Lifestyle.Lelum.pl > Aleksander Kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski

Ile wynosi emerytura Aleksandra Kwaśniewskiego?
16.01.2024 09:06 Ile wynosi emerytura Aleksandra Kwaśniewskiego? Przygotuj się na istny szok

Emerytury znanych osób to temat, który zawsze budzi duże zainteresowanie. Zastanawialiście się kiedyś, ile wynosi emerytura byłego prezydenta RP, Aleksandra Kwaśniewskiego? 

Jolanta Kwaśniewska zasłabła i trafiła do szpitala
11.11.2023 20:18 Jolanta Kwaśniewska zasłabła i trafiła do szpitala. Wypadek na zawsze odmienił jej małżeństwo

Jolanta Kwaśniewska jest jedną z najsłynniejszych Pierwszych Dam, a jej związek z Aleksandrem Kwaśniewskim stanowi dla wielu prawdziwy wzór do naśladowania. Teraz gwiazda otworzyła się na temat swojego małżeństwa i opowiedziała o wypadku, który wywrócił jej życie rodzinne do góry nogami.

Aleksander Kwaśniewski wylądował w szpitalu, fot. Pawel Wodzynski/East News
07.10.2023 19:13 Aleksander Kwaśniewski w szpitalu! Otoczony opieką lekarską przekazał komunikat

Właśnie przekazano smutne wieści na temat stanu zdrowia Aleksandra Kwaśniewskiego. Były prezydent naszego kraju wylądował w szpitalu, gdzie obecnie otoczony jest opieką lekarzy. Mimo problemów zdrowotnych polityk przemówił na ostatniej konwencji.

Dramat Aleksandra Kwaśniewskiego
06.10.2023 19:14 Dramat Aleksandra Kwaśniewskiego. Wiemy, jak się teraz trzyma

Aleksander Kwaśniewski jakiś czas temu poddał się operacji kolana. Pomimo początkowego sukcesu szybko na jaw wyszła smutna prawda na temat stanu zdrowia polityka. Nadeszły złe wieści. Wiemy, co dokładnie dolega byłemu prezydentowi Rzeczypospolitej Polski.

Aleksander Kwaśniewski trafił na stół operacyjny
23.08.2023 10:41 Aleksander Kwaśniewski trafił na stół operacyjny. Dyrektorka Biura zabrała głos ws. stanu jego zdrowia

Aleksander Kwaśniewski ma za sobą z pewnością trudną karierę polityczną. Choć od lat jest na emeryturze, nadal bacznie przygląda się polskiej polityce i chętnie komentuje bieżące wydarzenia. Niestety ostatnio był zmuszony odwołać wszystkie swoje wystąpienia, które zwykle cieszą się dużym zainteresowaniem, z powodu problemów zdrowotnych.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy
14.06.2023 13:17 Prawda o małżeństwie Kwaśniewskich właśnie wyszła na jaw, tego nie spodziewał się nikt. Ukrywali to nawet przed najbliższymi

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par prezydenckich. Wzięli ślub przed 44 laty i przez cały ten czas opinia publiczna była przekonana, że mają za sobą jedynie ceremonię cywilną. Okazuje się jednak, że prawda jest zgoła inna. Były prezydent i jego żona mają za sobą także ślub kościelny, ale nie był on typową ceremonią. 

Aleksander Kwaśniewski
30.01.2023 21:37 Na jaw wyszła prawda o emeryturze Kwaśniewskiego. Wysoka to mało powiedziane, lepiej usiądźcie

Aleksander Kwaśniewski nie jest przesadnie aktywny i raczej oddaje się błogiemu odpoczynkowi od niewątpliwie trudnej i męczącej kariery politycznej, którą ma za sobą. W tym z pewnością pomaga mu niemała emerytura, którą inkasuje. Co ciekawe, Kwaśniewskiemu przysługują 2 świadczenia. Na jedno z nich jakiś czas temu narzekał.

Jolanta Kwaśniewska
26.12.2022 22:46 Są 43 lata po ślubie. Jolanta Kwaśniewska z mężem właśnie szczerze opowiedzieli o swoim małżeństwie

Jolanta Kwaśniewska już od 43 lat jest żoną byłego prezydenta Polski. Oboje przekroczyli już sześćdziesiątkę i w życiu odebrali wiele ważnych lekcji na temat miłości i związku. Najważniejszymi z nich właśnie postanowili się podzielić. Już po pierwszym spotkaniu Aleksander Kwaśniewski zapowiedział swoim znajomym, że ta kobieta zostanie jego żoną. Poznali się w trakcie studiów, byli sobą zauroczeni, aż wreszcie przyjaźń zrodziła miłość, która trwa aż do teraz. Przeżyli razem zmiany ustrojowe i prezydenturę a w tym roku, 21 listopada obchodzili 43. rocznicę ślubu. – To jest szmat czasu te ponad 40 lat. Ślub z Jolą to była najlepsza decyzja w moim życiu. I nie żałuję ani sekundy – mówił były prezydent w rozmowie z „Super Expressem”.

Elżbieta II
13.09.2022 15:44 Aleksander Kwaśniewski wyznał, czego nauczyła go Elżbieta II. „Do dziś tak robię”, jedną radę zapamięta na zawsze

Aleksander Kwaśniewski opowiedział o swoich relacjach z brytyjską monarchinią. To właśnie Elżbieta II zdradziła mu pewien sekret, który mocno wziął sobie do serca. Do dziś korzysta z tej złotej rady. Cały świat żegna brytyjską królową. Elżbieta II odeszła 8 września, zamykając wyjątkową epokę w dziejach Wielkiej Brytanii i całego świata. Głowy państw i najważniejsze persony składają kondolencję. Monarchinię wspomina także były prezydent, Aleksander Kwaśniewski. Męża stanu i królową łączyły niezwykłe stosunki. Wszystko zaczęło się w 1996 roku, podczas pierwszej wizyty angielskich władców w Polsce. Później para prezydencka bywała w pałacu Buckingham. Rozmowa z „Super Expressem” ujawniła wiele niezwykłych faktów. Szczególnie jeden z nich zasługuje na uwagę.

Kwaśniewscy
14.05.2022 15:50 Wielkie święto u Kwaśniewskich, cała Polska śle gratulacje. Jolanta i Aleksander mogą pękać z dumy

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy mają nie lada powód do dumy. Z całej Polski spływają gratulacje i ciepłe słowa. Była para prezydencka już wkrótce będzie miała okazję do świętowania, a w mediach zagościło wyjątkowe, archiwalne zdjęcie. Choć już od dawna nie są pierwszą parą Rzeczypospolitej, Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy nadal nie zrezygnowali z aktywności społecznej, a ponadto mogą stanowić prawdziwy wzór dla wielu małżeństw. Były prezydent nieraz przyznawał, że uwielbia obdarowywać żonę kwiatami i komplementami, zaś ona zawsze wiernie stała u boku męża, nie bacząc na wszelkie trudności. A trzeba przyznać, że problemów było całkiem sporo. Nie jest tajemnicą, że kariera polityczna potrafi mocno odbić się na relacjach rodzinnych. W ubiegłorocznym wywiadzie Jolanta stwierdziła, że właściwie sama wychowywała córkę, podczas gdy jej mąż „jadał śniadania z Moniką Olejnik w Radiu Zet”.

Aleksander Kwaśniewski
13.03.2022 22:40 Aleksander Kwaśniewski spotkał się lata temu z Putinem. Przywołał przerażające fakty

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski był gościem live’a, prowadzonego na Instagramie przez jego córkę, Aleksandrę. Polityk odpowiadał na pytania zadawane przez internautów, tematem rozmowy była zaś przede wszystkim rosyjska agresja w Ukrainie. Wspomniał również o swoich spotkaniach z Putinem, a także jego ówczesnych słowach.

