Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zarzucają pięknej uczestniczce "Sanatorium miłości", że uwiodła męża Ilonie Felicjańskiej
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 07.02.2023 11:44

Zarzucają pięknej uczestniczce "Sanatorium miłości", że uwiodła męża Ilonie Felicjańskiej

Sanatorium miłości, Ilona Felicjańska
fot. kadr z programu Sanatorium miłości, KAPiF

„Sanatorium miłości” dopiero się rozkręca, a jedna z uczestniczek już znalazła się na ustach mediów w całej Polsce. Wszystko za sprawą gorących plotek. Według dociekliwych seniorka miała w przeszłości stanąć pomiędzy Iloną Felicjańską a jej mężem. 

Gwiazda „Sanatorium miłości” miała odbić męża Felicjańskiej. Joanna nie mogła dłużej milczeć

Już jakiś czas temu stała się bohaterką nie lada sensacji. Nic dziwnego, że w mediach zawrzało, kiedy Joanna Dyrkacz pojawiła się wśród kuracjuszy „Sanatorium miłości”. Szeptano, że uwiodła Paula Montanę, który w tamtym okresie nadal był jeszcze łączony z polską modelką. Temat wrócił jak bumerang, a uczestniczka zabrała głos w sprawie. 

Przyjechała ze Stanów Zjednoczonych po to, aby w 5. Sezonie „Sanatorium miłości” dać się ponieść przygodzie. Przez widzów szybko została okrzyknięta najpiękniejszą kuracjuszką w historii programu – i trudno się dziwić, ponieważ Joanna Dyrkacz za oceanem zrobiła karierę w modelingu, którą zaczęła… jako 40-latka. 

 

Margaret wzięła ślub, ale męża nie ma. Podjęła zdumiewającą decyzję Tak, za darmo. Tylko dziś w Biedronce rozdają rozchwytywany produkt

Joanna Dyrkacz z "Sanatorium miłości" na ustach internautów

W ostatnich dniach o sympatycznej uczestniczce znowu zrobiło się głośno. Fani szybko zauważyli jej wspólne zdjęcie z… Andrzejem Sikorskim z poprzedniej edycji programu. Na plotki i spekulacje nie trzeba było długo czekać. Przy okazji wypłynął też inny temat – tym razem sprzed niemal dwóch lat. 

Był rok 2021, kiedy Joanna została zauważona u boku Paula Montany. Niewiele wcześniej cała Polska obserwowała zakończenie burzliwego związku amerykańskiego biznesmena i Ilony Felicjańskiej. Dziś była wicemiss Polonia otwarcie mówi o wspólnym uzależnieniu od alkoholu, które w pewnym momencie doprowadziło nawet do głośnego aresztowania pary, aż wreszcie – odwyku modelki i odcięcia się od skandali.


Kilkanaście miesięcy od tych wydarzeń media obiegło zdjęcie Montany u boku pięknej kobiety. Wnet zaczęto sugerować, że to właśnie Joanna Dyrkacz uwiodła byłego partnera Felicjańskiej. Para pokazała się na jednej z celebryckich imprez. Wówczas niektóre portale plotkarskie wprost nazywały polską emigrantkę „nową dziewczyną Paula”. 

Joanna z "Sanatorium miłości" zaprzecza plotkom o romansie z mężem Felicjańskiej

Teraz, na planie „Sanatorium miłości” mogliśmy nieco bliżej poznać kobietę, która jakiś czas temu poruszała wyobraźnię mediów. Joanna przyznała, że faktycznie, miała dość bujne, choć niekoniecznie udane życie miłosne. Trzykrotnie zaręczona, w końcu wyszła za mąż za mężczyznę, przez którego wiele wycierpiała. Podkreśliła jednak, że z Montaną łączyła ją tylko i wyłącznie przyjaźń – z resztą, podobnie jak z Iloną. 

– Ja byłam świadkiem na ich ślubie To w ogóle jest nieporozumienie. Ja go zaprosiłam na tę imprezę i tam po prostu siedzieliśmy To był absurd, myśmy się tak śmiali z tego, ale było mi przykro, bo ja kocham Ilonę – wyjaśniła. 

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik