Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Po tym co wczoraj powiedziała, bardzo straciła w oczach sympatyków
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 08.04.2024 17:10

Po tym co wczoraj powiedziała, bardzo straciła w oczach sympatyków

Maria Luiza, Marta Manowska
Fot. Instagram.com/sanatoriummiloscitvp

Maria Luiza zaskoczyła fanów “Sanatorium miłości” pewnym wyznaniem. Pod postem na oficjalnym instagramowym koncie programu pojawiła się masa komentarzy. Większość osób nie miała dla niej litości. 

"Sanatorium miłości" cieszy się dużą sympatią widzów

W programie “Sanatorium miłości” seniorzy i seniorki mają szansę nie tylko na nawiązanie nowych znajomości, lecz także na znalezienie prawdziwej miłości. Obecnie na antenie Telewizji Polskiej możemy oglądać 6. sezon tego formatu. 

Jedną z uczestniczek obecnej odsłony show jest Maria Luiza. Kobiecie zawalił się świat po śmierci ukochanego męża. Teraz próbuje znaleźć partnera, który znowu sprawi, że poczuje motyle w brzuchu. Ostatnio zaskoczyła wszystkich pewnym wyznaniem. Tym samym podpadła swoim fanom. 

60-letnia Anita z "Sanatorium miłości" chce dwóch mężczyzn, bez ogródek ujawniła, o czym marzy. Odważnie Adam z "Sanatorium miłości" ledwo wiąże koniec z końcem. "Jak mam żyć?"

Maria Luiza zaskoczyła widzów "Sanatorium miłości" pewnym wyznaniem

Maria Luiza wyznała, że poczuła coś do niewłaściwej osoby. “Jest to człowiek, który ma rodzinę…” - zaczęła opowiadać swoją historię. Następnie dowiedzieliśmy się, że ten mężczyzna jest bardzo lojalny w stosunku do swoich najbliższych. Maria Luiza przyznała jednak, że gdyby tylko chciał z nią być, ona chciałaby tego samego: 

Ja też nie chcę budować swojego szczęścia na czyimś nieszczęściu. (…) Wiem jednak to, że gdyby się zjawił, przyszedł teraz i powiedział “bądźmy razem”, byłabym z nim. 

Następnie głos zabrała Marta Manowska:

Bardzo mocno to czujesz i czuć to, że od razu się zmieniasz. 

Internauci nie szczędzili krytycznych komentarzy pod adresem Marii Luizy

Pod postem, w którym Maria Luiza wyznała, że zakochała się w niewłaściwej osobie, pojawiło się mnóstwo niepochlebnych komentarzy. We wpisach internautów możemy przeczytać: 

Skoro jest zakochana w innym człowieku i czekaj aż sytuacja sama się rozwiąże, to po co poszła do programu? Zabrała miejsce osobie, która mogła faktycznie znaleźć miłość…

Powinna zapomnieć, a nie czekać, aż mężczyzna zostawi rodzinę i przyjdzie do niej. Raczej tak się nie stanie. 

Niestety, szczerość na takiej płaszczyźnie nie przysporzy tej Pani sympatii ludzi…

Bardzo brzydkie zachowanie