Aleksandra Kwaśniewska
11.03.2022 08:40 Jest decyzja Aleksandry Kwaśniewskiej. Na prośbę internautów zaczyna przedsięwzięcie z tatą

Aleksandra Kwaśniewska poinformowała na Instagramie o zupełnie nowym projekcie, w który zaangażowała także swojego tatę. Do inicjatywy skłoniły ją prośby internautów. Aleksandra Kwaśniewska jest bardzo popularna na Instagramie. Jej konto obserwuje niemal 250 tysięcy osób. Na profilu dzieli się nie tylko przemyśleniami i momentami z życia, ale też promuje działalność własną, swojego partnera — Kuby Badacha — a także innych osób. Gwiazda chętnie podejmuje się nowych wyzwań i chyba nie ma tematu, na który nie chciałaby porozmawiać. Jako współprowadząca „Miasta Kobiet” emitowanego na TVN Style poruszyła ostatnio m.in. kwestię, jak przeprowadzać z dziewczynkami rozmowę o menstruacji, a także dotykała tematu WWO, czyli problemu osób „wysoko wrażliwych”. Wyświetl ten post na Instagramie

gdzie mieszka Jolanta Kwaśniewska
11.02.2022 13:03 Gdzie mieszka Jolanta Kwaśniewska z mężem? Prawda wyszła na jaw

Była para prezydencka dokonała zaskakującego wyboru nieruchomości. Zarówno apartament, jak i bajkowy dom na Mazurach robią wrażenie. Wiemy, gdzie mieszka Jolanta Kwaśniewska z mężem. Aleksander Kwaśniewski sprawował urząd prezydenta w latach 1995-2005. W tym czasie Polska przeszła przez wiele ważnych przemian — jedną z nich było wejście do Unii Europejskiej. Była para prezydencka dorobiła się aż dwóch nieruchomości. O dziwo, żadną z nich nie jest słynna „Willa Kwaśniewskich” w Kazimierzu. Niektórzy mogą być zaskoczeni tym, gdzie na co dzień mieszka Jolanta Kwaśniewska wraz z mężem. Postawili na… apartament w bloku.

aleksander kwaśniewski
21.12.2021 19:48 Smutny Aleksander Kwaśniewski przekazał fatalne wieści. Chodzi o sytuację w kraju

Były prezydent, Aleksander Kwaśniewski nie angażuje się już osobiście w poważną politykę, ale chętnie ją komentuje. W rozmowie z Wirtualną Polską zabrał głos w sprawie sytuacji finansowej w naszym kraju. Według niego sytuacja jest naprawdę zła. Kwaśniewski nie ma też żadnych wątpliwości, kto za tym stoi.

17.08.2021 14:22 Kwaśniewskich w takiej odsłonie jeszcze nikt nie widział. Zdjęcia obiegły media, Jolanta nie mogła się powstrzymać

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy wciąż cieszą się zainteresowaniem mediów. Para spędzała urlop na Mazurach – tam przyłapali ich dziennikarze. Aleksander Kwaśniewski od lat nie jest już prezydentem Polski, ale wciąż cieszy się popularnością, a reporterzy śledzą każdy jego krok. Podobnie jest z Jolantą Kwaśniewską, która ma nieoficjalny tytuł ulubionej pierwszej damy Polaków. Kwaśniewscy pojechali na Mazury – wolny czas postanowili spędzić na romantycznym wodnym rejsie. Jolanta Kwaśniewska w kostiumie kąpielowym cieszy się słońcem, a za sterami łódki „Czapla” siedzi Aleksander.

Aleksander Kwaśniewski
12.08.2021 21:26 Aleksander Kwaśniewski nie mógł dalej milczeć. Wszystko wyszło na jaw, mocne słowa wzburzają każdego

Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Wirtualną Polską wypowiedział się na temat ustawy lex TVN. Były prezydent nie ma żadnych wątpliwości. Uważa, że tak wygląda upadek demokracji w Polsce. Aleksander Kwaśniewski co jakiś czas komentuje zdarzenia, które rozgrywają się na polskiej scenie politycznej. Tym razem nie mógł milczeć. Chodzi o nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji.

Jolanta Kwaśniewska zdardziła sekret swojego małżeństwa
03.05.2021 14:13 Radosne wieści dotyczące małżeństwa Kwaśniewskich. Była para prezydencka jest niezwykle szczęśliwa

Jolanta Kwaśniewska wraz ze swoim mężem zaledwie dwa lata temu obchodziła 40. rocznicę ślubu. Taki staż małżeński bez wątpienia robi wrażenie. Była para prezydencka zdradziła swój sekret. Jolanta Kwaśniewska spędziła ze swoim mężem już ponad 40 lat. Choć nie zawsze ich małżeństwo przebiegało idealnie, to była para prezydencja znalazła sposób, aby pielęgnować uczucie, które się między nimi pojawiło. Nie da się ukryć, że o prawdziwą miłość trzeba dbać. W internecie można znaleźć masę poradników, co robić, a czego unikać, jeżeli chcemy mieć udany związek. Jednak jak to wygląda w przypadku Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich? Para może pochwalić się naprawdę imponującym stażem małżeńskim i własnymi sposobami na to, aby płomień miłości nie przygasł za bardzo.

