Zdrada

Robert Więckiewicz
20.05.2024 21:45 Zdradził ją, oszukał, a ona nadal z nim była. Tajemnicza żona Więckiewicza miała 2 warunki

Robert Więckiewicz wiele przeżył, zanim związał się ze swoją żoną. Również małżeństwo nie pozostało bez kryzysów. Po zdradzie i oszustwach, a także problemach z alkoholem, kobieta musiała postawić warunki. Tylko tak mogła mu wybaczyć.

Ewa Wencel
13.05.2024 13:35 "Podszedłem do drzwi, uchyliłem je i zobaczyłem, jak moja żona kocha się z Bogusiem"

Ewa Wencel jest nie tylko wybitną aktorką, ale również bohaterką jednego z największych skandali w historii polskiego show-biznesu. Mąż gwiazdy w rozmowie z mediami ujawnił szczegóły jej romansu z jego najlepszym przyjacielem i jednocześnie żywą legendą kina.

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
09.05.2024 09:01 Ostrowska-Królikowska o zdradzie męża. Ujawnia, co usłyszała od córki

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski tworzyli z pozoru idealny duet. Dopiero po latach poznaliśmy prawdą o zdradzie aktora i jego nieślubnym synu. Teraz Ostrowska-Królikowska po raz pierwszy zabrała głos w tym temacie.

Zdradzana żona
13.04.2024 10:20 Mąż myślał, że wysłał mi zwykłą fotkę. Po chwili rozmawiałam z jego kochanką

Magda i Aleksander byli przykładnym małżeństwem. Mieli dwójkę wspaniałych dzieci, duże mieszkanie i zawody, w których się spełniali. Nic nie zapowiadało nadchodzącej katastrofy. Życie Magdy wywróciło się do góry nogami, ale kobieta nie zamierzała się poddawać. Szybko dała nauczkę niewiernemu mężowi.

Zrozpaczona narzeczona
12.04.2024 12:37 Dowiedziała się o zdradzie tydzień przed ślubem. Tak zareagowała

Pewna kobieta podzieliła się w sieci swoją historią. O zdradzie ukochanego Aneta dowiedziała się tydzień przed ślubem. Najpierw była zrozpaczona, potem postanowiła, że nie puści mu tego płazem. Tę nauczkę jej niedoszły mąż popamięta na długo. Zemsta smakowała winem i truskawkami. 

Ilona Ostrowska porzucona przez męża
02.03.2024 13:05 Ilona Ostrowska porzucona przez męża. Już wcześniej zrobił podobny ruch

Ilona Ostrowska największą popularność zyskała dzięki roli optymistycznej Lucy w kultowym serialu “Ranczo”. Mało kto wie, że w przeciwieństwie do swojej bohaterki aktorka wcale nie może pochwalić się udanym i bezproblemowym życiem miłosnym. Niewiarygodne, jak potraktował ją jej mąż.

Dominika Figurska, Michał Chorosiński
27.02.2024 12:12 Oboje się zdradzali, jest nawet nieślubne dziecko

Ta relacja nie była usłana różami, a wszystkiemu bacznie przyglądały się media. Wzajemne zdrady, nieślubne dzieci, a ostatecznie wielka zgoda i przysięga miłości na wieczność. Jak zbudować taką więź, która przetrwa każdy kryzys?

Mąż dowiedział się o zdradzie żony dzięki ALERTOWI pogodowemu. Napisał do jej kochanka w mistrzowski sposób
25.08.2023 10:24 Mąż dowiedział się o zdradzie żony dzięki ALERTOWI pogodowemu. Napisał do jej kochanka w mistrzowski sposób

Czasami małżonkowie czy partnerzy podejrzewają zdradę u swojej drugiej połówki, w innych przypadkach informacja o niewierności potrafi uderzyć niczym obuch. Zdarza się, że zdradzająca osoba sama przyznaje się do tego, co zrobiła, a kiedy indziej zdrada wychodzi na jaw przypadkiem. Tak właśnie było w przypadku pewnego męża, który zupełnie nie spodziewał się, że w jego małżeństwie dzieje się coś złego.

