Zdrada

Joanna jędrzejczyk
08.02.2021 20:38 Joanna Jędrzejczyk została zdradzona przez narzeczonego. Wszystko opisała w książce

Jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek MMA na świecie, Joanna Jędrzejczyk ok. dwóch tygodni temu wydała książkę pt. Czarno na białym, w której opowiedziała o kilku ciekawostkach ze swojego życia. Okazuje się, że nasza mistrzyni została zdradzona przez swojego narzeczonego. Kilka dni temu udzieliła wywiadu dla dwutygodnika Gala. Gwiazda polskiego sportu opowiedziała, jak przeżyła tę przykrą dla niej chwilę. Mistrzyni największej i najpopularniejszej federacji mieszanych sztuk walki UFC, Joanna Jędrzejczyk postanowiła opowiedzieć o kilku faktach z jej życia zawodowego, jak i prywatnego. Zdrada narzeczonego była dla niej niezwykle bolesna.

znaki zodiaku
06.02.2021 21:31 Dowiedział się, że narzeczona go zdradza. Zemścił się w dniu ślubu, na oczach wszystkich gości puścił wideo

Na jednym z wesel w Chinach doszło do kuriozalnej sytuacji. Pan młody odkrył, że jego narzeczona go zdradza. Wobec tego postanowił na weselu puścić nagranie, na którym widnieje kobieta, którą ma zamiar poślubić z mężem jego siostry w ich sypialni. Dosłownie sekundę po tym rozpętała się między nimi walka. Każda zdrada jest bolesna, jednak jeśli robi to osoba, z którą za niedługo masz zamiar stanąć na ślubnym kobiercu, boli dwukrotnie. Pan młody postanowił na oczach gości udowodnić, jak wierna jest jego narzeczona.

żona
27.01.2021 11:20 Mąż brał prysznic, gdy przyszedł do niego SMS. Żona wzięła telefon do ręki i aż przeszły ją ciarki

Mąż wrócił do domu po bardzo męczącym dniu. Przywitał się z żoną, dziećmi, odczytał kilka maili i wybrał się pod prysznic. Jego telefon wciąż wibrował od kolejnych wiadomości. Żona z ciekawości chwyciła do ręki komórkę i odczytała pierwszą wiadomość z brzegu. Po przeczytaniu kilku zdań dosłownie zamarła. SMS zawierał zaskakującą treść. Kobieta przez chwilę się zastanawiała czy dobrze rozumie to, co wyświetla się na ekranie. Kilka zdań zmieniło całe jej życie w jednej chwili.

ukryta kamera
26.01.2021 21:30 Pan młody odkrył zdradę żony. Na własnym weselu puścił nagranie z ukrytej kamery

Pan młody jeszcze przed ślubem dowiedział się o zdradzie ukochanej. Postanowił jednak, że wesele wciąż się odbędzie, a zemsta, którą przygotował, była naprawdę mocna. Na własnym weselu pokazał nagranie z ukrytej kamery, które przy wszystkich obnażyło smutną prawdę o jego wybrance. Zdrada jest jednym z tych zachowań, które boli najbardziej. Zdradzeni kochankowie niekiedy przez długie lata nie potrafią dojść do siebie, niemal na każdym kroku rozpamiętując przykrości, których doświadczyli. O ile dla jednych hektolitry łez wylewanych w poduszkę są czymś zupełnie normalnym, tak inni zdają sobie sprawę, jak słodki smak może mieć zemsta. Mimo że nie uśmierzy bólu, chociaż w minimalnym stopniu wpłynie na ich samopoczucie.

małżeństwo
20.01.2021 17:02 Podczas składania przysięgi panna młoda wyjęła telefon i zaczęła czytać SMSy. Pan młody pobladł w sekundę

Podczas składania przysięgi panna młoda zrobiła coś, czego nie spodziewał sie nikt obecny na sali. Kobieta postanowiła zemścić się na niewiernym partnerze w najbardziej spektakularny sposób. Tuż przed ceremonią zaślubin znalazła w jego telefonie SMSy, których treść była jednoznaczna. Część z nich odczytała w obecności 200 gości i swojego niedoszłego męża. Cała sala w sekundę zamarła. Zdrada to najgorsza rzecz, jaką może zrobić mężczyzna swojej kobiecie. Jednak sytuacja staje się jeszcze bardziej beznadziejna, kiedy dokonuje tego tuż przed ślubem. Tak było w tym przypadku. Na szczęście panna młoda zorientowała się w odpowiednim momencie.

