Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niewiarygodne wyznanie Kwaśniewskiego w rocznicę ślubu. Dopiero teraz ujawnił całą prawdę o małżeństwie z Jolantą
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 21.11.2020 10:21

Niewiarygodne wyznanie Kwaśniewskiego w rocznicę ślubu. Dopiero teraz ujawnił całą prawdę o małżeństwie z Jolantą

Aleksander Kwaśniewski
fot. TRICOLORS/East News

Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska są małżeństwem od 41 lat, właśnie obchodzą rocznicę ślubu. Jednak dopiero teraz wyszła prawda na temat ich związku. Pomimo tylu lat razem, dalej są w sobie tak samo zakochani jak pierwszego dnia. Były prezydent uwielbia obdarowywać swoją ukochaną. Nie żałuję ani sekundy z moją żoną. Ślub z nią to była najlepsza decyzja w moim życiu — wyznał w Super Expressie.

Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Super Expressem postanowił uchylić rąbka tajemnicy o swoim małżeństwie z Jolantą. Właśnie obchodzi z żoną 41. rocznicę małżeństwa.

Aleksander Kwaśniewski o małżeństwie z Jolantą Kwaśniewską

Są kochającym się małżeństwem od 41 lat. Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy właśnie obchodzą rocznicę swojego małżeństwa.

Z tej okazji były prezydent Polski postanowił opowiedzieć o swoim związku dziennikarzom Super Expressu. W rozmowie zdradził, jak wyglądał ich związek przez te wszystkie lata. Wygląda na to, że są ze sobą bardzo szczęśliwi.

W przeszłości Kwaśniewski postanowił starać się o względy Jolanty, jednak nie wiedział, że ta wcześniej miała złamane serce. Jednak młody Aleksander szybko skradł serce Jolanty.

W listopadzie 1979 roku para wzięła ślub, a dwa lata później na świat przyszła ich córeczka Aleksandra. Jak dzisiaj prezydent wspomina te ponad 40 lat razem?

— To jest szmat czasu te ponad 40 lat. Ślub z Jolą to była najlepsza decyzja w moim życiu. I nie żałuję ani sekundy. Mamy mnóstwo za sobą wspomnień, przeżyć i co roku staraliśmy się gdzieś zawsze wybyć w różne ciekawe miejsca — wyznał.

Dalej w wywiadzie wymieniał m.in. miejsca, które odwiedził z żoną z okazji rocznic. Dodawał, że w tym roku będzie skromniej, najprawdopodobniej ze względu na pandemię koronawirusa.

— Byliśmy np. podczas naszych rocznic z żoną w Birmie, Kolumbii, na Galapagos, ale w tym roku pojedziemy najpewniej na Mazury. W tym roku będzie skromnie. Ale oczywiście poświętujemy — powiedział.

  1. Krzysztof Jackowski musiał przekazać wszystkim. Jasnowidz ujawnił, co wydarzy się w 2021 roku
  2. Wstrząsająca relacja lekarza. Zdradza, co dzieje się w szpitalu, „jeszcze pójdziemy siedzieć”
  3. Gwiazdor TVN dotkliwie pobity. Na miejscu od razu pojawiła się karetka, dramatyczne kulisy zdarzenia

Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska: ślub

Mało kto, wie, że Kwaśniewscy brali ślub dwa razy. Jak to możliwe? Pierwszy ślub był cywilny, ponieważ wtedy Polska nie miała podpisanego konkordatu z Kościołem.

Jak donosi Fakt24, dopiero później Kwaśniewscy postanowili zrobić z tym ostateczny porządek i w 2006 roku potajemnie wzięli ślub kościelny. Żona Jolanta namówiła do tego Aleksandra niedługo po śmierci papieża Jana Pawła II.

Para zaraz po ślubie zamieszkała razem na warszawskim Ursynowie, w dwunastopiętrowym bloku, na 30 metrach kwadratowych. I chociaż na początku było im ciężko, to po latach były prezydent świetnie wspomina te chwile, które jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyły.

— Moja żona jest największą miłością mojego życia i bardzo ją kocham! — wyznaje wprost.

Tylko pozazdrościć takiej miłości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Aleksander Kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski i jego żona obchodzą 41. rocznicę ślubu.

Aleksander Kwaśniewski

Brali ślub aż dwa razy — kościelny i cywilny.

aleksander kwaśniewski

Dwa lata później na świat przyszła ich jedyna córka Ola.

ZOBACZ TAKŻE NA NASZYCH SERWISACH:

  1. Dziewczynka spadła z trzeciego piętra
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Edyta Górniak grozi wyjazdem z Polski, jeśli szczepienia będą obowiązkowe. „Nie pozwolę sobie aplikować jakiejkolwiek chemii”
  4. Lewandowski pokazał luksusowy pokój córek. Ich wielkość przypomina raczej salon, widok odbiera mowę
  5. Zenek Martyniuk z bukietem róż na peronie. Co się dzieje? Nie czekał na swoją żonę Danutę
  6. Rośnie liczba wyroków za znęcanie się nad zwierzętami. Czy oprawcy zasługują na wyższe kary?
  7. Już się zaczęło. Policja będzie musiała interweniować? Chodzi o Kamila Stocha i polskich kibiców

Źródła: se.pl, fakt.pl