Kwaśniewscy
04.04.2021 19:28 Święta w rodzinie Kwaśniewskich. Córka odwiedziła ich w Szwajcarii

Kwaśniewscy mimo obecnych okoliczności mają wielki powód do radości. W rozmowie z Faktem para – która obecnie przebywa w Szwajcarii – wyznała, że święta uda im się spędzić z córką i jej mężem. – Córka z mężem są już z nami od jakiegoś czasu, do wielkanocnego stołu zasiądziemy z nimi oraz z moją siostrą – zdradził Aleksander Kwaśniewski. Święta wielkanocne 2021 wyglądają podobnie do tych ubiegłorocznych. Pandemia koronawirusa niestety nie pozwoliła kolejny raz spotkać się w większym gronie polskim rodzinom. Niektórym jednak udało się zorganizować bezpieczne spotkanie z najbliższymi, wśród takich osób znajdują się szczęśliwi państwo Kwaśniewscy.

Kwaśniewscy
22.03.2021 10:28 Nowe informacje o stanie zdrowia Kwaśniewskich. „On jest naprawdę groźny”

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy poinformowali jakiś czas temu, że zmagają się z koronawirusem. Stan zdrowia byłej pary prezydenckiej nie napawał optymizmem i oboje wymagali hospitalizacji. Tymczasem były prezydent zdradził w rozmowie z Super Expressem, że wygrali walkę z COVID-19, jednak przestrzega przed jego konsekwencjami – On jest naprawdę groźny – powiedział Kwaśniewski. Kwaśniewscy wygrali walkę z koronawirusem, jednak w dalszym ciągu, podobnie jak każdy obywatel muszą przestrzegać reżimu sanitarnego i uważać na siebie. Przy okazji ostrzegają przed nim wszystkich ludzi.

jolanta kwaśniewska
02.03.2021 21:20 Gdzie mieszka Jolanta Kwaśniewska? Wraz z mężem mają mieszkanie… w bloku

Jolanta Kwaśniewska wraz z małżonkiem Aleksandrem Kwaśniewskim od jakiegoś czasu zmienili miejsce zamieszkania. Mogłoby się wydawać, że była para prezydencka po pełnionym przez 10 lat urzędzie pływa w luksusach. Nic podobnego. Jak podaje Super Express Kwaśniewscy obecnie mieszkają w bloku na warszawskim Wilanowie. To niejedyna ich posiadłość. Jolanta Kwaśniewska i jej mąż w dalszym ciągu mają dobrą opinię pośród wielu Polaków. Ludzie zapewne spodziewają się, że była para prezydencka mieszka na miarę sławnych i bogatych ludzi. Prawda okazuje się całkowicie inna.

aleksander kwaśniewski
18.02.2021 09:34 Jolanta i Aleksander Kwaśniewski czują się lepiej. Były prezydent udzielił wywiadu

Od kilkunastu dni para zmaga się z chorobą. Pierwsze informacje o ich zakażeniu pojawiły się 9 lutego. Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska przekazali najnowsze wieści dotyczące ich choroby. Były prezydent udzielił krótkiego wywiadu „Super Expressowi” i opowiedział o tym, jak para przeżywa koronawirusa. Jest już lepiej?

aleksandra kwasniewska
16.02.2021 17:59 Z całej Polski spływają najlepsze życzenia. To wyjątkowy dzień dla Aleksandry Kwaśniewskiej

Aleksandra Kwaśniewska, jak na córkę najbardziej popularnej w sondażach pary prezydenckiej przystało, jest całą sobą obecna w mediach społecznościowych. Jej Instagram śledzą tysiące fanów, których prezydencka córka przyciąga swoim poczuciem humoru i opowieściami o życiu pod jednym dachem z muzykiem Kubą Badachem. Mimo tego, że swoim życiem prywatnym dzieli się bardzo skąpo, a chętniej po prostu pokazuje jego znikome fragmenty, fanom udało się wyłapać niezwykłą rocznicę, którą dziś przeżywa.Aleksandra Kwaśniewska obchodzi dziś wyjątkowe święto. Córka polskiej pary prezydenckiej przeżywać będzie swoje 40 urodziny. Z całej Polski fani ślą jubileuszowe życzenia.

