Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Regularnie sprawdza, czy mąż ją zdradza. Przedziwna metoda oburzyła internautów. „Bardzo toksyczne zachowanie”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 14.12.2022 08:13

Regularnie sprawdza, czy mąż ją zdradza. Przedziwna metoda oburzyła internautów. „Bardzo toksyczne zachowanie”

zdrada
fot. instagram.com/kimfloresgz

Znana influencerka ma własny, osobliwy sposób na sprawdzenie, czy do jej związku nie wkradła się zdrada. Kiedy ujawniła, jak sprawdza męża, internauci nie kryli oburzenia. Jej sposób może przyprawić o mdłości. 

Nikt nie chce być zdradzany, jednak pewne osoby wolą dmuchać na zimne i za wszelką cenę chcą oszczędzić sobie przykrego zaskoczenia. Zdecydowanie należy do nich Kimberly. Gwatemalska influencerka przyznała, że regularnie sprawdza swojego męża. Jej metoda wywołała falę krytyki.

Zdrada nie wchodzi w grę. Kimberly regularnie sprawdza męża. Fani: „Bardzo toksyczne zachowanie”

Kimberly Flores to modelka z Gwatemali, influencerka z ponad dwoma milionami wyświetleń, a od trzech lat — żona meksykańskiego piosenkarza Edwina Luny. Młodsza o dwa lata od ukochanego, celebrytka podkreśla, że ufa mu… ale mimo wszystko woli trzymać rękę na pulsie, a podstawą ich relacji jest kontrola.

W „Rica, Famosa, Latina”, jednym z popularnych programów telewizyjnych podzieliła się autorskimi sposobami na to, jak nie dopuścić, by zaskoczyła ją zdrada partnera. Szybko stała się ekspertka od demaskowania niewiernych mężczyzn, a przy okazji otrzymała niechlubny tytuł… „toksycznej żony”.

Szukanie woni perfum, czy śladów szminki odeszło do lamusa. Swojego męża Kimberly sprawdza codziennie… sprawdzając zapach jego brudnej bielizny. Jeśli nie czuje damskiego zapachu — Edwina można uznać za niewinnego. Poza tym kobieta kontroluje jego wydatki, wyciągi z jego karty kredytowej i rejestry połączeń. Całkiem sporo pracy jak na jedną, „ufającą” osobę.

 Mimo wszystko twierdzi, że nie jest toksyczna – zażartował piosenkarz, udostępniając fragment odcinka z wyznaniem żony.

Nie można jednak powiedzieć, by osobliwa metoda na wykrycie zdrady wywołała podobną wesołość u fanów. Na modelkę spadła lawina oburzenia, internauci bardzo szybko podsumowali jej wyliczenia.

– To nie jest toksyczne. To jest bardzo toksyczne. 

– Ona jest jak Lew. Przekonana, że każdy musi żyć na jej warunkach.

 To naprawdę przesada.

 Myślę, że to smutne żyć w ten sposób, z niepewnością i niską samooceną.

– Bardzo toksyczne zachowanie – czytamy pod jego wpisem.

Zgadzacie się?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie


Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
  3. Najpierw napadł na Gąsowskiego i go okradł. Ciężko uwierzyć, co stało się chwilę później. Fani zamarli
Tagi: zdrada