Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Andrzej z Sanatorium niedawno był bezdomny. A teraz? Dobrze zarabia
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 09.04.2024 21:00

Andrzej z Sanatorium niedawno był bezdomny. A teraz? Dobrze zarabia

Andrzej z Milanówka
Fot. Instagram.com/sanatorium_milosci_tvp

Jednym z uczestników obecnego sezonu “Sanatorium miłości” jest Andrzej z Milanówka. Mężczyzna wcześniej był bezdomny, teraz zarabia krocie. Sprawdź, o jakich pieniądzach mowa. Jak do tego doszedł?

"Sanatorium miłości" hitem Telewizji Polskiej

“Sanatorium miłości” to zdecydowanie hit Telewizji Polskiej. Program cieszy się dużą sympatią nie tylko seniorów. Widzowie chętnie śledzą losy osób w dojrzałym wieku, którzy nawiązują nowe znajomości i mają szansę na miłość. Jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci obecnej odsłony show jest Andrzej z Milanówka. Mężczyzna wyznał wcześniej, że był bezdomny. 

Ostatnim czasem mieszkam w Polskim Komitecie Pomocy Społecznej, bo moja płynność finansowa została lekko zachwiana -  opowiadał przed kamerą. 

Andrzej z Milanówka wrócił z Australii do Polski, aby zająć się swoją mamą. Kiedy kobieta zmarła, on stracił dach nad głową. 

60-letnia Anita z "Sanatorium miłości" chce dwóch mężczyzn, bez ogródek ujawniła, o czym marzy. Odważnie 66-letnia gwiazda "Sanatorium miłości" wywija w kusej stylizacji! Niedługo ślub, a tu takie sceny z jej udziałem!

Andrzej z "Sanatorium miłości" nie jest już bezdomny

Kiedy Andrzej z Milanówka zgłosił się do szóstej edycji programu “Sanatorium miłości” jego życie znacząco się odmieniło. Chociaż nie miał najlepszym relacji z innymi kuracjuszami, nie przejmował się tym zbytnio. 

Jeśli chodzi o komentarze uczestników "Sanatorium miłości", zawsze znajdzie się garstka osób, która za plecami będzie psioczyć, bo uzna, że ktoś jest wyższy od innych, inaczej się ubiera czy inaczej wysławia - przyznał niedawno w rozmowie z Plejadą. 

Mimo początkowo trudnej sytuacji, obecnie Andrzej ma pracę i dach nad głową.

Obecnie mam dach nad głową, wynajmuję mieszkanie, za które normalnie płacę. (…) Moja płynność finansowa się ustabilizowała… - przyznał dla serwisu. 

Andrzej z "Sanatorium miłości" obecnie zarabia krocie

W rozmowie z Plejadą Andrzej z Milanówka pochwalił się, ile wynoszą teraz jego zarobki. Mężczyzna kryzys bezdomności ma już za sobą. Jak się okazuje, obecnie Andrzej ma rentę w wysokości ok. 2 tys. zł. Pracuje również w firmie transportowej, gdzie zarabia od 3.500 do 4.500 zł. Dorabia także przy przeprowadzkach. Jego sytuacja finansowa uległa zatem znacznej poprawie.