Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zdradził ją, oszukał, a ona nadal z nim była. Tajemnicza żona Więckiewicza miała 2 warunki
Julia Bogucka
Julia Bogucka 20.05.2024 21:45

Zdradził ją, oszukał, a ona nadal z nim była. Tajemnicza żona Więckiewicza miała 2 warunki

Robert Więckiewicz
Fot. KAPiF

Robert Więckiewicz wiele przeżył, zanim związał się ze swoją żoną. Również małżeństwo nie pozostało bez kryzysów. Po zdradzie i oszustwach, a także problemach z alkoholem, kobieta musiała postawić warunki. Tylko tak mogła mu wybaczyć.

Robert Więckiewicz bardzo się starał o przyszłą żonę

Był już po trzydziestce, a za sobą miał lata imprez i beztroskiego życia, kiedy poznał swoją przyszłą żonę. Od razu przykuła jego uwagę, choć nie było to odwzajemnione. Ona nie była nim z początku zainteresowana, co spowodowało w aktorze poważne zmiany. Postanowił porzucić codzienny hedonizm na rzecz stabilnego związku z Natalią Adaszyńską. W końcu udało mu się zdobyć jej zaufanie.

KAPIF_oryginal_K587039F.jpg
Fot. KAPiF

Robert Więckiewicz doczekał się syna Konstantego. Jego żona została jego menadżerką zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Według znajomej rodziny, która rozmawiała ponad dekadę temu z “VIVĄ!”, aktor jest niczym drugie dziecko Adaszyńskiej. Oboje jednak przystali na taki stan rzeczy i trwali razem w zgodzie, wspierając się przy wzlotach, jak i upadkach.

Film z Małaszyńskim i Więckiewiczem na TVN7, Polsat i TVP pokażą inne hity. Program tv na poniedziałek Po latach Piechociński wyjawił, jaki naprawdę miał stosunek do kobiet

Beztroski tryb życia Roberta Więckiewicza miał swoje konsekwencje

Ambicja aktora doprowadziła do tego, że podejmował się niemal każdej roli, jaka była mu proponowana. Zagrał w wielu ważnych polskich produkcjach, zarówno teatralnych, jak i tych na dużym ekranie. Wykreował między innymi postaci w “Ogniem i mieczem”, “Ciele” czy “Lejdis”. Jednak to sportretowanie Lecha Wałęsy w produkcji biograficznej z 2013 roku przyniosło do jego życia kryzys.

Robert Więckiewicz coraz częściej pił, aby się odstresować. Nie radził sobie z presją, jaką narzuciło mu aktorstwo. Pomimo problemów u jego boku zawsze stała żona. Sytuacja stała się nieco bardziej dramatyczna w momencie, w którym media obiegły fotografie przedstawiające mężczyznę całującego tajemniczą blondynkę. Działo się to w 2012 roku podczas prac nad filmem “Wałęsa. Człowiek z nadziei”.

ZOBACZ TEŻ: Jerzy Trela miał wyjątkową żonę. Kochana, ale zazdrosna i o nietypowym imieniu

Została z nim pod dwoma warunkami

Zdrada męża była dla Natalii Adaszyńskiej trudnym etapem w życiu. Nie była pewna, czy powinna mu wybaczyć. Robert Więckiewicz podobno ją o to błagał. Jego żona postanowiła dać drugą szansę mężowi, jednak miała dwa warunki, których niespełnienie mogłoby przekreślić lata wspólnego życia. Oczekiwała od niego, że na stałe porzuci alkohol oraz zerwie kontakty ze wszystkimi kobietami.

KAPIF_oryginal_K447297F.jpg
Fot. KAPiF

Więckiewicz na to przystał i robił wszystko, aby od tej pory być idealnym mężem dla swojej ukochanej. Natalia Adaszyńska przez te wszystkie lata wiele mu poświęciła oraz wspierała go w każdym przedsięwzięciu. Wszystko wskazuje na to, że to jej anielska cierpliwość oraz wielka miłość sprawiły, że ich małżeństwo było w stanie przetrwać wszystkie trudności.