Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agata Duda zadała szyku podczas spotkania z żoną Joe Bidena. Która z pań wypadła lepiej? Ekspert ocenia
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.03.2023 17:13

Agata Duda zadała szyku podczas spotkania z żoną Joe Bidena. Która z pań wypadła lepiej? Ekspert ocenia

Agata Duda
fot. KAPIF

Agata Duda zaskoczyła wszystkich elegancką kreacją podczas spotkania z Pierwszą Damą Stanów Zjednoczonych - Jill Biden. Ekspert postanowił ocenić, która z pań zaprezentowała się w lepszej stylizacji. 

Specjalista w kilku mocnych słowach podsumował wybór żony Andrzeja Dudy. Porównał ją również do pewnej postaci ze znanego serialu.

Agata Duda spotkała się z Pierwszą Damą USA

Żona Andrzeja Dudy wyruszyła jakiś czas temu do Stanów Zjednoczonych, gdzie wypełniła kilka istotnych obowiązków zawodowych. Jednym z nich bez wątpienia była spotkanie się z Pierwszą Damą USA - Jill Biden. 

Panie nie miały okazji spotkać się podczas wizyty Joe Bidena w Polsce, ponieważ żona prezydenta Stanów Zjednoczonych przebywała wówczas na terenie Afryki, wypełniając swoje obowiązki zawodowe. Teraz w końcu doszło do spotkania żon polityków.

Nagłe zniknięcie Justyny i Tomasza z "Rolnik szuka żony". Przekazali informację, skąd ten pomysł

Agata Duda zaskoczyła kreacją podczas spotkania z Jill Biden

Podczas odbywającego się 1 marca spotkania Pierwszych Dam panowała bardzo przyjazna i sympatyczna atmosfera. Obie panie prezentowały się naprawdę zjawisko, a ich kreacje postanowił ocenić sam Daniel Jacob Dali - znany i ceniony projektant mody.

Ekspert nie krył swojego zachwytu nad stylizacją żony Andrzeja Dudy, która tego dnia postawiła na połączenie klasycznej czerni i bieli. Agata Duda zaskoczyła swoją piękną dwukolorową marynarkę, która skradła całe show.

- Agata Duda zaskakuje nas wszystkich za każdym razem coraz bardziej i pozytywnie! Jej dobra passa w modzie trwa od dłuższego czasu. Pierwsza dama Polski spotkała się z żoną prezydenta USA, na spotkanie założyła symetryczną marynarkę w kolorach białym oraz czarnym, a także czarne spodnie i czarną bluzkę - zachwyca się nad kreacją Agaty Dudy projektant.

 

Agata Duda przyćmiła strojem Pierwszą Damę USA

To jednak nie wszystko. Daniel Jacob Dali postanowił porównać stylizację Agaty Dudy do stroju, który podczas ważnego spotkania miała na sobie Jill Biden. Pierwsza Dama USA postawiła na skromną sukienkę w odcieniu granatu. Kreacja kobiety jest bardzo zabudowana, pozbawiona dekoltu i wycięć. Największą ozdobą jest rzucający się w oczy kołnierz z czarną obramówką.

Projektant twierdzi jednak, że polska Pierwsza Dama całkowicie przyćmiła strojem swoją rozmówczynię. Agata Duda została porównana nawet do jednej z kultowych postaci serialowych z lat osiemdziesiątych.

- Wyglądała oszałamiająco i przypominała kultową postać Alexis Colby z serialu Dynastia! A jak pamiętamy styl Alexis był hitem lat 80. i tak pozostało do dziś. Jill Biden na tle polskiej pierwszej damy wypadła bardzo słabo. Agata Duda zdecydowanie odniosła zwycięstwo i obroniła się klasą i stylem. Żona Joe Bidena wyglądał przeciętnie, wręcz nie zauważalnie w porównaniu z nasza Agatą - wyznał modowy ekspert.

Zobacz zdjęcia:

Źródło: Super Express