Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jarek z "Rolnicy. Podlasie" sprowadził na siebie gromy? "To wszystko przez baby", padł skandaliczny tekst
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 14.11.2023 14:35

Jarek z "Rolnicy. Podlasie" sprowadził na siebie gromy? "To wszystko przez baby", padł skandaliczny tekst

Jarek komentuje Andrzeja z programu „Rolnicy. Podlasie”, fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze
Jarek komentuje Andrzeja z programu „Rolnicy. Podlasie”, fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze

Andrzej z Plutycz, jeden z uwielbianych bohaterów programu „Rolnicy. Podlasie”, w ostatnim czasie zdecydował się na wprowadzenie w swoim życiu ogromne zmiany. Jego dom i gospodarstwo przechodzą właśnie kolosalne zmiany. 

„Rolnicy. Podlasie” – w Plutyczach praca wre

Andrzej z Plutycz jest nie tylko bohaterem programu „Rolnicy. Podlasie”, ale także z powodzeniem prowadzi kanał na YouTubie, gdzie śledzi go 106 tysięcy subskrybentów. W ostatnim czasie chwali się tam postępami w pracach remontowych. Dom rolnika i jego otoczenie zmieniło się nie do poznania.

W gospodarstwie Andrzeja z Plutycz odmalowano elewację, wymieniono stare, prawie stuletnie okna na nowe, plastikowe, a także odświeżono podwórko i ogrodzenia. Rolnik usunął także stary ganek, a do tego trwa budowa dobudówki. Na początku przyszłego roku obiektem prac ma być sławetne błoto na podwórku gospodarstwa. 

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz podjął decyzję, która może go wiele kosztować. Fani są mocno zaniepokojeni

Gospodarstwo Andrzeja z „Rolnicy. Podlasie” przechodzi wielką przemianę

Ostatnio Andrzej z Plutycz świętował swoje 41. urodziny. Kilka dni wcześniej na jego kanale pojawił się filmik, na którym Jarek, Heniek i Jacek zalewają strop. Jak ujawniono na początku nagrania, Andrzej nie zaangażował się w pracę, a zamiast tego udał się na pole. 

No witajcie w kolejnym odcinku dzisiaj ja zastępuje swojego brata bo mój brat jest na polu a ja dzisiaj chcę Wam pokazać to dzisiaj robimy tutaj przy domu (…).

ZOBACZ TEŻ: "Rolnicy. Podlasie": Gienek "zapomniał się" na wizji. Nagle zaczął mówić o miłosnym życiu syna. Powiedział za dużo?

Jarek komentuje Andrzeja z programu „Rolnicy. Podlasie”

Wkrótce między panami znanymi także z programu „Rolnicy. Podlasie” wywiązała się rozmowa na temat Andrzeja i jego podejścia do kobiet:

– To wszystko od Andrzeja zależy, żeby Andrzej się trochę kur*** zmobilizował. Żeby mu głupoty nie szli do głowy – skomentował Heniek.

– To wszystko przez baby – skwitował Jarek.

– Ta, on i baby.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania