Lifestyle.Lelum.pl > Programy > W takich warunkach mieszka Maria z "Sanatorium miłości". Zdjęcia
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 18.04.2024 13:41

W takich warunkach mieszka Maria z "Sanatorium miłości". Zdjęcia

Maria Oleksiewicz
fot. AKPA, Instagram/majkamajkaoleksiewicz_

Maria Oleksiewicz jest jedną z uczestniczek najnowszego sezonu “Sanatorium miłości”. Kobieta należy do najbardziej lubianych postaci całego show. Na co dzień zajmuje się hotelarstwem, a niedawno pokazała w sieci swój piękny dom. Wnętrza willi robią wrażenie! 

Program "Sanatorium miłości" podbił serca polskich widzów

“Sanatorium miłości” podbiło serca polskich widzów, o czym świadczy fakt, że obecnie możemy oglądać już 6. odsłonę show. Program pokazuje losy kuracjuszy ośrodka, którzy mają możliwość nawiązać nowe znajomości, a nawet romanse. Na miłość bowiem nigdy nie jest za późno. 

Nie brakuje w nim postaci kontrowersyjnych, jak i tych, które od razu budzą sympatię. Właśnie do tej drugiej grupy możemy zaliczyć panią Marię Oleksiewicz. Seniorka jest niezwykle charyzmatyczna. W ostatnim czasie była gościem śniadaniówki TVP. Wizyta w “Pytaniu na śniadanie” przysporzyła jej tylko więcej fanów. Co wiemy o pani Marii?

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" rozstał się z żoną. Przykre słowa

Maria Oleksiewicz cieszy się dużą sympati widzów

Maria Oleksiewicz pochodzi z Mazowsza, a dokładnie z Czarnowa na terenie gminy Konstancin-Jeziorna. Jest waleczna - wie, czego chce i nie boi się konkurencji. Już na początku programu zapowiedziała, że jeśli spodoba jej się jakiś mężczyzna, który będzie dla niej wart grzechu, to nie odpuści tak łatwo.

O pani Marii wiemy, że na co dzień zajmuje się hotelarstwem. Dodatkowo, z mediów dowiadujemy się, że udziela się społecznie, a jakiś czas temu została wyróżniona tytułem Kobieca Twarz Mazowsza. “Sanatorium miłości” było dla Marii swoistą trampoliną do sławy. Kuracjuszka chętnie pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych. To właśnie na Facebooku i Instagramie zaprezentowała swój dom. Z zewnątrz wygląda niepozornie, ale zobaczcie tylko to wnętrze. Maria mieszka jak królowa! 

 

Tak mieszka Maria z "Sanatorium miłości 6"

Maria z najnowszej edycji “Sanatorium miłości” pochodzi z zamożnej rodziny. Jej rodzice byli właścicielami wytwórni wędlin, a ona sama niegdyś prowadziła restaurację i hotel w Zakopanem. Była także przez kilka lat w Szwecji, a obecnie czeka na tamtejszą emeryturę. Pieniądze inwestowała m.in. w swój dom. 

Maria ma piękną posiadłości, a zwłaszcza dom, którym pochwaliła się zarówno w telewizji, jak i na swoich mediach społecznościowych. Musimy przyznać, że wnętrza robią wrażenie. Maria urządziła swoją willę iście po królewsku - nie brakuje tam złotych dodatków, obrazów i innych dzieł sztuki. Szczególnie ustrojony jest salon, w którym można się poczuć, jak w dworku szlacheckim. Podoba Ci się taki styl?