Mąż zdradził mnie z mężczyzną
16.08.2023 13:18 Mój mąż zdradził mnie z kolegą. Reakcja na to, co wypłynęło, szokuje. Musiała to zrobić

Zdrada zawsze jest czymś niesamowicie bolesnym, co rozbija, a w najlepszym razie całkowicie odmienia dany związek. Mnóstwo kobiet nie potrafi wybaczyć tego swojemu ukochanemu. Co jednak w sytuacji, gdy po latach małżeństwa dowiadujesz się, że Twój mąż zdradza Cię z innym mężczyzną?

Ewa Kasprzyk
07.08.2023 22:41 Ewa Kasprzyk tak dowiedziała się o zdradzie. Jej mąż dostawał SMS-y podpisane męskim imieniem. Prawda była bolesna

Ewa Kasprzyk i Jerzy Bernatowicz przez 36 lat tworzyli pozornie szczęśliwe małżeństwo. Mało kto zadawał sobie sprawę, jaka była przyczyna rozpadu tej relacji. Aktorka po latach w końcu zdecydowała się ujawnić fakty o zdradzie męża. Okazuje się, że ten przez rok dostawał SMS-y podpisane męskim imieniem. Prawda okazała się druzgocząca.

Lidia Korsakówna
15.07.2023 08:43 Lidia Korsakówna wybaczyła mu ZDRADĘ i to, że miał dziecko z kochanką. "Ojciec kochał obie żony"

W latach 50. ubiegłego wieku Lidia Korsakówna brylowała na salonach jako jedna z najpopularniejszych wówczas polskich aktorek. W świecie kina i teatru zrobiła wielką karierę, jednak jej życie osobiste nie układało się niestety tak dobre, jak zawodowe. Szczegóły jej historii miłosnej są zatrważające.

telefon męża
09.06.2023 13:29 Odebrała telefon męża od nieznanego numeru. Kiedy usłyszała głos w słuchawce, przeżyła wstrząs

40-letnia kobieta już od jakiegoś czasu podejrzewała męża o zdradę. Jednak, aby odejść, potrzebowała dowodu. Straciła już wszelkie nadzieje, gdy niespodziewanie wydarzyło się coś, co na zawsze zmieniło jej życie. Kobieta nakryła kochankę męża przypadkowo. Nie spodziewała się, że to ktoś z jej bliskiego otoczenia. Gdy odebrała jego telefon, przeżyła prawdziwy szok: “Aż zrobiło mi się niedobrze…”

zdrada
16.01.2023 12:39 Zdradziła męża z najemcą mieszkania. Musiała płacić za niego czynsz, szantażował ją

Daria nigdy by nie przypuszczała, że w jej życiu pojawi się inny mężczyzna. Jednak odkąd wraz z mężem wynajęła mieszkanie młodemu prawnikowi, nie mogła przestać o nim myśleć. Nie wiedziała też, że zdrada z najemcą okaże się pułapką bez wyjścia. Marcin pojawił się w jej życiu nagle. Kiedy przyszedł obejrzeć mieszkanie, jako kolejny z potencjalnych najemców, nie wiedziała, gdzie ma podziać oczy. Mąż niczego nie zauważył — ona jednak poczuła się, jakby przypadkiem odnalazła klucz do drzwi, które od pięciu lat pozostawały zamknięte.

zdrada
14.12.2022 08:13 Regularnie sprawdza, czy mąż ją zdradza. Przedziwna metoda oburzyła internautów. „Bardzo toksyczne zachowanie”

Znana influencerka ma własny, osobliwy sposób na sprawdzenie, czy do jej związku nie wkradła się zdrada. Kiedy ujawniła, jak sprawdza męża, internauci nie kryli oburzenia. Jej sposób może przyprawić o mdłości. Nikt nie chce być zdradzany, jednak pewne osoby wolą dmuchać na zimne i za wszelką cenę chcą oszczędzić sobie przykrego zaskoczenia. Zdecydowanie należy do nich Kimberly. Gwatemalska influencerka przyznała, że regularnie sprawdza swojego męża. Jej metoda wywołała falę krytyki.

biedronka
12.10.2021 15:26 Mąż zdradził żonę. Prawda przypadkiem wyszła na jaw w Biedronce

Polska wokalistka – Sonia Michalczuk, znana powszechnie jako Sonia M. – opublikowała na TikToku nagranie, w którym relacjonuje rozmowę, usłyszaną w olsztyńskim sklepie sieci Biedronka. Filmik, w którym na jaw wyszła niewierność męża jednej z mieszkanek Olsztyna, zdobył ogromną popularność w mediach społecznościowych. Internauci szukają zdradzonej kobiety.

zdrada
29.07.2021 14:54 Kiedy kobiety zdradzają najczęściej?

Zdrada w większości przypadków jest czynem niewybaczalnym w związku. Okazuje się, że istnieje dzień w roku, w którym panie najczęściej decydują się na skok w bok. Portal papilot.pl przytoczył badania przeprowadzone przez portal randkowy Ashley Madison. Wynika z nich, że jest to wyjątkowa data w roku kalendarzowym. Nikt by się nie spodziewał, że w roku mogą istnieć takie dni, w których partnerzy częściej popełniają jeden z najgorszych kroków w związku. Badania jednoznacznie wskazują na prawdziwość tej teorii.

kobiety
08.07.2021 19:26 Przyłapała niewiernego partnera na zdradzie. Zemściła się w najgorszy sposób, jego kochanka przeżyła wstrząs

Na portalu papilot.pl pojawiła się historia, którą przesłała Pani Ewa. Jej tematem była zdrada partnera, którego przyłapała na gorącym uczynku. Małżonek ściskał się i całował z inną kobietą na parkingu. Postanowiła zemścić się w idealny sposób. Podeszła do nich i wykrzyczała, że jest z nim w ciąży, oraz że obiecał, iż po pierwszym rozwodzie nie będzie już zdradzać żony. Mężczyzna, próbując wybrnąć z sytuacji, powiedział tylko, że to nie jest prawda. Kochanka uderzyła go w twarz, a małżonka wniosła o rozwód, nie żałując tego, co zrobiła.

żona 2 plakaty
30.03.2021 17:29 Żona dowiedziała się, że mąż ją zdradza. Postanowiła się na nim zemścić

Żal i gniew po zdradzie potrafi skłaniać ludzi do różnych, często niekontrolowanych i niebezpiecznych zachowań. To, do czego doszło w pewnym małym miasteczku, zszokowało wszystkich. Żona wymyśliła nietypowy odwet. Zrozpaczona żona po zdradzie męża postanowiła się zemścić. Rozwiesiła na całym osiedlu plakaty, które miały zdemaskować jej męża-oszusta. Czy udało jej się zaszkodzić mężowi?

żołnierz
07.03.2021 17:00 Żołnierz dowiedział się, że jego żona miała 60 kochanków. Odegrał się w genialny sposób

Ta historia nie ma dobrego zakończenia. Młody amerykański żołnierz chciał jedynie spokoju, kochającej żony i szczęśliwego domu. Tymczasem jego małżonka przyprawiła mu rogi z aż 60 innymi mężczyznami. Dlatego też postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zemścić się w nieoczekiwany sposób. Na początku byli nierozłączni – kochali się w sobie na zabój. Niedługo jednak pojawiły się pierwsze rysy na tym idealnym obrazie.

Ukryta Kamera
04.03.2021 09:47 Podejrzewała męża o zdradę. Poznając prawdę złożyła pozew rozwodowy

Dziennikarka Arzu Demirel Birinci, podejrzewała swojego męża o zdradę. Podejrzenia przybrały na sile, kiedy jej synek przyszedł do niej i powiedział – Kiedy ciebie nie ma, przychodzi tu inna kobieta. Dziennikarka zamontowała w sypialni ukrytą kamerę i po obejrzeniu wideo zaniemówiła. Okazało się, że kobietą, która przychodzi do ich domu, jest jej własny mąż, który przebiera się w jej ciuchy. Pracująca dla jednej ze stacji telewizyjnych w Turcji dziennikarka zwróciła uwagę na to, że jej ubrania zmieniały pierwotne miejsce położenia. Podejrzewała, że pod jej nieobecność obca kobieta podbiera jej ciuchy. Nie była to żadna kobieta, a jej mąż

Jan Englert
03.03.2021 08:43 Jan Englert miał wiele tajemnic. Na jaw wyszło jego podwójne życie

Jan Englert, choć zalicza się do najzdolniejszych aktorów swojego pokolenia, nie był aniołem. Przez lata prowadził podwójne życie, o którym wszyscy wiedzieli – przez 10 lat zwodził swoją pierwszą żonę. Dziś nie jest dumny ze swoich poczynań. Nim w 1995 roku poślubił Barbarę Ścibakównę, był mężem innej aktorki, Barbary Sołtysik. Kobieta przebywa aktualnie w ośrodku dla osób z problemami z pamięcią.

Chłopak
02.03.2021 19:08 Schowała się pod łóżkiem, żeby sprawdzić, czy chłopak ją zdradza. Usłyszała jego reakcję i zalała się łzami

Pewna kobieta, która mieszka ze swoim partnerem podejrzewała go o zdradę. Wobec tego postanowiła napisać kartkę z wyjaśnieniem, że już go nie kocha, zostawić w sypialni, po czym schować się pod łóżkiem i zaczekać na jego reakcję. Kiedy chłopak znalazł kartkę zrobił coś, co doprowadziło podejrzliwą partnerkę do łez. Jego reakcja była niespodziewana. Historia pojawiła się na portalu kowbojki.pl. Zaufanie w związku to podstawa, a budowanie go z pewnymi podejrzeniami mija się z celem. Pewna dziewczyna podejrzewała, że jej chłopak ją zdradza, wobec czego postanowiła zrobić pewien eksperyment, który zakończył się całkowicie inaczej niż się tego spodziewała.

Zdjęcie
24.02.2021 20:32 Wysłał zdjęcie, aby zapewnić żonę, że wszystko w porządku. Nie zauważył, że sfotografował dowód zdrady

Pewien mężczyzna przebywał poza domem i postanowił wysłać do swojej żony zdjęcie, którym próbował udowodnić, że wszystko jest z nim w porządku. Przez swoją nieuwagę zapomniał ukryć dowodów zdrady. Na fotografii, a w zasadzie dwóch znajdowała prostownica i damska torebka leżąca na ziemi. Małżonka wszystko uwieczniła na TikToku. Nagranie udowadniające zdradę mężczyzny obejrzało już ponad 5 milionów widzów, a liczba ta w dalszym ciągu wzrasta. Zdjęcie ukazało zdecydowanie więcej podejrzanych szczegółów.

Joanna jędrzejczyk
08.02.2021 20:38 Joanna Jędrzejczyk została zdradzona przez narzeczonego. Wszystko opisała w książce

Jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek MMA na świecie, Joanna Jędrzejczyk ok. dwóch tygodni temu wydała książkę pt. Czarno na białym, w której opowiedziała o kilku ciekawostkach ze swojego życia. Okazuje się, że nasza mistrzyni została zdradzona przez swojego narzeczonego. Kilka dni temu udzieliła wywiadu dla dwutygodnika Gala. Gwiazda polskiego sportu opowiedziała, jak przeżyła tę przykrą dla niej chwilę. Mistrzyni największej i najpopularniejszej federacji mieszanych sztuk walki UFC, Joanna Jędrzejczyk postanowiła opowiedzieć o kilku faktach z jej życia zawodowego, jak i prywatnego. Zdrada narzeczonego była dla niej niezwykle bolesna.

