Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wypatrzyła jeden błąd w kreacji Agaty Kornhauser-Dudy. Od razu widać, że coś jest nie tak?
Sara Karmańska
Sara Karmańska 13.07.2023 22:06

Wypatrzyła jeden błąd w kreacji Agaty Kornhauser-Dudy. Od razu widać, że coś jest nie tak?

Stylistka wypatrzyła błąd w kreacji Agaty Kornhauser-Dudy
Stylistka wypatrzyła błąd w kreacji Agaty Kornhauser-Dudy, fot. Piotr Molecki/East News

Agata Kornhauser-Duda jako pierwsza dama bierze udział w licznych formalnych wydarzeniach, na których jej strój i zachowanie zgodne z etykietą poddawane jest uważnej ocenie. Jak każdemu, także żonie prezydenta czasami zdarzają się wpadki, które nie zawsze wynikają z jej winy. Podczas niedawnej wizyty pary prezydenckiej Republiki Korei stylistka zauważyła pewien błąd w kreacji Agaty Dudy.

Agata Kornhauser-Duda zaprezentowała się w eleganckiej kreacji

Agata Kornhauser-Duda towarzyszyła mężowi podczas wizyty pary prezydenckiej Korei Południowej, która miała miejsce 13 lipca 2023 roku. Poza spotkaniami z politykami, zaplanowano także oficjalny obiad wydany przez polską parę prezydencką oraz koncert fortepianowy w Pałacu Prezydenckim.

Podczas uroczystego spotkania Agata Kornhauser-Duda wystąpiła w eleganckiej różowej sukience z rękawami ¾ i dość ciekawej formie. Kreacja miała w sobie jednak drobny mankament.

Grabarz opowiedział o pogrzebie, na który nikt nie przyszedł. Ujawnił, kogo pochowali. Wstrząsające szczegóły

Agata Kornhauser-Duda z modową wpadką

Jak zauważyła modowa stylistka, Ewa Rubasińska-Ianiro, w rozmowie z portalem „Fakt” odniosła się do drobnego mankamentu sukienki Agaty Kornhauser-Dudy, który od razu rzuca się w oczy –chodzi o zaszewki na biuście

– Na biuście kończą się zaszewki i one niestety robią takie purchle. Moim zdaniem to wygląda źle, ale jest to tylko i wyłącznie kwestia szycia, powinno być ono łagodniejsze. Upatrywałabym się tu drobnego błędu w sztuce krawieckiej – wskazała. 

Agata Kornhauser-Duda rzadko popełnia wpadki

Jak wskazała stylistka, rzadko się zdarza, by Agata Kornhauser-Duda zaliczała wpadki modowe. Jak zauważyła, pierwsza dama uważnie śledzi modowe trendy, a jej decyzje odnośnie wybieranych stylizacji nie są przypadkowe.

– Muszę przyznać, że nasza pierwsza dama dużo czerpie z trendów modowych. Powróciły buty w kolorze sukienki i to można zobaczyć na wielu czerwonych dywanach, nie jest to na pewno wpadka. Agata Duda przemyca te trendy w jakimś kolorze, niuansie. Zawsze się stara i widać, że jest to wypracowane – ujawniła. 

Stylistka wypatrzyła błąd w kreacji Agaty Kornhauser-Dudy (2).jpg
Stylistka wypatrzyła błąd w kreacji Agaty Kornhauser-Dudy, fot. Piotr Molecki/East News
Stylistka wypatrzyła błąd w kreacji Agaty Kornhauser-Dudy.jpg
Stylistka wypatrzyła błąd w kreacji Agaty Kornhauser-Dudy, fot. Piotr Molecki/East News

Źródło: Fakt

Tagi: agata duda