Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Oboje się zdradzali, jest nawet nieślubne dziecko
Julia Bogucka
Julia Bogucka 27.02.2024 12:12

Oboje się zdradzali, jest nawet nieślubne dziecko

Dominika Figurska, Michał Chorosiński
KAPiF

Ta relacja nie była usłana różami, a wszystkiemu bacznie przyglądały się media. Wzajemne zdrady, nieślubne dzieci, a ostatecznie wielka zgoda i przysięga miłości na wieczność. Jak zbudować taką więź, która przetrwa każdy kryzys?

Ich małżeństwo wydawało się być idealne

Oboje realizowali się w aktorstwie. Ona zadebiutowała na przełomie wieków, on w 1996 grał strażnika w “Wieczorze Trzech Króli”. Mają na swoich kontach kilkadziesiąt występów w polskich filmach i serialach, choć żona po latach postanowiła się przebranżowić. Na początku wszystko układało się idealnie, na świecie przywitali dwoje dzieci, ale po pięciu latach od zawarcia małżeństwa coś zaczęło się psuć.

Jak twierdziła, musiała odszukać swoją kobiecość i poczuć się znów sobą. Nikt się jednak nie spodziewał, że odnajdzie to u boku innego mężczyzny. Był to o 10 lat starszy reżyser i kompozytor. Mąż, mimo załamania po utracie ukochanej, postanowił zawalczyć o jej powrót. Wszystko działo się na oczach mediów.

Katarzyna Warnke zajrzała do telefonu byłego partnera. Odkryła, że ją zdradzał Anna Wendzikowska zdradzała partnera, ale robiła to "uczciwie". Internauci ją wyśmiali

Zdrada zaowocowała dzieckiem

Okazało się jednak, że sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, niż wydawała się być na początku. Dominika bowiem spodziewała się dziecka z kochankiem. Choć było to nie lada wyzwanie dla Michała, postanowił przyjąć dziecko i wychowywać jak swoje, jeśli tylko żona zgodzi się na powrót. Nie był to jednak koniec niespodzianek.

Owszem, Dominika znalazła się ponownie u boku swojego męża, ale wtedy wyszło na jaw, że on również nie był wierny i dopuścił się zdrady. O wszystkim napisały tabloidy, umieszczając na swoich łamach fotografię przedstawiającą Michała w objęciach tajemniczej brunetki. Kobieta postanowiła jednak wybaczyć mężowi ten czyn i do dziś pozostają w związku małżeńskim. 

ZOBACZ TEŻ: Zdrada? Ania Bardowska zabrała głos ws. najgorszej rzeczy w małżeństwie. Stanowczy komunikat gwiazdy „Rolnik szuka żony”

Zdrada nie powstrzymała ich przed miłością

Małżeństwo Chorosińskich nie należało do idealnych, kryzysów mieli na swojej wspólnej drodze całkiem sporo. Pomimo to postanowili zawalczyć o swoją miłość, a siłę do pokonania problemów odnaleźli w modlitwie. Dziś wychowują wspólnie szóstkę dzieci, Dominika Chorosińska zasiada w ławach sejmowych, a Michał wciąż występuje w serialach telewizyjnych. Oboje zaangażowali się również w kampanię społeczną pod hasłem “Wierność jest sexy”. Wspierają również ruchy pro-life.

Para często wypowiadała się w mediach o problemach, które przeszła w swoim małżeństwie. Jak podkreślają, nie istnieje jeden uniwersalny przepis na dobry związek i wszystko powinno się skupiać na wzajemnym szacunku i otwartości na poznanie.

“Nie ma recepty, która jest odpowiednia dla wszystkich. Każdy wypracowuje swoje sposoby, sprzymierzeńcem jest czas. Czas na poznanie siebie, wzajemną akceptację wad i zrozumienie, że nikt nie jest idealny. Wspólne szukanie kompromisów. W końcu praca nad sobą według starej zasady: chcesz zmienić świat, zacznij od siebie”

- mówił Michał Chorosiński dla “Dobrego Tygodnia”.

KAPIF_oryginal_K1095108F.jpg
Źródło: KAPiF
KAPIF_oryginal_K1141946F.jpg
Źródło: KAPiF