Aleksandra Kwaśniewska
17.01.2021 16:56 Aleksandra Kwaśniewska żyje daleko od rodziców, co nie jest dla nich komfortowe

Plotki o Aleksandrze Kwaśniewskiej okazały się prawdą, jej ojciec wszystko potwierdził. Okazuje się, że życie byłej pary prezydenckiej wygląda teraz zupełnie inaczej. Oni i ich jedyna córka nie widzieli się od dawna i wszystko wskazuje na to, że jak na razie będzie musiało tak pozostać. Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy od kilku tygodni nie przebywają w Polsce. Para prezydencka jeszcze przed Bożym Narodzeniem wyjechała do Szwajcarii, ponieważ zmarł mąż siostry byłego prezydenta. Aleksandra Kwaśniewska pozostała w Polsce i z pewnością bardzo brakuje jej kontaktu z rodzicami.

aleksander kwaśniewski
31.12.2020 18:29 Aleksander Kwaśniewski zdradza receptę na udanego sylwestra. Nie mogliśmy spodziewać się innej rady

Aleksander Kwaśniewski bardzo często zabiera głos w sprawach, które niekoniecznie wiążą się z polityką. Przy okazji zbliżającej się wielkimi krokami imprezy sylwestrowej, chcielibyśmy przypomnieć wywiad z „Gazetą telewizyjną”, w którym to były prezydent wypowiadał się na temat ostatniej nocy w roku. Jego cenne wskazówki mogą się dziś przydać wielu z nas. Mimo tego, że prezydentura Aleksandra Kwaśniewskiego zakończyła się już dawno temu, to wciąż jego osoba cieszy się sympatią wśród obywateli naszego kraju. W związku z tym zważając na okoliczności, chcieliśmy przypomnieć jego słynny wywiad, w którym podzielił się kilkoma wskazówkami odnośnie do imprezy sylwestrowej. Były prezydent między innymi zalecał rezygnację z mocnych trunków, a także spożycie odpowiedniego posiłku przed.

Kwaśniewscy
17.12.2020 09:03 Żałoba u Aleksandra i Jolanty Kwaśniewski. Kondolencje spływają z całej Polski

Kwaśniewscy przeżywają bardzo ciężkie chwile. Były prezydent Aleksander Kwaśniewski powiedział w jednym z wywiadów, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia mają w planach spędzić w górach w Szwajcarii. Nie jest to spowodowane koniecznością wypoczynku. Właśnie tam zamieszkuje siostra Aleksandra, która w tym roku straciła męża. Kwaśniewscy mają spędzić Boże Narodzenie w gronie siostry byłego prezydenta, która z uwagi na brak możliwości przylotu do Polski przywita byłą parę prezydencką u siebie w domu. Aleksander i Jolanta chcą, by spędziła te święta w gronie rodzinnym. Niestety ma zabraknąć ich córki Aleksandry z mężem oraz młodszych ludzi.

Jolanta Kwaśniewska
05.12.2020 21:53 Kwaśniewskiemu puściły nerwy, rzucił talerzami o podłogę. Przepraszał Jolantę z kwiatami

