Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Rolnicy. Podlasie": Awaria w Plutyczach! Andrzej został zmuszony do ostateczności
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 12.10.2023 17:20

"Rolnicy. Podlasie": Awaria w Plutyczach! Andrzej został zmuszony do ostateczności

Andrzej z Plutycz
Andrzej z Plutycz będzie miał nie lada problem w nowym odcinku "Rolników. Podlasie". Fot. youtube.com/@GienekiAndrzejPlutycze

“Rolnicy. Podlasie” to program, który w krótkim czasie stał się niezwykle popularny. Polacy co tydzień siadają przed telewizorami, by śledzić perypetie postaci takich jak Emilia z Laszek czy Andrzej i Gienek z Plutycz. Co u rolników wydarzy się w nadchodzącym odcinku? Bohaterowie z Plutycz będą mieć spory problem…

Gienek i Andrzej z programu "Rolnicy. Podlasie" to ulubiony duet widzów

“Rolnicy. Podlasie” to program, który podbija serca Polaków. Jest to jedno z najbardziej popularnych reality show emitowane na antenie TTV, które przybliża widzom uroki i troski życia rolników. Wśród nich znajdują się barwne postacie, których losy z tygdnia na tydzień przyciągają przed telewizory rzeszę fanów.

Gienek oraz Andrzej z Plutycz to duet, który nierozerwalnie kojarzy się z programem “Rolnicy. Podlasie”. Ojciec i syn posiadają spore gospodarstwo, na którym hodują tzw. niebieskie krowy, które są ich największą chlubą. Na co dzień doglądają oni nie tylko zwierzą, ale również trudnią się pracą na polu. W związku z tym, w nadchodzącym odcinku programu “Rolnicy. Podlasie”, przytrafi im się niemały problem! Andrzej będzie zmuszony uciec się do ostatecznego rozwiązania.

Czarne chmury nad Andrzejem, Gienkiem i Emilią. Rolnicy z Podlasia mogą mieć poważny problem

Co wydarzy się w nowym odcinku "Rolników. Podlasie"

Już w tę niedzielę, 15 października) o godz. 20:00 na Focus TV wyemitowany zostanie 41. odcinek 5 odsłony programu "Rolnicy. Podlasie". W związku z tym widzowie mogą podziewać się sporej dawki emocji! Jurek z Jarkiem będą przygotowywać się do sprzedaży dwóch źrebaków. Tymczasem Agnieszka z dziećmi przygotuje wiązankę z kwiatów i ziół, która ma zostać poświęcona w cerkwi z okazji Wniebowzięcia NMP. 

Kamery zajrzą również do gospodarstwa Gienka i Andrzeja z Plutycz, nad którymi zawisną niestety ciemne chmury. Mężczyźni będą przygotowywać się do wykopków. Staną przy tym jednak przed niemałym wyzwaniem, gdyż sprzęt, którym zwykle się posługują, ulegnie awarii!

"Rolnicy. Podlasie": Kłopoty w Plutyczach. Co zrobi Andrzej?

W 41. odcinku programu “Rolnicy. Podlasie” widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak Gienek, Andrzej i Jastrząb będą kosztować babkę ziemniaczaną przygotowaną przez Paulinę. W związku z tym na gospodarstwie w Plutyczach pojawi się również Walek, który uruchomi kopaczkę niezbędną do wykopków. W pewnym momencie serca rolników staną im w gardle, gdy okaże się, że sprzęt wymaga naprawy.

Mężczyźni wspólnie wpadną na pomysł, by zawieźć maszynę do warsztatu. Wówczas do akcji wkroczy Andrzej, który przewiezie ją aż do Walka w Strabli. W tym czasie Bogdan zajmie się transportu reszty samochodem. Na szczęście dla naszych bohaterów, kopaczkę ostatecznie uda się naprawić, a wykopki będą mogły dojść do skutku!

Zaczęły młodnieć z dnia na dzień. Wiele Polek już wdrożyło 3 zasady i nie poznaje się w lustrze

Projekt bez nazwy - 2023-10-12T171739.186.png
Andrzej z Plutycz będzie miał nie lada problem w nowym odcinku "Rolników. Podlasie". Fot. youtube.com/@GienekiAndrzejPlutycze
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik