikuje sprawozdania finansowe i merytoryczne ze swojej działalności. Ze względu na koronawirusa, rada Fundacji udzieliła absolutorium zarządowi, a także zdecydowała się pokryć ujemny wynik z zasobów organizacji. Rok wcześniej Amicus Europea na dzień 31 grudnia miała 1 195 814,72 zł aktywów, z tego ponad 1 mln zł w środkach pieniężnych w kasie i na rachunkach.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

aleksander kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski ma nie lada problem. Jego fundacja odnotowała ogromne straty.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żona przekazała najgorsze wieści. Nie żyje aktor znany z największych hitów TVP, TVN i Polsatu
  2. Kościół wydał oficjalne stanowisko ws. 1 listopada i wyjazdów na groby bliskich. Wielu rwie sobie włosy z głowy
  3. To już pewne. Ministerstwo zdrowia dziś potwierdziło, ogromne zmiany
  4. Kiedy przestaniemy nosić maseczki? Niestety, nie ma dobrych informacji
  5. Czy w Polsce powinny zostać wprowadzone kary za nieuczestniczenie w wyborach?
  6. Gessler przeszła samą siebie. Niebywałe, co robi z ogórków kiszonych i do czego podaje

źródło: wiadomosci.wp.pl