Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż zdradził żonę. Prawda przypadkiem wyszła na jaw w Biedronce
Kamil Olek
Kamil Olek 12.10.2021 15:26

Mąż zdradził żonę. Prawda przypadkiem wyszła na jaw w Biedronce

biedronka
fot. Jacek Halicki, pl.wikipedia.org

Polska wokalistka – Sonia Michalczuk, znana powszechnie jako Sonia M. – opublikowała na TikToku nagranie, w którym relacjonuje rozmowę, usłyszaną w olsztyńskim sklepie sieci Biedronka. Filmik, w którym na jaw wyszła niewierność męża jednej z mieszkanek Olsztyna, zdobył ogromną popularność w mediach społecznościowych. Internauci szukają zdradzonej kobiety.

Rozmowa o zdradzie… w Biedronce

Mężczyzna, którego rozmowę z kolegą usłyszała Sonia, chwalił się ostatnimi wydarzeniami z życia. Relacjonował, jak podczas wyjazdu służbowego… zdradził swoją żonę ze współpracownicą. Nie omieszkał również podać większej ilości szczegółów, między innymi na temat swojej małżonki.

Opowiadając obserwującym historię, której miała okazję być świadkinią, wokalistka nie kryła emocji. Filmik opatrzyła niezwykle wymownym podpisem.

– Jeśli masz na imię Iwona, mieszkasz na Zatorzu w Olsztynie i masz dwóch synów, to dziś o 8:00 rano twój mąż robi zakupy w Biedronce i chwali się przez telefon koledze Markowi, że spał z koleżanką w sobotę, na wjeździe firmowym w Giżycku – napisała.

We wpisie znalazło się również miejsce na hashtagi – w tym między innymi #kobietyrazem.

Tiktok wywołał tysiące reakcji, internauci rozpoczęli zaś poszukiwania Iwony, by poinformować ją o nieuczciwości męża. Fraza „Iwona, Olsztyn” od rana bije rekordy popularności w społecznościowych wyszukiwarkach.

@soniamichalczukofficialponieście dalej!!! Co za dziad!! #kobietykobietom #kobietyrazem #solidarność #solidarnośćnasząbronią #solidarnośćjajników #zdrada #faceci #biedronka #zakupy #poranek #związki #związkidługotrwałe #cheater♬ She Knows – J. Cole

Źródło: o2.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Nie żyje polski sportowiec. 41-latek był legendą w swoim zespole
2. Z zagranicy przyszła paczka. Adresatem Jacek Jaworek
3. Na zdjęciu ukryta jest panda. Tylko 5% osób jest w stanie odnaleźć zwierzę

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania