Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bezlitosne słowa eksperta. Mówi o “prawdziwej klapie”. Agata Duda naprawdę tak się wystroiła
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.12.2023 16:05

Bezlitosne słowa eksperta. Mówi o “prawdziwej klapie”. Agata Duda naprawdę tak się wystroiła

Niesamowite, jak ubrała się Agata Duda
Niesamowite, jak ubrała się Agata Duda, fot. KAPIF

Agata Duda znana jest ze swoich stylizacji, którymi zawsze zaskakuje podczas publicznych wystąpień u boku swojego męża. Tym razem Pierwsza Dama pojawiła się na imprezie z okazji wydarzenia Choinki Jedynki 2023. Od razu w oczy rzucił się jej strój, który został mocno skrytykowany przez pewnego eksperta.

Agata Duda zaskoczyła stylizacją na Choinkach Jedynki 2023

Trudno zaprzeczyć, że Agata Duda jest jedną z Pierwszych Dam, która na każdym kroku zwraca na siebie uwagę swoimi eleganckimi kreacjami. I choć zazwyczaj specjaliści z zakresu mody chwalą ją za odpowiednie dobranie swojej stylizacji, zdarzają się również sytuacja, gdy strój żony Andrzeja Dudy nie wpisuje się w gusta ekspertów.

Ostatnio Agata Duda pojawiła się na wydarzeniu Choinki Jedynki 2023, które objęła swoim patronatem. Jest to akcja charytatywna z inicjatywy radiowej Jedynki, która co roku przyciąga tłumy. Tym razem spojrzenia wszystkim poszybowały w kierunku Pierwszej Damy, której stylizacja mocno wpisała się w charakter wydarzenia.

Wpadka Agaty Dudy HITEM Internetu. Andrzej Duda wyciągnął do niej rękę a ona... Agata Duda nie chce słuchać Jolanty Kwaśniewskiej?! Była pierwsza dama przerwała milczenie o ich relacji

Ekspert skrytykował stylizację Agaty Dudy

Tego dnia żona Andrzeja Dudy postawiła na elegancki czerwony garnitur z weluru, do którego dobrała czarne spodnie z prostą nogawką. Całość swojej stylizacji dopełniła natomiast dłuższymi kolczyki z czerwonymi kamieniami. Jej kreację postanowił skomentować ekspert portalu Plotek.pl Michał Musiał, który nie żałował kilku mocniejszych słów.

Agata Duda wybrała welur. Połączenie mocno taliowanej marynarki w odcieniach czerwieni z czarnymi spodniami z założenia nie było złe. Nasycony kolor wina doskonale wpisuje się w obecne trendy i często sięgają po niego największe gwiazdy. 

Niestety, stylista fryzur i modowy specjalista zwrócił uwagę na fason, który jego zdaniem nie pasował do figury Pierwszej Damy i prezentował się niezbyt korzystnie. 

Poległy tu jednak po raz kolejny fasony. Dopasowany krój okazał się prawdziwą klapą. Do tego ni to wąskie, ni to szerokie spodnie. I te kolczyki - wyglądają po prostu nijak. Zdaje się, że nigdy nie doczekamy widoku pierwszej damy w luźnym, pełnym klasy nonszalanckim garniturze uzupełnionym ponadczasową biżuterią

ZOBACZ TEŻ: Podczas spotkania z żoną Joe Bidena Agata Duda naprawdę zadała szyku. Niesamowite, jak wyglądała Pierwsza Dama.

Stylista skrytykował fryzurę Agaty Dudy

To jednak nie wszystko, co specjalista Plotka powiedział na temat tego, jak Pierwsza Dama prezentowała się na Choinkach Jedynki 2023. Zdaniem Michała Musiała w oczy rzucała się również fryzura Agaty Dudy, która również nie zyskała jego aprobaty. Stylista fryzur wyznał, że włosy żony prezydenta Rzeczypospolitej Polski wyglądały zbyt sztywno, a sama Pierwsza Dama używa zbyt dużo lakieru do włosów.

Patrząc na Agatę Dudę trudno nie wspomnieć także o fryzurze. Jak widać, hełm nie zniknął. Znów jest tona lakieru, kopuła na głowie i jednolity, płaski blond. Znacznie lepszą opcją byłoby zapuszczenie włosów i nadanie im trójwymiarowego charakteru, dzięki modnym refleksom. Byłoby bardziej naturalnie i po prostu lepiej. Niestety pierwsza dama znów zaliczyła wpadkę

Agata Duda (3).jpg
fot. KAPiF
Agata Duda (4).jpg
fot. KAPiF

Źródło: Plotek.pl

Tagi: agata duda