Lifestyle.Lelum.pl > Agata Duda

Agata Duda

Agata Duda Kinga Duda
05.04.2024 22:05 Tak wyglądała Agata Duda za młodu. Kinga to jej kopia

Zdjęcia młodej pierwszej damy co jakiś czas rozczulają internautów. Tak było także tym razem, jednak oprócz podziwu pojawiło się też zdziwienie. Niebywałe, jak bardzo Agata Duda była kiedyś podobna do swojej córki. Gdyby nie kolor fotografii, trudno byłoby odgadnąć, która z nich to Kinga Duda.

Andrzej Duda Agata Duda
04.03.2024 07:06 Andrzej Duda porwał Agatę i tyle ich widzieli

Agata i Andrzej Dudowie są małżeństwem od trzech dekad. Niedawno świętowali kolejną rocznicę ślubu, co mogło wzbudzić wiele refleksji. Ich ceremonia ślubu nie należała do typowych, co zdradzili rodzice głowy państwa. Jak się okazuje, jeszcze przed stanięciem na ślubnym kobiercu para wybrała się w niezwykłą podróż. Aż do tego się posunęli?

Jan Duda Agata Duda
21.02.2024 10:34 Teść Agaty Dudy naprawdę ją tak nazwał! Nieprawdopodobne

Historia miłosna Agaty i Andrzeja Dudów może zaskakiwać i wzruszać. Para poznała się jeszcze w liceum, a już na studiach się pobrała. Wiele szczegółów na temat uroczystości zdradzili rodzice prezydenta, Jan i Janina. W wywiadach powiedziano również, jak określił obecną Pierwszą Damę ojciec głowy państwa. Zaskakujące, że się na to zdobył! 

Agata Duda, papież Franciszek
12.02.2024 18:32 Agata Duda przebrała się za papieża? Spójrzcie na jej kreację

Odkąd Andrzej Duda pełni urząd Prezydenta RP, poczynania jego żony, Agaty Dudy, są bacznie obserwowane przez opinię publiczną. Szczególnie dużą uwagę zwracają stylizacje Pierwszej Damy, które już niejednokrotnie wywoływały wśród stylistów mieszane uczucia. W czym tym razem Agata Duda reprezentowała Polskę oraz dlaczego jej ubiór został przyrównany do papieża?

Agata Duda
11.02.2024 19:07 To już nie jest ta sama Agata Duda. Kadencja męża ją zmieniła

Stylizacje gwiazd to temat nieschodzący z języków wielu osób. Nie inaczej jest z Pierwszymi Damami, których kreacje niejednokrotnie były komentowane przez największych ekspertów w dziedzinie mody. Dziś wszystkich zajmuje temat Agaty Dudy, żony obecnie pełniącego urząd Prezydenta. Myślicie, że dobrze wygląda?

To nie przystoi Pierwszej Damie
24.12.2023 15:17 „Hełm na głowie” i „przebranie” zamiast ubrania, stylista skomentował wystąpienie pary prezydenckiej. To nie przystoi Pierwszej Damie

Już dzisiaj świętujemy Wigilię Bożego Narodzenia! Jak co roku, w tym wyjątkowym dniu, mamy okazję usłyszeć świąteczne życzenia od pary prezydenckiej. Andrzej i Agata Duda wystąpili w swoich bożonarodzeniowych kreacjach, a styliści nie pozostawili na Pierwszej Damie nawet suchej nitki.

Oszustwo matrymonialne u Andrzeja Dudy i pary prezydenckiej
07.12.2023 09:24 Wyszło na jaw, co zrobiła Agata Duda lata temu. O „oszustwie” pamiętają do dziś jej bliscy

Informacje na temat polskiej pary prezydenckiej zawsze budzą ogrom emocji. Tym razem na jaw miała wyjść tajemnica skrywana przez małżeństwo od lat. Andrzej Duda ujawnił, jakiego “oszustwa matrymonialnego” miała dopuścić się jego żona.

