Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Hełm na głowie” i „przebranie” zamiast ubrania, stylista skomentował wystąpienie pary prezydenckiej. To nie przystoi Pierwszej Damie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.12.2023 15:17

„Hełm na głowie” i „przebranie” zamiast ubrania, stylista skomentował wystąpienie pary prezydenckiej. To nie przystoi Pierwszej Damie

To nie przystoi Pierwszej Damie
To nie przystoi Pierwszej Damie, fot. KAPIF; Instagram/@prezydent_pl

Już dzisiaj świętujemy Wigilię Bożego Narodzenia! Jak co roku, w tym wyjątkowym dniu, mamy okazję usłyszeć świąteczne życzenia od pary prezydenckiej. Andrzej i Agata Duda wystąpili w swoich bożonarodzeniowych kreacjach, a styliści nie pozostawili na Pierwszej Damie nawet suchej nitki.

Andrzej i Agata Duda złożyli Polakom bożonarodzeniowe życzenia

Boże Narodzenie to wyjątkowy okres, w którym towarzyszą nam liczne tradycje i zwyczaje świąteczne. Co roku pamiętamy o łamaniu się opłatkiem, uroczystym przystrajaniu choinki, czy dwunastu potrawach na wigilijnym stole. Jednym z naszych polskich zwyczajów są życzenia, jakie każdego roku składa rodakom para prezydencka.

Również w tym roku mieliśmy okazję zobaczyć specjalne nagranie, jakie udostępnili dla Polaków Agata i Andrzej Duda. Prezydent naszego kraju i Pierwsza Dama życzyli nam przede wszystkim zdrowia i spokoju, a także świąt, spędzonych w magicznej rodzinnej atmosferze.

Kompromitacja Kingi Dudy, chciał się do niej „przymilić”. Eksperci nie mają wątpliwości, córka prezydenta we wpadce dekady Andrzej Duda na językach! Do sieci wyciekły zdjęcia, z tego się nie wywinie

Jak wyglądała para prezydencka podczas składania świątecznych życzeń?

Nie da się jednak ukryć, że uwagę wszystkich oglądających świąteczne nagranie pary prezydenckiej przykuła kreacja, jaką tego dnia założyła na siebie Agata Duda. Pierwsza Dama postawiła na prostą sukienkę z długim rękawem, w kolorze delikatnego beżu. Najbardziej wyrazistym elementem kreacji była natomiast kokarda, którą miała pod szyją żona Andrzeja Dudy.

Głowa naszego państwa postawiła natomiast na klasyczny granatowy garnitur z białą koszulą i fioletowym krawatem. Para prezydencka wystąpiła na tle przystrojonej choinki oraz zastawionego świątecznego stołu.

Prezydent RP @andrzejduda z Małżonką @pierwszadama_akd: Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego składamy wszystkim Rodakom w kraju i za granicą najserdeczniejsze życzenia zdrowia i spokoju - czytamy na Instagramie pod życzeniami pary prezydenckiej.

ZOBACZ TEŻ: Niewiarygodne, co zrobiła Agata Duda przed ślubem. W taki sposób Pierwsza Dama oszukała swojego męża.

Eksperci skomentowali strój Pierwszej Damy podczas składania świątecznych życzeń

Głos w sprawie ubioru Pierwszej Damy zabrali eksperci, którzy postanowili skomentować to, jak tego dnia zaprezentowała się Agata Duda. Zdaniem Michała Musiała — fryzjera i stylisty fryzur — żona Andrzeja Dudy postawiła na kreację bezpieczną kolorystycznie, jednak nie pomyślała o dobraniu jej do swojej sylwetki.

Agata Duda po raz kolejny postawiła na bezpieczną, w swoim mniemaniu, stylizację. Pierwsza dama założyła jasną, srebrzystą sukienkę z wiązaniem przy dekolcie. Kreacja całkowicie zaburzyła proporcje pierwszej damy i bardziej przypominała przebranie, niż ubranie - powiedział w rozmowie z Plotkiem.

Ekspert zaznaczył też, że nie jest zachwycony fryzurą Pierwszej Damy, która jego zdaniem, kompletnie nie pasuje do jej urody oraz sprawia, że twarz Agaty Dudy wydaje się optycznie szersza i większa.

Połyskującą stylizację dopełniły długie kolczyki i charakterystyczna fryzura, która również okazała się nietrafiona. Taka długość włosów zupełnie nie pasuje do Agaty Dudy. Optycznie poszerza twarz. Jest zbyt ciężko. Po raz kolejny widzimy tutaj przysłowiowy hełm na głowie. Brakuje powiewu świeżości i nowoczesności. Świątecznej stylizacji pierwszej damy z pewnością nie można zaliczyć do udanych.

Źródło: plotek.pl