Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niesamowicie wzruszające. Właśnie ujawniono, co nocami robiła Jolanta Kwaśniewska, gdy była pierwszą damą
Karina Sulich
Karina Sulich 26.08.2020 14:26

Niesamowicie wzruszające. Właśnie ujawniono, co nocami robiła Jolanta Kwaśniewska, gdy była pierwszą damą

Taniec z Gwiazdami
instagram.com

Jolanta Kwaśniewska do dziś według sondaży jest ulubioną pierwszą damą Polaków. Czym zaskarbiła sobie taką sympatię? Jak się okazuje, działalność żony Aleksandra Kwaśniewskiego w latach jego prezydentury pozytywnie oceniają również eksperci. Czy najnowsze informacje wpłyną na ten obraz? Właśnie ujawniono, co nocami robiła Jolanta Kwaśniewska, mieszkając w pałacu prezydenckim.

Jolanta Kwaśniewska funkcję pierwszej damy sprawowała przez 10 lat, od 1995 do 2005 roku. Mało kto jednak wie, co robiła, gdy w pałacu prezydenckim gasły wszystkie światła. Badacz protokołu dyplomatycznego postanowił przypomnieć pewien fakt z życia żony Aleksandra Kwaśniewskiego.

Jolanta Kwaśniewska. Tajemnice pierwszej damy

Jolanta Kwaśniewska nigdy nie odcinała się od mediów, a życie pierwszej damy zawsze interesowało Polaków. To ona sugerowała, że żona prezydenta również powinna otrzymywać pensję, dlatego też nie omieszkała skomentować wynagrodzenia dla Agaty Dudy. Teraz jednak na jaw wyszło, co żona Aleksandra Kwaśniewskiego robiła nocami w pałacu prezydenckim. Czy to zmieni jej obraz w oczach Polaków?

W rozmowie z Polska Times dr Janusz Sibora, historyk, badacz dziejów dyplomacji i protokołu dyplomatycznego postanowił przytoczyć pewne fakty z życia Jolanty Kwaśniewskiej, kiedy była pierwszą damą. Jak się okazuje, wielu Polaków o tym zapomniało, a o niektórych rzeczach nigdy nie wiedziało.

  1. Aż 8 pacjentów z Inowrocławia straciło jednego dnia wzrok. Wszystko po tym samym zabiegu
  2. Od 50 dni jest na kwarantannie. Koszmar 10-latki

Ekspert ujawnił całą prawdę o Jolancie Kwaśniewskiej

Jolanta Kwaśniewska została zapamiętana przez Polaków jako aktywna pierwsza dama, otwarta na społeczeństwo. Czy faktycznie tak było? Ekspert postanowił ujawnić całą prawdę o żonie Aleksandra Kwaśniewskiego. Zadziwiające, co robiła nocami.

– Pamiętam, jak kiedyś opowiadała, że w pałacu prezydenckim z córką w łóżku, po nocach, czyta listy od ludzi z prośbą o pomoc. I angażowała się w tę pomoc – zdradził portalowi Janusz Sibora.

Jak się okazuje, Jolanta Kwaśniewska robiła o wiele więcej.

Była też obecna medialnie, co w dzisiejszych czasach jest ważne. To ona dopiero zbudowała taki wzorzec gospodyni pałacu prezydenckiego, którego drzwi rzeczywiście były otwarte dla wszystkich. Dzielnie ratowała męża z opresji. Umiała też napisać scenariusz na funkcjonowanie w erze “poprezydenckiej” – wyznał badacz protokołu dyplomatycznego.

A wy, co sądzicie o Jolancie Kwaśniewskiej jako pierwszej damie?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Jolanta Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska to ulubiona pierwsza dama Polaków. Jak się okazuje, nawet nocami czytała listy od ludzi, którzy prosili o jej pomoc.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Odłożenie na później powrotu dzieci do szkół. Poznaliśmy konkretną datę, media przekazały właśnie komunikat pochodzący z polskiej miejscowości
  2. Zadziwiające sceny w TVP, decyzję miał podjąć Jarosław Kaczyński. Jacek Kurski dostał pilne „polecenie”?
  3. Zenon Martyniuk ma poważne kłopoty. W TVP już poznali prawdę, nie puszczą jej płazem
  4. Koszmar rodziców 12-latki. Zmarła, niedługo po tym wróciła do życia na godzinę
  5. Z ostatniej chwili: Potężna awaria w Warszawie. Tysiące mieszkańców ucierpi
  6. Nie ma gorszych. 3 ogromne błędy podczas pieczenia ciasta drożdżowego, konsekwencje są opłakane

źródło: polskatimes.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!