Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wpadka Agaty Dudy HITEM Internetu. Andrzej Duda wyciągnął do niej rękę a ona...
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.11.2023 20:20

Wpadka Agaty Dudy HITEM Internetu. Andrzej Duda wyciągnął do niej rękę a ona...

Wpadka Agaty Dudy
Wpadka Agaty Dudy, fot. KAPIF

Cały Internet huczy po sytuacji, która miała miejsce podczas wczorajszych obchodów Święta Niepodległości. Na uroczystej defiladzie nie mogło zabraknąć pary prezydenckiej. W pewnym momencie Agata Duda mocno zignorowała Andrzeja Dudę.

Andrzej i Agata Dudowie pojawili się podczas obchodów 11 listopada

Wczorajsze obchody Święta Niepodległości odbiły się szerokim echem w polskich mediach. Tematem rozmów był przede wszystkim Marsz Niepodległości, który przeszedł ulicami Warszawy i zgromadził tłumy rodaków.

Głośno w mediach było między innymi o wpadce, jaka została wyemitowana na antenie TVP INFO. W pewnym momencie jeden z uczestników manifestacji zbliżył się do dziennikarza i powiedział do mikrofonu kilka mocnych słów. Okazało się, że to niejedyna kontrowersyjna sytuacja z 11 listopada. Bohaterami kolejnej stali się Agata i Andrzej Dudowie.

Łamiące wieści. Dziennikarz TVP zmarł nagle. Brał udział w śledztwie, którym żyła cała Polska

Zaskakująca sytuacja z udziałem Andrzeja i Agaty Dudów

11 listopada Para Prezydencka od rana zajmowała się pełnieniem swoich obowiązków. Z samego rana Agata i Andrzej Dudowie złożyli kwiaty pod pomnikiem Ojców Niepodległości. Później głowa naszego państwa zajęła się wręczaniem specjalnych orderów i odznaczeń państwowych. Wśród nagrodzonych można było dostrzec między innymi Omenę Mensah oraz Rafała Brzoskę.

Kolejnym etapem obchodów Święta Niepodległości była uroczysta msza w intencji naszej ojczyzny, a po niej Andrzej Duda i jego żona udali się pod pomnik Józefa Piłsudskiego. To właśnie w tym miejscu doszło do zabawnej sytuacji, która wydarzyła się na oczach całego kraju. Obok pary prezydenckiej znaleźli się tam również Marszałek senior nowej kadencji Sejmu Marek Sawicki, obecna Marszałek Sejmu Elżbieta Witek, marszałek Senatu Tomasz Grodzki oraz premier Mateusz Morawiecki.

Czy Agata Duda zignorowała Andrzeja Dudę na oczach całej Polski?

Gdy wszyscy politycy zgromadzili się obok pary prezydenckiej, doszło do nieprzyjemnego incydentu z udziałem Andrzeja Dudy i jego żony. W pewnym momencie głowa naszego państwa wyciągnęła dłoń w kierunku Agaty Dudy, jednak Pierwsza Dama nie odwzajemniła tego gestu.

Internauci nie są do końca przekonani, czy jest to kwestia braku porozumienia między małżonkami, czy może jakieś prywatne problemy. Warto jednak wspomnieć, że dosłownie kilka chwil wcześniej prezydent i jego żona rozmawiali ze sobą i żartowali.