Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agata Duda pojawiła się na scenie. Ludzi zatkało na widok jej ubioru
Michał Fitz
Michał Fitz 11.09.2023 07:38

Agata Duda pojawiła się na scenie. Ludzi zatkało na widok jej ubioru

Agata Duda
fot. KAPiF

Agata Duda i jej stroje często są przedmiotami publicznej dyskusji. Zdaniem niektórych styl obecnej pierwszej damy może się równać z tym, który prezentowała Jolanta Kwaśniewska. Inni uważają, że żona prezydenta nie zawsze trafia z kreacjami. Jej ostatni strój znów wzbudził kontrowersje.

Agata Duda na "Narodowym Czytaniu"

“Narodowe Czytanie” już od 12 lat jest tradycją pary prezydenckiej. To szlachetna akcja, która ma promować polską literaturę. W jej ramach głowa państwa i małżonka wyczytują fragment danej lektury przed zgromadzonymi gośćmi.

W tym roku na tapet została wzięta powieść “Nad Niemnem” autorstwa Elizy Orzeszkowej, która zdecydowanie nie należy do ulubionych lektur młodzieży. Kto wie, może po tegorocznej edycji akcji ulegnie to zmianie?

"Chłopaki do wzięcia": ślubami Jarusia i Gosi oraz Tancerza i Zuzi żyła cała Polska. Szok, jedna z par się rozwodzi

Jak była ubrana Agata Duda?

Przy okazji każdej kolejnej edycji Agata Duda prezentuje się w innej kreacji. Jej mąż oczywiście trzyma się klasycznej, męskiej elegancji i garnituru, dlatego w jego temacie za bardzo nie ma nad czym dywagować. Stylizacje pierwszej damy dają już jednak pole do dyskusji. Co w takim razie dziś miała na sobie?

Założyła beżową suknię z czarnymi wstawkami. Kreacja pod szyją miała efektowną kokardę, a jej dół składał się z trzech kaskadowo ułożonych falbanek. Do tego Agata Duda założyła także beżowe buty na obcasie.

 

Agata Duda wzbudziła kontrowersje

Ostatnia kreacja Agaty Dudy już zdążyła sprowokować dyskusję wśród internetowych znawców mody. Część z nich zwraca uwagę na dobrze dobrany balans kolorów. Czerń i beż zawsze ze sobą współgra. Nie wszystkim podobał się jednak krój sukienki. Można znaleźć bowiem głosy, według których dół sukienki był przekombinowany i lepiej by było, gdyby miał on prosty krój. Opinie są mocno podzielone.

  • Doradcy modowi tak profesjonalni jak ci w spółkach skarbu państwa
  • Bardzo piękna sukienka. Sama bym taką założyła
  • Sukienka prześliczna
  • Styl nauczycielki z Podkarpacia
  • Porażką jest nie tylko dół sukienki

Źródło: Wirtualna Polska

Tagi: agata duda
Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16