Lifestyle.Lelum.pl > Sanatorium Miłość

Sanatorium Miłość

Pani Elżbieta
09.06.2024 21:38 “Zrobiła mi to własna siostra”. Bohaterkę “Sanatorium miłości” spotkał życiowy dramat

Elżbieta z “Sanatorium miłości 6” zdecydowała się na szczere wyznanie. W rozmowie z jednym z show biznesowych portali opowiedziała o traumatycznej historii ze swojej przeszłości. To niebywałe, co zrobiła jej własna siostra. Elżbieta była prześladowana. Aby odzyskać swój spokój, musiała podjąć kroki prawne. 

Andrzej z Milanówka
25.04.2024 20:16 Sanatorium miłości: Andrzej przeskrobał sobie u widzów

Andrzej z Milanówka wyrósł na najbardziej kontrowersyjną postać “Sanatorium miłości 6”. Fani programu zgodnie uznali go na narcyza. Co na to uczestnik? Widać, że nie przejmuje się krytyką. 

Maria Oleksiewicz
18.04.2024 13:41 W takich warunkach mieszka Maria z "Sanatorium miłości". Zdjęcia

Maria Oleksiewicz jest jedną z uczestniczek najnowszego sezonu “Sanatorium miłości”. Kobieta należy do najbardziej lubianych postaci całego show. Na co dzień zajmuje się hotelarstwem, a niedawno pokazała w sieci swój piękny dom. Wnętrza willi robią wrażenie! 

Małgorzata z "Sanatorium miłości"
17.04.2024 11:21 Małgorzata z "Sanatorium miłości" odpowiedziała widzom. Tak reaguje na hejt

Małgorzata z “Sanatorium miłości” mierzy się w ostatnim czasie z dużym hejtem. Na oficjalnym koncie programu na Instagramie pojawiło się pod jej adresem wiele nieprzychylnych komentarzy. W jednym z najnowszych wywiadów uczestniczka show zdradziła, jak radzi sobie z krytyką. 

Andrzej z Milanówka
09.04.2024 21:00 Andrzej z Sanatorium niedawno był bezdomny. A teraz? Dobrze zarabia

Jednym z uczestników obecnego sezonu “Sanatorium miłości” jest Andrzej z Milanówka. Mężczyzna wcześniej był bezdomny, teraz zarabia krocie. Sprawdź, o jakich pieniądzach mowa. Jak do tego doszedł?

Maria Luiza, Marta Manowska
08.04.2024 17:10 Po tym co wczoraj powiedziała, bardzo straciła w oczach sympatyków

Maria Luiza zaskoczyła fanów “Sanatorium miłości” pewnym wyznaniem. Pod postem na oficjalnym instagramowym koncie programu pojawiła się masa komentarzy. Większość osób nie miała dla niej litości. 

Andrzej i Ryszard
08.04.2024 13:00 Andrzejowi z Sanatorium puściły hamulce. Ostre słowa o Ryszardzie

Najnowszy odcinek “Sanatorium miłości” był, być może, zarzewiem szerszego konfliktu. Wyraźnie zauroczonemu w Teodozji Andrzejowi, co przyznawał otwarcie, nie spodobało się wkroczenie do gry Ryszarda. Pojawiła się zawiść i niepewność, zawiedzione oczekiwania i chęć walczenia o swoje. Teodozja natomiast po prostu cieszy się chwilą.

Andrzej Sanatorium miłości
17.03.2024 20:56 "Sanatorium miłości": Andrzej wyznał, gdzie mieszka. Poruszające

Uczestnicy programu “Sanatorium miłości” coraz bardziej otwierają się przed sobą. Historia jednego z nich poruszyła serca wielu osób, w innych zaś wzbudziła kpinę. Chodzi o Andrzeja, który ze względu na problemy finansowe mieszka w domu opieki. Opowiedział więcej o swoim życiu.

