Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ostrowska-Królikowska o zdradzie męża. Ujawnia, co usłyszała od córki
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 09.05.2024 09:01

Ostrowska-Królikowska o zdradzie męża. Ujawnia, co usłyszała od córki

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fot. KAPiF

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski tworzyli z pozoru idealny duet. Dopiero po latach poznaliśmy prawdą o zdradzie aktora i jego nieślubnym synu. Teraz Ostrowska-Królikowska po raz pierwszy zabrała głos w tym temacie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski byli razem przez ponad 30 lat

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma za sobą pracowity czas. Ostatnio mogliśmy oglądać ją na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”. Aktorka znana przede wszystkim z serialu “Klan” przez ponad 30 lat była żoną Pawła Królikowskiego. Tworzyli z pozoru zgodne małżeństwo. Jak się jednak okazuje, nawet oni mieli wzloty i upadki, a największym testem dla ich związku był romans aktora i narodziny jego nieślubnego syna.

Przypomnijmy, że Królikowski doczekali się pięciorga dzieci, a z czasem Małgorzata Ostrowska-Królikowska przyjęła do rodziny także nieślubne dziecko męża.

Emilia Dankwa o maturze z matematyki i polskiego. "Nie sprawdzałam klucza" Kaźmierska znowu daje o sobie znać. "Nie uciekłam z kraju"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina zdradę męża

Małgorzata Ostrowska-Królikowska dołączyła do grona gwiazd, które pojawiły się na majowej okładce “Twojego Stylu”. Aktorka zdecydowała się pierwszy raz opowiedzieć o romansie męża, który bez wątpienia był dla niej trudnym doświadczeniem. 

Przed laty dowiedziałam się, że mój mąż Paweł ma we Wrocławiu romans, z którego urodzi się dziecko. Pamiętam tamtą trudną rozmowę i jego wzrok. Nie chciał rozbijać naszej rodziny. Nie wiedział, co robić - przyznała w wywiadzie. 

Aktorka postanowiła wówczas wybaczyć mężowi i odbudować rodzinne szczęście. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska mówi, co usłyszała od córki

Aktorka w najnowszym wywiadzie opowiedziała o powodach, dla których zdecydowała się wybaczyć mężowi zdradę. Zdradziła także, co usłyszała od córki.

Powiedziałam: "Dziecko niczemu nie jest winne. Musimy otoczyć je wspólnie miłością". Mąż przywoził później swojego syna Maćka do nas. Ułożyliśmy się wszyscy z tą sytuacją, wybaczyłam zdradę. Czy bolało? Tak. Ale gdy po śmierci Pawła nasza córka Julka powiedziała: "Mamo, jestem ci wdzięczna, że wybaczyłaś tacie i przyjęłaś go z powrotem do domu", wiedziałam, że to była dobra decyzja. Gdybym szukała odwetu, byłabym dziś zgorzkniałą kobietą. Zemsta i złość to niedobrzy doradcy - wspomniała. 

Przypomnijmy, że od śmierci Pawła Królikowskiego minęły już ponad 4 lata. 

Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska Fot. KAPiF