Niesamowite, jak ubrała się Agata Duda
03.12.2023 16:05 Bezlitosne słowa eksperta. Mówi o “prawdziwej klapie”. Agata Duda naprawdę tak się wystroiła

Agata Duda znana jest ze swoich stylizacji, którymi zawsze zaskakuje podczas publicznych wystąpień u boku swojego męża. Tym razem Pierwsza Dama pojawiła się na imprezie z okazji wydarzenia Choinki Jedynki 2023. Od razu w oczy rzucił się jej strój, który został mocno skrytykowany przez pewnego eksperta.

Ile wzrostu ma Agata Duda?, fot. KAPiF
19.11.2023 08:29 Ile wzrostu ma Agata Duda? Wiele osób może być w szoku! Na zdjęciach tego aż tak nie widać

Agata Duda od 2015 roku pełni funkcję pierwszej damy u boku swojego męża, który został wybrany na głowę państwa. Żona Andrzeja Dudy wielokrotnie zachwycała swoimi kreacjami, gdy uczestniczyła w różnorodnych spotkaniach u boku prezydenta. Wiele osób zastanawia się w takich sytuacjach, jakiego wzrostu jest pierwsza dama. 

Wpadka Agaty Dudy
12.11.2023 20:20 Wpadka Agaty Dudy HITEM Internetu. Andrzej Duda wyciągnął do niej rękę a ona...

Cały Internet huczy po sytuacji, która miała miejsce podczas wczorajszych obchodów Święta Niepodległości. Na uroczystej defiladzie nie mogło zabraknąć pary prezydenckiej. W pewnym momencie Agata Duda mocno zignorowała Andrzeja Dudę.

Stylizacja Agaty Dudy w Watykanie, fot. Marek Borawski/KPRP
17.10.2023 07:25 Agata Duda TAK ubrana paradowała po Bazylice Świętego Piotra w Watykanie. Na pewno postawiła na dobre kolory?

Choć Polska wciąż żyje niedzielnymi wyborami do sejmu i senatu, prezydent Andrzej Duda i pierwsza dama musieli zająć się kolejnymi obowiązkami. Małżonkowie udali się do Watykanu, gdzie wzięli udział w uroczystościach z okazji 45. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża.

Agata Duda, uczniowie
13.10.2023 12:08 Taką nauczycielką była Agata Duda. Uczniowie właśnie ujawnili prawdę, dosadne słowa

Zanim Andrzej Duda został wybrany na prezydenta, a Agata Duda została pierwsza damą, pracowała w szkole, gdzie uczyła języka niemieckiego. Żona głowy państwa uzyskała tytuł magistra na Wydziale Filologii Germańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. 

Agata Duda zadała szyku w Portugalii, fot. KAPiF, Instagram/pierwszadama_akd/Grzegorz Jakubowski/KPRP
11.10.2023 10:33 Wybory już za chwilę, a Agata Duda TAK paradowała za granicą! W takim ubiorze wywołała niemałe poruszenie

Agata Duda od 2015 roku pełni funkcję pierwszej damy. Choć żona prezydenta nie odgrywa aż takiej roli jak jej małżonek, nie można o niej powiedzieć, że ma mało obowiązków.

Stylistka Agaty Dudy ujawniała, jak pracuje się z pierwszą damą, fot. KAPiF
03.10.2023 16:07 Współpracuje z Agatą Dudą. Nie owijała w bawełnę, zdradziła, jaka jest naprawdę!

Obecna pierwsza dama w związku z pełnioną funkcją bierze udział w wielu ważnych wydarzeniach, podczas których reprezentuje Polskę. Co za tym idzie, nie tylko jej słowa czy zachowanie są bacznie obserwowane, ale także jej garderoba. 

Agata Duda, Jolanta Kwaśniewska
13.09.2023 10:43 Agata Duda nie chce słuchać Jolanty Kwaśniewskiej?! Była pierwsza dama przerwała milczenie o ich relacji

Jolanta Kwaśniewska udzieliła szczerego wywiadu w programie Magdy Mołek. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego dla wielu uchodziła za wzór Pierwszej Damy, dlatego prowadząca postanowiła zapytać, czy ma ona jakieś rady dla Agaty Dudy, której mąż niedługo zakończy kadencję. Jolanta Kwaśniewska udzieliła na nie zaskakującej odpowiedzi!

Agata Duda
11.09.2023 07:38 Agata Duda pojawiła się na scenie. Ludzi zatkało na widok jej ubioru

Agata Duda i jej stroje często są przedmiotami publicznej dyskusji. Zdaniem niektórych styl obecnej pierwszej damy może się równać z tym, który prezentowała Jolanta Kwaśniewska. Inni uważają, że żona prezydenta nie zawsze trafia z kreacjami. Jej ostatni strój znów wzbudził kontrowersje.

Stylistka wypatrzyła błąd w kreacji Agaty Kornhauser-Dudy
13.07.2023 22:06 Wypatrzyła jeden błąd w kreacji Agaty Kornhauser-Dudy. Od razu widać, że coś jest nie tak?

Agata Kornhauser-Duda jako pierwsza dama bierze udział w licznych formalnych wydarzeniach, na których jej strój i zachowanie zgodne z etykietą poddawane jest uważnej ocenie. Jak każdemu, także żonie prezydenta czasami zdarzają się wpadki, które nie zawsze wynikają z jej winy. Podczas niedawnej wizyty pary prezydenckiej Republiki Korei stylistka zauważyła pewien błąd w kreacji Agaty Dudy.

Agata Duda
13.07.2023 14:41 Agata Duda zrobiła to kolejny raz. Sieć zalana masą zdjęć

Nasza para prezydencka wybrała się w ostatnich dniach do Wilna. Głównym powodem wyjazdu było uczestnictwo Andrzeja Dudy w szczycie NATO, który zebrał na Litwie najważniejszych polityków państw członkowskich. Agata Duda miała jednak inne obowiązki.

Agata Duda
25.05.2023 19:36 Brytyjska stylistka nie zostawiła suchej nitki na Agacie Dudzie. "Klimat ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego"

Choć koronacja króla Karola III miała miejsce już jakiś czas temu, to ciągle nie milkną echa tego wydarzenia. Jedna z brytyjskich stylistek podjęła się oceny stroju polskiej pierwszej damy. Jej zdaniem Agata Duda nie wyglądało podczas tej uroczystości odpowiednio.Natalie Courtois poza kreowaniem stylizacji, zajmuje się również prowadzeniem sklepów vintage z produktami premium. Kobieta powiedziała “Plotkowi”, że na koronacji Agata Duda nie wyglądała dobrze.

Agata Duda
10.04.2023 22:27 Tak Agata Duda ubrała się z okazji świąt. Stanęła obok męża i zwróciła się do Polaków

Jak w każde święta para prezydencka złożyła rodakom życzenia. Agata Duda i Andrzej Duda zwrócili się do Polaków w tym radosnym czasie. Oboje byli elegancko ubrani. Prezydent w garnitur, a pierwsza dama w jasną sukienkę.Wystąpienie pary prezydenckiej wprowadziło Polaków w radosny nastrój. Wszystko odbyło się w miłej i przyjemnej atmosferze.

Agata Duda
02.03.2023 17:13 Agata Duda zadała szyku podczas spotkania z żoną Joe Bidena. Która z pań wypadła lepiej? Ekspert ocenia

Agata Duda zaskoczyła wszystkich elegancką kreacją podczas spotkania z Pierwszą Damą Stanów Zjednoczonych - Jill Biden. Ekspert postanowił ocenić, która z pań zaprezentowała się w lepszej stylizacji. Specjalista w kilku mocnych słowach podsumował wybór żony Andrzeja Dudy. Porównał ją również do pewnej postaci ze znanego serialu.

żona Bidena
23.02.2023 10:39 Żona Bidena nie spotkała się z Agatą Dudą. Wyszło na jaw, dlaczego nie przyleciała do Polski

Za nami wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena. Ku zaskoczeniu wielu, wraz z głową państwa do naszego kraju nie przyjechała jego żona. Jaki był powód jej nieobecności?Żona Bidena nie pojawiła się w Polsce i nie miała okazji spotkać się z Agatą Dudą. Wiemy, co uniemożliwiło jej wizytę w naszym kraju.

Agata Duda
22.02.2023 09:33 Joe Biden przemawiał, nagle zwrócił się do Agaty Dudy. Takich słów się nie spodziewała na oczach całej Polski

21 lutego 2023 roku przywitaliśmy w naszym kraju prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena. Wyjątkowy gość wygłosił niesamowite przemówienie w ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie. Nagle zwrócił się bezpośrednio do Agaty Dudy.Pierwsza Dama usłyszała kilka naprawdę wzruszających słów.