Sanatorium miłości
01.11.2023 13:01 Czarno-białe zdjęcia wypełniły profil TVP. Przykra śmierć uczestników "Sanatorium miłości". Z tym ciężko się pogodzić

Wielu wspaniałych seniorów, którzy zdecydowanie zasługiwali na rozgłos i popularność zyskało je dzięki programowi “Sanatorium miłości”. Niestety, części z tych osób nie ma już dziś z nami. To dla widzów tego show nieodżałowana strata.

Iwona i Gerard
15.10.2023 08:06 Gerard z "Sanatorium miłości" ledwo uszedł z życiem! Tak zareagowała na to Iwona, ciężko powstrzymać łzy

Iwona i Gerard są wielkimi wygranymi drugiej edycji programu „Sanatorium miłości”. Para poznała się właśnie podczas programu, który pomaga seniorom odnaleźć swoją drugą połówkę. 5 sierpnia stanęli na ślubnym kobiercu. W niedawnym wywiadzie zdecydowali się opowiedzieć o łączącym ich uczuciu. 

KAPiF/Instagram.com/sanatorium_milosci_tvp, Marta Manowska zdradziła tajemnicę nowego sezonu "Sanatorium miłości"
05.10.2023 14:43 Pilne wieści dla fanów „Sanatorium miłości”! Manowska właśnie przekazała komunikat, to nie miało zostać w tajemnicy?

Fani programu “Sanatorium miłości” ze zniecierpliwieniem czekają na kolejny sezon show. TVP trzyma wszystkich w napięciu i do tej pory nie było wiadomo, na jakim etapie jest nagrywanie poszczególnych odcinków, a co za tym idzie, kiedy zostaną wyemitowane. Prowadząca, Marta Manowska zapomniała o tej tajemnicy i wygadała się na swoim profilu na Instagramie. Te informacje z pewnością was ucieszą!

Sanatorium miłości
13.09.2023 21:32 "Sanatorium miłości": miesiąc temu był ich ślub. To, co teraz dzieje się między nimi jest niesłychane

Dariusz był uczestnikiem ostatniej edycji “Sanatorium miłości”. Pomimo swoich zakusów i zalotów nie udało mu się zdobyć serca żadnej z pań w programie, ale ten i tak okazał się przepustką do miłości. Ta rozwinęła się bardzo szybko, bo dziś ma już żonę.

Sanatorium miłości
07.09.2023 20:17 Horror uczestniczki "Sanatorium miłości". TO zabierało jej bliskich, jednego po drugim. Sama była o krok

Pełni radośni i witalności seniorzy z “Sanatorium miłości”, często za swoim uśmiechem skrywają niejedną, życiową tragedię, przez którą przyszło im przejść. Tak było chociażby w przypadku Joanny Dyrkacz, która była jedną z ulubienic widzów. Straszne, co ją spotkało.

Sanatorium miłości
06.08.2023 19:04 "Sanatorium miłości": Zalana łzami Marta Manowska przed kamerą. Wszystko uwieczniono, CO za chwile!

Choć dla wielu uczestników “Sanatorium miłości” ten program okazał się tylko, a może jednak aż przygodą w telewizji, to niektórzy bohaterowie faktycznie znaleźli tam drugie połówki. Świetnym przykładem są Gerard i Iwona, którzy wczoraj się pobrali. Na miejscu była Marta Manowska, która niejako ich swatała.

Gerard i Iwona
05.08.2023 18:06 Niezwykłe sceny na ślubie Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości". Na suknię panny młodej wszyscy patrzyli z zachwytem

Gerard i Iwona poznali się w drugiej edycji programu “Sanatorium miłości” i dziś można ich nazywać najpopularniejszą parą tego show. Ci nie tylko przetrwali próbę czasu, ale związali ze sobą na tyle mocno, że postanowili wziąć ślub, który ma miejsce właśnie dziś.

Uczestnik "Sanatorium miłości" ujawnił druzgocące fakty, fot. Facebook/Sanatorium miłości
17.07.2023 08:14 Po udziale w "Sanatorium miłości 1" los zgotował Ninie dramat. Inny uczestnik ujawnił druzgocące fakty

Nina Busk bez wątpienia była jedną z najbarwniejszych postaci pierwszej edycji programu “Sanatorium miłości”. Mało kto wie, że charyzmatyczna i optymistyczna kuracjuszka prywatnie zmagała się z poważnym problemem. Teraz prawdę na temat jej ostatnich miesięcy przed śmiercią ujawnił kolega z show Marek Jarosz.

Sanatorium miłości
21.03.2023 18:30 Ewa z "Sanatorium miłości" dogadza sobie w stolicy. Nie mogła oprzeć się pysznym słodkościom

Ewa zyskała popularność w ostatnim sezonie “Sanatorium miłości”. W show co prawda nie znalazła miłości, ostatecznie nie ulegając zalotom Józefa, ale na pewno odżyła. Widać to po jej ostatniej aktywności. Pojawia się na różnych wydarzeniach i w drogich, przyjemnych lokalach.Na swoim Instagramie udostępniła filmik z restauracji Magdy Gessler. Jak smakowało jej jedzenie?

Sanatorium miłości
02.03.2023 21:23 Wszyscy oniemieli na widok Anity z "Sanatorium miłości". Ona naprawdę ma 60 lat?

Anita z "Sanatorium miłości" urzekła wszystkich telewidzów. Seniorka wygląda jak nastolatka i ujmuje internautów swoją zgrabną sylwetką oraz zaskakującym wyczuciem stylu.Kuracjuszka w ogóle nie wygląda na 60-latkę. Fani w komentarzach nie szczędzą komplementów pod adresem uczestniczki reality show.

Sanatorium miłości
02.03.2023 08:55 Wyciekła pominięta scena z "Sanatorium miłości". Nagrali rozmowę między Adamem i Krzyśkiem, teraz to się zacznie

Bohaterowie obecnie trwającego, piątego sezonu „Sanatorium miłości” są niewątpliwie osobami o barwnych, ciekawych charakterach. Na tyle, że producenci niektórych scen w telewizji nie emitują. Jedną z nich udostępnili za to w sieci.W mediach społecznościowych programu pojawiło się nagranie, którego głównymi bohaterami są Adam i Krzysztof. Widać, że panowie lubią sobie pożartować.

Bożena - Sanatorium miłości 5
27.02.2023 21:00 "Nie leżę na pieniądzach". Zdziwienie, w jakich warunkach mieszka Bożena z "Sanatorium miłości"

Bożena z programu "Sanatorium miłości" to artystyczna dusza, której własnoręcznie malowane obrazy zdobią ściany w całym mieszkaniu. Po śmierci męża wyremontowała dom i wciąż planuje zmiany. Obraz seniorki zdobi również mieszkanie jednego z uczestników show. Namalowała go specjalnie dla niego.

Sanatorium miłości
25.02.2023 19:36 Najpierw skandal, teraz radosne wieści z planu "Sanatorium miłości". Kolejna para ma się ku sobie?

Już w niedzielę, 26 lutego zostanie wyemitowany przedostatni odcinek 5. edycji "Sanatorium miłości". Na randkowiczów czeka wyjątkowa atrakcja. Gościem specjalnym będzie uczestnik 4. edycji programu i były piłkarz Legii Warszawa, Andrzej Sikorski. Czy w 9. odcinku programu pojawi się szansa na nową relację?

Sanatorium miłości
24.02.2023 15:43 Darek z "Sanatorium miłości" dostanie bajońską emeryturę. Polacy mogą pomarzyć o takich sumach

W przyszłym roku Dariusz z "Sanatorium miłości" może przejść na emeryturę. Liczy jednak na to, że pracodawca pozwoli ma na dłuższe wykonywanie obowiązków zawodowych. Pomimo tego, że tęskni za Polską to praca w Norwegii umożliwia mu życie na wysokim standardzie.Dariusz ze Szczecina jest bohaterem piątej edycji programu produkcji TVP. Od wielu lat pracuje jako kierowca autobusów w Norwegii. Wyjechał tam “za chlebem” chcąc zapewnić jak najlepszy byt swojej rodzinie.

Sanatorium miłości
23.02.2023 21:25 "Sanatorium miłości": wypowiedział się o współżyciu w związku. Skandaliczne słowa spadły na Polaków

Uczestnicy programu “Santorium miłości” łamią stereotypy dotyczące seniorów. Ci nie tylko potrafią się bawić, ale również dalej prowadzą aktywne życie seksualne. Bez ogródek mówił o nim Krzysztof.Mężczyzna ma 69 lat i od ponad 2 dekad jest wdowcem. Nie chce jednak rezygnować z przyjemności i uciech.

Sanatorium miłości
13.02.2023 09:53 Gwiazda "Sanatorium miłości 5" wyjeżdża z Polski. Zdradziła powód decyzji, nie zamierza wracać

W obecnie trwającym sezonie „Sanatorium miłości” nie brakuje kuracjuszy, którzy pomimo wieku nie zamierzają przestawać cieszyć się życiem. Wyjątkowy plan na emeryturę ma chociażby Iwona.Kobieta bez ogródek wyjawiła, że ostatnich lat życia nie zamierza spędzać w Polsce. Gdzie więc się wyniesie?

Sanatorium miłości
11.02.2023 15:57 Przykre, obrażają parę z "Sanatorium miłości". Wysyłają go do protetyka i stomatologa, "jak dziadek z wnuczką"

”Sanatorium miłości” to program otoczony bardzo pozytywną atmosferą, dlatego większość kuracjuszy ma wśród telewidzów tylko fanów. Są jednak tacy, którzy z jakichś powodów nie spodobali się oglądającym. Do tego grona można zaliczyć Józefa, który musi teraz czytać o sobie niezbyt przyjemne rzeczy w internecie. Pod ostatnim wpisem dotyczącym show fani dali znać, co myślą o nim i jego relacji z Ewą.

Sanatorium miłości
10.02.2023 22:30 60-letnia Anita z "Sanatorium miłości" chce dwóch mężczyzn, bez ogródek ujawniła, o czym marzy. Odważnie

W „Sanatorium miłości” było już wielu energicznych, wręcz tryskających witalnością seniorów. Zdecydowanie do tej grupy można zaliczyć Anitę, która opowiedziała ostatnio o jednej ze swoich fantazji.Co ciekawe, jej słowa nie przypadły do gustu widzom. Niektórzy wprost napisali, co o niej myślą.

Sanatorium miłości, Ilona Felicjańska
07.02.2023 11:44 Zarzucają pięknej uczestniczce "Sanatorium miłości", że uwiodła męża Ilonie Felicjańskiej

„Sanatorium miłości” dopiero się rozkręca, a jedna z uczestniczek już znalazła się na ustach mediów w całej Polsce. Wszystko za sprawą gorących plotek. Według dociekliwych seniorka miała w przeszłości stanąć pomiędzy Iloną Felicjańską a jej mężem. 

Uczestnicy Sanatorium miłości
23.08.2022 19:23 Wiemy, co się dzieje z uczestnikami ostatniej edycji „Sanatorium miłości”. Smutne wieści o rozłamie w grupie

Uczestnicy 4. edycji programu „Sanatorium miłości” uchodzili za jedną z najbardziej zgranych ekip. Sami wielokrotnie podkreślali, że łączy ich bliska przyjaźń i są w stałym kontakcie. Jak się okazuje, ich relacje uległy zmianie. Seniorzy biorący udział w jednym z najpopularniejszych reality show w naszym kraju niekiedy stają się prawdziwymi gwiazdami, które wzbudzają ogromne zainteresowanie widzów. Nie było inaczej w przypadku ostatniej edycji, która zakończyła się zaledwie kilka tygodni temu. O ich losach krążą niepokojące doniesienia.

  • 1
  • 2