znaki zodiaku
06.02.2021 21:31 Dowiedział się, że narzeczona go zdradza. Zemścił się w dniu ślubu, na oczach wszystkich gości puścił wideo

Na jednym z wesel w Chinach doszło do kuriozalnej sytuacji. Pan młody odkrył, że jego narzeczona go zdradza. Wobec tego postanowił na weselu puścić nagranie, na którym widnieje kobieta, którą ma zamiar poślubić z mężem jego siostry w ich sypialni. Dosłownie sekundę po tym rozpętała się między nimi walka. Każda zdrada jest bolesna, jednak jeśli robi to osoba, z którą za niedługo masz zamiar stanąć na ślubnym kobiercu, boli dwukrotnie. Pan młody postanowił na oczach gości udowodnić, jak wierna jest jego narzeczona.

żona
27.01.2021 11:20 Mąż brał prysznic, gdy przyszedł do niego SMS. Żona wzięła telefon do ręki i aż przeszły ją ciarki

Mąż wrócił do domu po bardzo męczącym dniu. Przywitał się z żoną, dziećmi, odczytał kilka maili i wybrał się pod prysznic. Jego telefon wciąż wibrował od kolejnych wiadomości. Żona z ciekawości chwyciła do ręki komórkę i odczytała pierwszą wiadomość z brzegu. Po przeczytaniu kilku zdań dosłownie zamarła. SMS zawierał zaskakującą treść. Kobieta przez chwilę się zastanawiała czy dobrze rozumie to, co wyświetla się na ekranie. Kilka zdań zmieniło całe jej życie w jednej chwili.

ukryta kamera
26.01.2021 21:30 Pan młody odkrył zdradę żony. Na własnym weselu puścił nagranie z ukrytej kamery

Pan młody jeszcze przed ślubem dowiedział się o zdradzie ukochanej. Postanowił jednak, że wesele wciąż się odbędzie, a zemsta, którą przygotował, była naprawdę mocna. Na własnym weselu pokazał nagranie z ukrytej kamery, które przy wszystkich obnażyło smutną prawdę o jego wybrance. Zdrada jest jednym z tych zachowań, które boli najbardziej. Zdradzeni kochankowie niekiedy przez długie lata nie potrafią dojść do siebie, niemal na każdym kroku rozpamiętując przykrości, których doświadczyli. O ile dla jednych hektolitry łez wylewanych w poduszkę są czymś zupełnie normalnym, tak inni zdają sobie sprawę, jak słodki smak może mieć zemsta. Mimo że nie uśmierzy bólu, chociaż w minimalnym stopniu wpłynie na ich samopoczucie.

małżeństwo
20.01.2021 17:02 Podczas składania przysięgi panna młoda wyjęła telefon i zaczęła czytać SMSy. Pan młody pobladł w sekundę

Podczas składania przysięgi panna młoda zrobiła coś, czego nie spodziewał sie nikt obecny na sali. Kobieta postanowiła zemścić się na niewiernym partnerze w najbardziej spektakularny sposób. Tuż przed ceremonią zaślubin znalazła w jego telefonie SMSy, których treść była jednoznaczna. Część z nich odczytała w obecności 200 gości i swojego niedoszłego męża. Cała sala w sekundę zamarła. Zdrada to najgorsza rzecz, jaką może zrobić mężczyzna swojej kobiecie. Jednak sytuacja staje się jeszcze bardziej beznadziejna, kiedy dokonuje tego tuż przed ślubem. Tak było w tym przypadku. Na szczęście panna młoda zorientowała się w odpowiednim momencie.