Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak Agata Duda ubrała się z okazji świąt. Stanęła obok męża i zwróciła się do Polaków
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 10.04.2023 22:27

Tak Agata Duda ubrała się z okazji świąt. Stanęła obok męża i zwróciła się do Polaków

Agata Duda
fot. KAPIF

Jak w każde święta para prezydencka złożyła rodakom życzenia. Agata Duda i Andrzej Duda zwrócili się do Polaków w tym radosnym czasie. Oboje byli elegancko ubrani. Prezydent w garnitur, a pierwsza dama w jasną sukienkę.

Wystąpienie pary prezydenckiej wprowadziło Polaków w radosny nastrój. Wszystko odbyło się w miłej i przyjemnej atmosferze.

Agata Duda składa życzenia Polakom

Wystąpienie rozpoczął Andrzej Duda od złożenia życzeń wszystkim rodakom, zarówno tym w kraju, jak i za granicą. Święta Wielkanocne określił zwycięstwem życia nad śmiercią i zwycięstwem dobra nad złem. Prezydent życzył, aby ten czas przyniósł Polakom nowe siły.

Agata Duda przypomniała o kultywowaniu tradycji wielkanocnych i spędzeniu poranka oraz zjedzeniu śniadania wraz z bliskimi. Powinno to wzmocnić nasze rodzinne więzy.

Anna Lewandowska pokazała rodzinę i suto zastawiony stół wielkanocny. Piękny widok

Agata Duda apeluje o wzmocnienie sąsiedzkich więzi

Prezydent powiedział, że Zmartwychwstanie rozpoczęło zupełnie nowy rozdział w historii ludzkości i przyniosło nadzieję, która jest zawsze potrzebna. Agata Duda dodała, że święta to czas wspierania najbardziej potrzebujących.

Pierwsza dama zwróciła także uwagę na to, że to drugie święta, które spędzają z nami liczni ukraińscy uchodźcy. Zaapelowała ona do Polaków, aby ten czas wzmocnił naszą sąsiedzką więź.

Internauci reagują na świąteczne życzenia pary prezydenckiej

Pod opublikowanym na Instagramie nagraniem wiele komentarzy napisali Ukraińcy. W dużej mierze dziękują oni za to co nasz kraj dla nich robi.

- Dziękuję wam za to, jak bardzo nam pomogliście - pisze jedna z internautek.

 Nie zabrakło także komentarzy naszych rodaków.

 - Spokojnych świąt, a w szczególności pokoju na Ukrainie. Tego sobie i wszystkim życzę - napisała Polka.

Tagi: agata duda