Aleksander Kwaśniewski pytany o swoje małżeństwo zawsze zaznacza, że ślub z Jolantą, był najlepszą decyzją w jego życiu. Niestety, jak w każdym związku bywały lepsze i gorsze momenty. Jolanta Kwaśniewska opowiedziała w jednym z wywiadów, że zdarzyła się sytuacja, w której jej mąż rzucił talerzem o podłogę i wyszedł z domu. Po chwili wrócił z bukietem kwiatów, by przeprosić. Była Pierwsza Dama, ze wzruszeniem opowiedziała o ponad 30 latach małżeństwa. Z tego artykułu dowiesz się: Jak wspomina lata swojego małżeństwa z Aleksandrem, Jolanta Kwaśniewska Jakie rady otrzymuje Ola Kwaśniewska od swojej mamy O najcięższej kłótni między byłą Parą Prezydencką Mogłoby się wydawać, że Aleksander Kwaśniewski ma nerwy ze stali, jednak bywały momenty, w których były prezydent musiał je wyładować. Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o kilku chwilach z życia prywatnego byłej pary prezydenckiej. Zobacz także: Tak wygląda dom Roberta Lewandowskiego. Przepych za miliony złotych, można się zgubić (FOTO)

zdjęcie ślubne
04.12.2020 22:50 Po 40 latach do sieci trafiło ich nieznane zdjęcie ślubne. Fani będą zachwyceni, poznajecie?

Zdjęcie ślubne, które pojawiło się w sieci, wywołało spore emocje. Jak się okazuje, fotografia, która uwieczniła jeden z najważniejszych dni w życiu tej pary, pochodzi z listopada 1979 roku, a jej bohaterów zna dziś cała Polska… i nie tylko. Poznajecie, kim jest kobieta w białej sukni? Fani będą zachwyceni. Do dziś jest uosobieniem klasy i elegancji! Dlaczego stare zdjęcie ślubne wzbudziło w internautach takie poruszenie? Otóż widnieją na niej dwie, niezwykle popularne osobowości. Niewiarygodne, jak słynne małżeństwo zmieniło się przez 40 lat. Zdjęcie ślubne pary prezydenckiej Jak się okazuje, zdjęcie przedstawia jedną z par prezydenckich, a dokładnie Jolantę i Aleksandra Kwaśniewskich. To niebywałe ile wspólnych lat przeżyło to małżeństwo. Para pobrała się w listopadzie 1979 roku, a już dwa lata później na świecie pojawiła się dzisiejsza gwiazda Instagrama, Aleksandra Kwaśniewska. Co ciekawsze, dawna fotografia pochodzi z pierwszego, cywilnego ślubu Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. Po latach małżeństwo postanowiło po raz kolejny powiedzieć sobie sakramentalne tak. Dlaczego? Drugi ślub Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich Drugi ślub Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich odbył się w 2006 roku. Jak się okazuje, dopiero po 27 latach wspólnego małżeństwa, para zdecydowała się powiedzieć sobie tak przed Bogiem, jednak ta wyjątkowa ceremonia do końca owiana była tajemnicą. Zdjęcie z 1979 roku doskonale pokazuje jak Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska zmieniali się przez lata. Trzeba przyznać, że tak jak i dziś, tak i wtedy kobieta zachwycała swoim wyczuciem stylu. ZOBACZ ZDJĘCIA: Fot. Kocio, Wikimedia Commons Zdjęcie ślubne Jolanty i Aleksandry Kwaśniewskich odbiło się sporym echem. Para wyglądała przepięknie. @aleksandraleksandrowna, Instagram Inną fotografię z tego wyjątkowego dnia opublikowała sama Aleksandra Kwaśniewska. Fot. Jan Bielecki, East News Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska są małżeństwem od 40 lat. źródło: fakt.pl

aleksander kwaśniewski
22.11.2020 17:28 Aleksander Kwaśniewski: ”Ślub z Jolą to była najlepsza decyzja w moim życiu”. Są razem ponad 40 lat

Aleksander Kwaśniewski i jego małżonka Jolanta świętują 41. rocznicę ślubu. W dalszym ciągu niesamowicie zakochani w sobie małżonkowie bardzo dobrze wspominają dzień, w którym powiedzieli sobie „tak”. Były prezydent Polski stwierdził w rozmowie z Super Expressem: Ślub z Jolą to była najlepsza decyzja w moim życiu. Do dzisiaj wspaniale się na nich patrzy. Jak się poznali? Prezydent Polski w latach 1995 – 2005 Aleksander Kwaśniewski postanowił podzielić się ciekawostkami ze swojego małżeństwa z Jolantą. Historia ich miłości rozpoczęła się podobnie do milionów innych. Jednak jest to idealny dowód na to, że ciężką pracą nad związkiem można przetrwać lata.

  • 1
  • 2