Agata Duda
29.01.2023 19:48 Agata Duda zaszalała na WOŚP. Prezydent od razu zdecydował się na mocny krok, nie chciał być w tyle

W licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy angażują się niemal wszystkie najbardziej rozpoznawalne osoby w kraju. Wyjątkiem nie jest para prezydencka. Nie ma wątpliwości, że na to, co przekazała Agata Duda, będzie wiele chętnych pań. Ich dar jest zresztą idealny dla małżeństwa, bo Andrzej Duda dał na licytację coś, obok czego elegancki mężczyzna nie przejdzie obojętnie.

Agata Duda
26.01.2023 16:57 Wyliczyli, jaką emeryturę dostanie Agata Duda. Kwota już zaskakuje, a z roku na rok rośnie

Agata Duda, odkąd jej mąż został prezydentem Polski, nie pracuje zarobkowo. Wcześniej pełniła funkcje w prywatnych firmach i krakowskim liceum. Na jaką emeryturę może liczyć? Media podjęły się oszacowania jej wysokości. Żona Andrzeja Dudy z wykształcenia jest germanistką. Od 1998 roku pracowała w zawodzie, w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego w Krakowie. Od 2015 roku pełni jedynie funkcję Pierwszej Damy.

Agata Duda
03.12.2022 16:50 Agata Duda ubrała choinkę w Pałacu. Wszyscy zwrócili uwagę na jeden szczegół, kilkumetrowy okaz robi wrażenie

Pięknej tradycji właśnie stało się zadość. Agata Duda osobiście zadbała, aby jak co roku, w Pałacu Prezydenckim, zapanował ciepły, świąteczny klimat. W Sieni Głównej stanęła imponujących rozmiarów choinka, a na gałęziach zawisły niepowtarzalne ozdoby. Jedno przykuwa uwagę. Jak co roku w Sieni Wielkiej rozniósł się aromat, którego nie da się pomylić z niczym innym. Pierwsza Dama dopełniła tradycji i osobiście uczestniczyła przy dekorowaniu bożonarodzeniowego drzewa, które, zwyczajowo, stanęło przed kominkiem. I jak co roku, prezydencka choinka była niemałym zaskoczeniem.

Agata Duda
18.11.2022 15:06 Sześcioraczki zawitały do Pałacu Prezydenckiego. Agata Duda zabłysnęła stylizacją, gdy witała dzieci

17 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Wcześniaka. Z tej okazji Agata Duda gościła w Pałacu Prezydenckim wyjątkowych gości. Mowa o słynnych i pierwszych w Polsce sześcioraczkach z Tylmanowej, które wraz z rodzicami i dziadkami odwiedziły stolicę. Pierwsza Dama wybrała na ten dzień wyjątkową stylizację. 17 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Wcześniaka. Z tej okazji Agata Duda gościła w Pałacu Prezydenckim wyjątkowych gości. Mowa o słynnych i pierwszych w Polsce sześcioraczkach z Tylmanowej, które wraz z rodzicami i dziadkami odwiedziły stolicę. Pierwsza Dama wybrała na ten dzień wyjątkową stylizację. Agata Duda regularnie bierze udział w licznych wydarzeniach medialnych. Prezentuje się zarówno w sukienkach, jak i garniturach oraz żakietach, które łączy z eleganckimi spodniami. Tym razem zdecydowała się na nietuzinkową kombinację.

Agata Duda
08.11.2022 10:45 Agata Duda zabłysnęła stylizacją w Krakowie

Agata Duda znana jest ze swojej klasy. Ta przejawia się nie tylko w manierach pierwszej damy oraz jej sposobie bycia, ale także, a może nawet przede wszystkim w jej strojach. Zawsze bowiem wie, jak ubrać się ciekawie, a przy tym odpowiednio do okazji. Niedawno potwierdziła to po raz kolejny przy okazji swojej wizyty w Krakowie. Mieszkańcy miasta mieli okazję ją podziwiać, bo przechadzała się po samym centrum.