mąż
14.01.2021 13:21 Znalazła intymne zdjęcia męża z sąsiadką. Zemściła się w spektakularny sposób

Mąż kobiety imieniem Mariola dowiedział się, co oznacza potęga kobiecej zemsty. Od dłuższego czasu zdradzał swoją małżonkę z ich sąsiadką, która jest lokalną fryzjerką. Pewnego dnia 45-latka znalazła intymne zdjęcia swojego męża z fryzjerką i postanowiła zemścić się w najlepszy możliwy sposób. Mężczyzna na długo zapamięta tę chwilę. Jego małżonka Mariola postanowiła upokorzyć go w najlepszy możliwy sposób. O jego romansie z fryzjerką dowiedziała się cała lokalna społeczność. Pomysłowości kobiecie nie można odmówić.

żona
12.01.2021 15:10 Żona znalazła dowód zdrady męża. Odpisała jego kochance w mistrzowski sposób

Żona od dawna podejrzewała męża o zdradę. W końcu udało jej się przejrzeć jego telefon. Nie myliła się, postanowiła zemścić się w genialny sposób i wysłać wiadomość do tajemniczej kobiety. Droga Kasiu, tu Hania, żona Artura. Widziałam, że od kilku miesięcy ze sobą sypiacie i jesteście ze sobą bardzo bliscy…Hania wyszła za Artura, gdy oboje mieli po 21 lat. Byli w sobie szaleńczo zakochanymi szczeniakami, którzy szybko założyli rodzinę. Przez ponad 15 lat wiedli udane życie małżeńskie i byli zgodnymi rodzicami.

kobieta prysznic
11.01.2021 16:20 Kobieta zawsze brała prysznic z mężem. Po ostatniej kąpieli natychmiast zażądała rozwodu

Kobieta przeżyła prawdziwy szok podczas wspólnej kąpieli z mężem. Portal webniusy.com informuje, że całkiem przypadkowo odkryła szczegół, który utwierdził ją w przekonaniu, że jest zdradzana. Długo się nie zastanawiając, zażądała rozwodu. Małżeństwo zostało przekreślone przez nieuwagę męża. Dowód na zdradę był naprawdę zaskakujący. Kiedyś wydawało się, że ich małżeństwo jest nie do rozbicia, a uczucie, jakim się darzą, nie może zostać zniszczone. Niestety, prawda była zupełnie inna. Żona podczas wspólnej kąpieli odkryła, że mąż ją zdradza i zażądała rozwodu. Jednak na tym się to nie skończyło.

mąż
07.01.2021 23:15 Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Zemścił się w jej urodziny w najzłośliwszy możliwy sposób

Mąż długo przygotowywał zemstę dla żony, która go zdradza. Cały jego nikczemny plan miał zostać zrealizowany w jej urodziny. Jak sam wspomniał, już nie mógł się doczekać, żeby zobaczyć minę jej taty, który myśli, że ma córeczkę wręcz idealną. Mężczyzna zemścił się w najzłośliwszy możliwy sposób. Nie zgadniecie, co zrobił. Mąż przygotował swój plan bardzo skrupulatnie. Całe szczęście jego żona, która nie podejrzewała, że mężczyzna ma dowody na jej zdradę, szybko złapała haczyk. Wszystko miało miejsce w dniu jej urodzin.

Edyta-Górniak
05.01.2021 13:36 Edyta Górniak jest załamana. Szczegóły są porażające, straciła narzeczonego i zdrowie

Wstrząsająca prawda o ostatnim związku Edyty Górniak w końcu wyszła na jaw. Kolejna jej miłość zakończyła się fiaskiem. Diwa wyznała, że została zdradzona. Jak się miało później okazać, zdrady to tylko wierzchołek góry lodowej. Super Express dotarł do nieznanych dotąd szczegółów. Edyta Górniak była przekonana, że w końcu znalazła tego jedynego, z którym chciała ułożyć sobie życie. Być może para była już nawet po słowie — donosi Super Express. Jednak prawda okazała się bolesna i dotkliwa.

02.01.2021 11:47 Dramat Edyty Górniak, późnym wieczorem gwiazda przekazała przykrą wiadomość. ,,Nie wie o tym prawie nikt”

W pierwszy dzień Nowego Roku późnym wieczorem Edyta Górniak zamieściła w mediach społecznościowych bardzo długi i poruszający wpis, który dotyczył jej odczuć wobec zakończonego roku 2020. Piosenkarka przekazała tam informację, która dotychczas nie ujrzała światła dziennego – Nie wie o tym prawie nikt – czytamy. Wielu fanów jest wprost zszokowanych słowami artystki. Edyta Górniak postanowiła podsumować miniony 2020 rok w bardzo długim poście na Instagramie. Zawarła w nim zarówno aspekt pozytywny, jak i negatywny. Jednak zdecydowanie najbardziej szokującym doniesieniem była informacja o zdradzie w życiu piosenkarki. Fani licznie wsparli artystkę w komentarzach.

SMS
26.11.2020 13:25 Kąpał się, kiedy przyszedł do niego SMS. Żona zobaczyła wiadomość od kochanki, odpisała jej w mistrzowski sposób

Mąż Izy, Robert brał prysznic, kiedy w pewnym momencie przyszedł do niego SMS. Małżonka zaintrygowana późną porą wiadomości do męża postanowiła go odczytać. Jego autorką była niejaka Edyta, a treść SMS-a brzmiała – Lizaczku, zajęty jesteś? To nie pozostawiło Izie żadnych złudzeń, że jest zdradzana. Odpisała jej w bardzo kreatywny sposób. Po powrocie spod prysznica Robert zauważył, że małżonka trzyma jego telefon. Momentalnie jej go wyrwał i wyszedł z pokoju bez słowa. Kiedy odczytał ostatnie wymiany wiadomości, zamarł. Wówczas Iza oświadczyła mu, że to koniec ich małżeństwa. Robert został na lodzie. Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

mąż
23.11.2020 20:15 Dowiedziała się, że mąż ją zdradza. Wysłała mu tylko jedno zdjęcie, zniszczyła wszystko o czym marzył

Mąż kobiety wyjechał w interesach służbowych z domu. Na jego nieszczęście w międzyczasie jego żona odkryła, że ją zdradza. Chociaż wiadomość o tym spowodowała, że poczuła się fatalnie, postanowiła, że nie będzie siedzieć z założonymi rękami. Wobec tego wysłała swojemu ukochanemu mężczyźnie SMS-a ze zdjęciem, którego bez wątpienia mocno pożałował. Zdrada zalicza się do grona czynów, które bolą najbardziej. Nic dziwnego zatem, że kobieta poczuła się bardzo dotknięta. W ramach zemsty postanowiła wysłać do męża zdjęcie, na którym widać „delikatnie uszkodzony” samochód jego marzeń. Chcielibyśmy widzieć jego minę po odebraniu wiadomości.

żona
18.11.2020 16:21 Żona chciała przyłapać męża na zdradzie. Zainstalowała kamery i nogi się pod nią ugięły, gdy obejrzała nagranie

Żona od dawna miała podejrzenia, że mąż ją zdradza. Ich stosunki się ochłodziły, a synek wspominał o innej kobiecie, która odwiedza ich w domu. Żona chciała zdobyć na to niezbite dowody, dlatego postanowiła, że zainstaluje kamery, które przyłapałyby jej męża na gorącym uczynku. Kiedy pewnego dnia obejrzała nagranie, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Okazało się, że tą kobietą jest jej mąż. Na filmiku żona zobaczyła jak jej mąż przebiera się w jej sukienki oraz przymierza peruki. Gdyby nie wideo pewnie do dzisiaj żyłaby w niewiedzy.

włosy
04.11.2020 12:17 Małżeństwo brało razem prysznic, gdy żona zauważyła pewien szczegół. Po wyjściu oznajmiła, że żąda rozwodu

Małżeństwo tej pary było pozornie idealne. Wydawać by się mogło, że kochali się, spędzali ze sobą dużo czasu i dzielili pasje. Jednak pewnego dnia brali wspólnie prysznic. Wtedy żona zauważyła coś, co natychmiast zaważyło na jej decyzji. Jeden szczegół uświadomił jej, że jej życie na zawsze się zmieni. Gdy tylko wyszli spod prysznica, oznajmiła, że żąda rozwodu. Jennifer i Tom kochali się nad życie. Mieli dwójkę dzieci, a przy tym żadnych zmartwień. W wolnych chwilach nie szczędzili sobie drobnych czułości, takich jak na przykład wspólny prysznic. Tym razem jednak z kąpieli wyszli osobno. Kiedy mężczyzna po krótkiej chwili opuścił łazienkę, usłyszał od żony, że chce rozwodu. Żona o całej sytuacji nie omieszkała napisać w internecie.

zdrada
25.10.2020 00:55 Test wierności. Boisz się, że ukochany cię zdradza? Oto 5 prostych pytań, które wyjawią ci prawdę

Zazwyczaj trudno nam uwierzyć, że osoba, której bezgranicznie ufamy nas okłamuje. Ten test wierności bardzo ułatwi sprawę. Szybko i skutecznie możesz go wykonać. Jesteś na to gotowa?Test wierności pomoże ci sprawdzić, czy wyjątkowa i bliska ci osoba cię zdradza. To tylko pięć nieskomplikowanych pytań, które mogą odmienić twój związek. Przekonaj się sama, czy jest ci wierny, czy tylko udaje. Może żyjesz w kłamstwie?

karol
18.10.2020 16:31 Karol: ”Żonę trzeba od czasu do czasu zdradzić. Musi wiedzieć, że na jej miejsce mam tabuny chętnych i ma się starać”

Żona powinna martwić się, że ukochany może zniknąć w każdej chwili – Karol jest pewien, że to skuteczny sposób na udane małżeństwo. Swoją odważną opinią podzielił się forum dotyczącym kwestii małżeństwa. Okazuje się, że naprawdę wielu panów podziela jego zdanie, gorzej z paniami…Karol jasno stawia sprawę i wyjaśnia, jak wygląda jego małżeństwo. Jego żona powinna wiedzieć, że niczego mu nie brakuje, a inne kobiety tak bardzo chciałyby znaleźć się na jej miejscu: Żonę trzeba od czasu do czasu zdradzić. Musi wiedzieć, że na jej miejsce mam tabuny chętnych i ma się starać.

żona
25.09.2020 20:54 Wyrzucił żonę z domu, bo chciał zamieszkać z kochanką. Zemściła się okropnie, zaczął marzyć o wyprowadzce

Żona chciała zemścić się na swoim mężu, ponieważ ten dopuścił się zdrady z dużo młodszą sekretarką. Kiedy mężczyzna kazał kobiecie się wyprowadzić, ta obmyśliła specjalny plan. Jego szczegóły zdumiewają.Żona została wyrzucona z domu przez swojego męża, ponieważ ten chciał zamieszkać z kochanką. Mężczyzna nie spodziewał się, że kobieta zemści się w podobny sposób. Mało kto mógł to przewidzieć, trzeba przyznać, że zraniona i zdradzona małżonka okazała się być naprawdę pomysłowa. To, co wymyśliła, przechodzi ludzkie pojęcie, porażające.

michał
23.09.2020 00:47 Karolina: ”Dowiedziałam się, że chłopak mnie zdradza. Zemściłam się, ale nie przewidziałam jednego, teraz mi wstyd”

Karolina pisała – nie mogłam uwierzyć w to, że mój ukochany mnie zdradza. Dowiedziałam się o tym w osobliwy sposób i dlatego głupio postąpiłam. Nie wiedziałam, że przede mną były kolejne przykrości. Jak się okazało, przyjmujemy wiadomość o zdradzie w dwójnasób: albo oskarżamy ukochanego, albo kierujemy swoją złość na tego, z kim nas zdradził.Karolina podzieliła się swoją historią w sieci. Jak opisała, spotkała ją zdrada, jednak jej reakcja na ten fakt nie była zbyt przemyślana. Zemściłam się, ale nie przewidziałam jednego, teraz mi wstyd – opisuje swoją historię. Niestety nie przewidziała, że jej reakcja jest zbyt gwałtowna, bo mogła uchronić się przed popełnieniem poważnego błędu.

mężczyzna
20.09.2020 15:40 Weszła do sypialni i nakryła męża z przyjaciółką. Już po 5 minutach żałował, nigdy nie zapomni zemsty żony

Mąż czuł się bezkarnie. Pozwolił sobie na chwilę zapomnienia, bo tak naprawdę już długo czekał, by przyjaciółka żony w końcu zrobiła pierwszy krok w kierunku zbliżenia. Nie chciał zdradzać żony, ale nie umiał zapanować nad pożądaniem. W atencji koleżanki widział idealną wymówkę. Gdyby tylko wiedział, ile ten jeden wybryk będzie go kosztował, najpewniej nawet nie otworzyłby jej drzwi.Mąż zdradzał żonę z jej przyjaciółką. Zaczęło się od niewinnego flirtu. Pewnego dnia poprosiła go o pomoc przy aucie, później widzieli się wiele razy. Gdy żona była w delegacji, kobieta wpadła pod pretekstem i użyła wszystkich swoich mocy, by mężczyzna się na nią rzucił. Oboje nie wiedzieli, że żona wróci wcześniej, a zemsta, jakiej się podejmie w emocjach, będzie ich sporo kosztowała.

facet
15.09.2020 00:44 Nowy niebezpieczny trend wśród mężczyzn. Kobiety nie mają pojęcia o czym marzą ich faceci

W męskim świecie pojawił się zupełnie nowy trend dotyczący najbardziej intymnych marzeń. W kwestii erotycznej wiele pragnień stało się już stereotypowymi, jednak ta męska fantazja może zupełnie zaskoczyć kobiety. Faceci zaczynają pragnąć… byśmy ich zdradziły.Faceci potrafią nie raz zaskoczyć swoje kobiety. Jednak ten nowy trend może wykraczać poza wyobrażenia o pragnieniach naszych partnerów. Jak się okazuje, ta zaskakująca moda jest coraz bardziej popularna w męskim świecie, a dotyczy sfery najbardziej intymnej. Panowie mają bardzo nietypową fantazję, o której większość z nas nie ma bladego pojęcia.

Mężczyzna
11.09.2020 23:18 Karol: „Nie miałbym nic przeciwko temu, aby żona znalazła sobie kochanka. Wszyscy się dziwią, kiedy mówię czemu „

Karol ma 35 lat. Cztery lata temu wziął ślub z Justyną, dziennikarką jednego z portali internetowych. Kobieta z uwagi na pandemię koronawirusa wciąż pracuje zdalnie, przez co większość czasu spędza w domu. Karol niestety nie jest w tak dobrej sytuacji, bowiem zaledwie po kilku tygodniach pandemicznego zamieszania musiał wrócić do firmy. Mężczyzna niedługo po ślubie rozpoczął pracę w korporacji. Nie był z tej opcji specjalnie szczęśliwy, ale motywatorem były zarobki, które w dużej części przeznaczane są na spłatę kredytu zaciągniętego na mieszkanie. Karol na co dzień pracuje w korporacji, przez co nie może poświęcać swojej żonie Justynie tyle czasu, ile by chciał. Wyznanie mężczyzny na jednym z facebookowych forów wywołało burzę. Karol stwierdził, że nie miałby nic przeciwko temu, aby jego małżonka znalazła sobie kochanka.

zdrada
03.09.2020 21:47 Wzięła do ręki zabawkę dziecka i zamarła. W środku znalazła dowód na zdradę męża

Zdrada niekiedy bywa bardzo bolesna i najlepiej przekonała się o tym Weronika, kiedy odkryła wstrząsającą rzecz. Pewnego razu wzięła do ręki zabawkę dziecka i po prostu wmurowało ją w podłogę. To, co tam zobaczyła, przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Miała niezbity dowód na niewierność swojego męża. Weronika w ogóle nie podejrzewała o coś podobnego swojego ukochanego, ojca ich malutkiego synka Michałka. Niestety teraz miała w ręku niezbite dowody. Ta jedna rzecz mówiła sama za siebie.

ślub
03.09.2020 19:51 Kobieta dowiedziała się o zdradzie narzeczonego dzień przed ślubem. Zemściła się w okropny sposób

Kobieta została zdradzona tylko raz. To jednak wystarczyło, by podjąć oczywistą decyzję, że nie chce iść z tym mężczyzną przez życie. Jednak zdrada i kłamstwo oprócz ogromnej przykrości i żalu, wywołują potężną złość, którą narzeczona postanowiła skierować na niewiernego partnera.Kobieta poznała okropną prawdę, jej ukochany zdradzał ją, gdy byli już parą. Najgorsze, że ten fakt wyszedł na jaw w momencie, gdy po raz ostatni mierzyła suknię ślubną i dopinała sprawy organizacyjne ślubu. Następnego dnia miał odbyć się ceremonia. Zraniona do żywego, zdradzona narzeczona postanowiła zemścić się w najgorszy możliwy sposób.

mąż
02.09.2020 20:17 Przytuliła męża na powitanie i natychmiast zrozumiała, że musi się rozwieść. Jeden szczegół zdradził najgorszą prawdę

Mąż niczego się nie spodziewał, kiedy wrócił do domu. Jego żona wyszła z pokoju, żeby przytulić go na powitanie i zauważyła ten jeden szczegół. Wtedy zrozumiała, że musi się natychmiast rozwieść. To był definitywny koniec.Kiedy żona przyszła się przytulić do swojego ukochanego, jej uwagę przykuła jedna rzecz. Mąż o niczym nie wiedział, jednak kobieta w jednej sekundzie zdecydowała. To koniec.

robert
01.09.2020 18:09 Robert „Jestem psychologiem i zdradzam żonę z pacjentką. Każda sesja kończy się tak samo, jeszcze za wszystko mi płaci”

Mimo ewidentnego łamania etyki zawodowej Robert zdaje się być zadowolony z takiej sytuacji. Jak twierdzi, niewątpliwie pomaga swojej pacjentce a przy okazji samemu sobie. Sytuacja trzeba przyznać, jest idealna. Zdradza żonę w trakcie swojej pracy, otrzymuje za wizytę wynagrodzenie i nie ma szans, by ktokolwiek się dowiedział. Oprócz tego ma naprawdę dobrą relację z żoną, która jest dumna, ma przecież zdolnego i zabójczo przystojnego męża. Robert postanowił upublicznić swój sekret na jednym z forów internetowych. Jest lekarzem, 35-letnim psychologiem klinicznym z ogromnym doświadczeniem i dużą ilością przebytych kursów. Wydawałoby się, że swój zawód wykonuje idealnie, tymczasem za drzwiami jego gabinetu dzieją się zaskakujące rzeczy: -Jestem psychologiem i zdradzam żonę z pacjentką. Każda sesja kończy się tak samo, jeszcze za wszystko mi płaci – przyznaje mężczyzna.

ukryta kamera
26.08.2020 00:37 Kobieta przyłapała męża na zdradzie z własną matką. Niewiarygodne, jak postanowiła się zemścić

Pani Honorata boleśnie dowiedziała się, czym jest zdrada. Postanowiła się zemścićPewnego dnia Pani Honorata postanowiła zrobić mężowi niespodziankę i wróciła wcześniej do domu. Kiedy przekroczyła próg drzwi wejściowych, zastała ją cisza. Z początku wydawało jej się, że nie ma nikogo w domu, jednak kiedy weszła na górę, usłyszała dochodzące z sypialni dziwne dźwięki. Jak się okazało zastała tam Ireneusza… ze swoją matką:Nie mogła przełknąć tego widoku. Od razu wyrzuciła męża z domu, a matce wyznała, że nie chce jej znać. Po kilku tygodniach rozwiodła się z mężem i wyprowadziła się od matki. Jednak to nie koniec historii. Pani Honorata postanowiła się zemścić w dość nietypowy sposób.Zaraz po ślubie postanowili, że przeprowadzą się do domu rodzinnego Pani Honoraty, gdzie zamieszkiwała jej mama. 48-letnia pani Mirosława od zawsze była dumna z córki i jej pasji. Ireneusz z wykształcenia jest informatykiem i jego praca często nie wymagała wychodzenia z domu, ponieważ pracował zdalnie.– Nie mogłam w to uwierzyć! Matka od zawsze powtarzała, że jest dumna ze mnie i z męża. Teraz już wiem, dlaczego! – mówiła Honorata.Nie od dziś wiadomo, że zdrada jest obrzydliwa. Kiedy prawda o romansie wychodzi na jaw, nie można opędzić się od plotek, niezależnie czy jesteśmy zdradzani, czy to my zdradziliśmy. Panią Honoratę niestety dotknęła pierwsza z opcji. Jednak, kiedy szczegóły zdrady wyszły na jaw, ludzie oniemieli. Dzisiaj kobieta przeżywa koszmar z piekła rodem.Otóż podczas jednej z imprez, na której bawił się jej mąż, przebywał dobry znajomy Honoraty, który jest mistrzem sztuki tatuażu. Z uwagi na to, że poznał całą sytuację z obu stron, stanął po stronie 26-latki. Namówiła go, by upił swojego męża do nieprzytomności i sprawił mu małą niespodziankę. Mężczyzna za namową Honoraty wytatuował Ireneuszowi na plecach niecenzuralne słowo.Inaczej było z Honoratą, która całymi dniami pozostawała poza domem. Po upływie kilku miesięcy zauważyła, że w jej małżeństwie zaszło kilka zmian. Po głowie chodziło jej wiele rzeczy, nawet możliwa zdrada męża. Jednak z uwagi na pełne zaufanie uznała, że to niemożliwe. Kiedy doszła do sedna sprawy, nie mogła uwierzyć.Piękny początek z fatalnym końcemZdrada jest czynem niewybaczalnym. Dopuszczenie się takiego aktu może doprowadzić do rozbicia wielu kontaktów międzyludzkich. Bardzo często nie da się tego wyjaśnić w prostych słowach. Niestety takie sytuacje coraz częściej spotykają osoby wokół nas. Jedną z takich osób, jest Honorata. Kobieta do dzisiaj nie może uwierzyć, że to, co się wydarzyło, jest prawdą. TVP przekazało dramatyczne informacje. Nie przeżył, jego samochód został kompletnie zmiażdżony Media donoszą. Już niedługo mogą się pojawić nowe ograniczenia 26-letnia Honorata poznała swojego 2 lata starszego męża Ireneusza podczas zjazdu integracyjnego swoich firm. Pani Honorata jest profesjonalną tancerką, czym zauroczyła Ireneusza. Kiedy poprosił ją do tańca, z miejsca widać było, że między parą iskrzy. Przez kilka tygodni spotykali się po kryjomu po pracy, by odpędzić się od plotek znajomych. Niedługo później oficjalnie zostali parą, a trzy lata później wzięli ślub.

23.08.2020 20:35 Grzegorz: „Żałosne, kobiety wierzą, że ich faceci nie fantazjują o swoich koleżankach. Prawda jest zupełnie inna”

Wiele z nas doświadcza zazdrości o inne kobiety, nawet kiedy jesteśmy przekonane, że nasz mężczyzna kocha nas bez pamięci. Obawiamy się, że wdzięki innych pań skutecznie odwrócą uwagę naszego partnera. Jeśli nie zdradzi nas fizycznie, może to zrobić w myślach. Grzegorz uważa, że tak właśnie jest i nie da się tego uniknąć.Grzegorz, chłopak jednej z naszych koleżanek otwarcie przyznał co myśli o fantazjowaniu mężczyzn o innych kobietach, mimo że są już w związku, a nawet w małżeństwie. Jeśli kobiety sądzą, że w myślach mężczyźni są wierni, podobno bardzo się mylą: -Żałosne, kobiety wierzą, że ich faceci nie fantazjują o swoich koleżankach. Prawda jest zupełnie inna – tłumaczy mężczyzna.