Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Małgorzata z "Sanatorium miłości" odpowiedziała widzom. Tak reaguje na hejt
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 17.04.2024 11:21

Małgorzata z "Sanatorium miłości" odpowiedziała widzom. Tak reaguje na hejt

Małgorzata z "Sanatorium miłości"
Fot. screen Instagram/sanatorium_milosci_tvp

Małgorzata z “Sanatorium miłości” mierzy się w ostatnim czasie z dużym hejtem. Na oficjalnym koncie programu na Instagramie pojawiło się pod jej adresem wiele nieprzychylnych komentarzy. W jednym z najnowszych wywiadów uczestniczka show zdradziła, jak radzi sobie z krytyką. 

Małgorzata z "Sanatorium miłości" budzi skrajne emocje widzów

Ostatnio w mediach głośno było o Andrzeju z “Sanatorium miłości”, który był jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w programie emitowanym na antenie TVP. Teraz jednak z niemniejszą krytyką mierzy się Małgorzata. 

Fanom show nie podobają się jej nieprzemyślane decyzje. Najpierw pokłóciła się z Andrzejem, a później została odrzucona przez Stanisława tylko po to, aby przenieść swoje zainteresowanie na Józefa. To właśnie postępowanie Małgorzaty sprawia, że musi się mierzyć z dużym hejtem. Zdradziła, jak sobie z nim radzi. 

80-letni Gerard z „Sanatorium miłości” oświadczył się partnerce poznanej w programie TVP 60-letnia Anita z "Sanatorium miłości" chce dwóch mężczyzn, bez ogródek ujawniła, o czym marzy. Odważnie

Małgorzata z "Sanatorium miłości" mierzy się z dużą krytyką

Na oficjalnym koncie programu “Sanatorium miłości” pojawiła się zapowiedź kolejnego odcinka show o seniorach szukających miłości. 

Przełomowe wydarzenie w #sanatoriummiłości. Decyzja jednej osoby wstrząśnie wszystkimi kuracjuszami. Kto wykorzysta tę okazję? - czytamy w zamieszczonym poście. 

W sekcji komentarze szybko zaroiło się od wpisów internautów. Większość z nich skrytykowała zachowanie Małgorzaty. Możemy przeczytać: 

Gosia powinna iść do domu Zdrajcy.

Przecież jak ta Gosia wyjdzie z tego programu, to nikt jej szanował nie będzie…

Jak już Gosia rozegrała coś inteligentnie, to trzeba popcornu narobić. 

Sprawdź, jak Małgorzata odniosła się do tych słów. 

Tak Małgorzata reaguje na hejt

W najnowszym wywiadzie Małgorzata z “Sanatorium miłości” odniosła się do fali hejtu, która się na nią wylała. 

Niestety w ostatnim czasie wylało się na mnie trochę hejtu i nie będę ukrywała, że mnie to nie dotyka. Dzięki temu doświadczeniu zrozumiałam jednak, że ocenianie innych przychodzi nam z wielką łatwością, trudniej jest znaleźć w sobie odwagę, żeby stanąć przed wyzwaniem, kamerą i zaprezentować siebie w pełni, zawalczyć o coś - powiedziała Małgorzata w rozmowie z serwisem tvp.pl. 

A Ty oglądasz “Sanatorium miłości”?