Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazdor "Rolnicy. Podlasie" opowiedział o wypadku
Alicja Kowalska
Alicja Kowalska 20.02.2024 20:36

Gwiazdor "Rolnicy. Podlasie" opowiedział o wypadku

Rolnik Waldek o dramacie
Rolnik Waldek o dramacie, fot. zrzut/YT: Rolnik Polska

Serial “Rolnicy. Podlasie” bije prawdziwe rekordy popularności. Widzowie spragnieni kolejnych przygód sympatycznych rolników z niepokojem słuchali opowiadań Waldka, który cudem uniknął prawdziwej tragedii. 

Rolnicy z Podlasia z rzeszą fanów

Serial jest jednym z najchętniej oglądanych na platformie Polsatu. Widzowie mogą śledzić przygody rolników z województwa podlaskiego, którzy na co dzień zmagają się z normalnymi problemami i wyzwaniami. 

Wielu widzów chwali serial za autentyczność oraz naturalność, która promieniuje z bohaterów. Wśród nich jest Waldek, który przez wielu został okrzyknięty “złotą rączką”. 

Kamila z "Rolnik szuka żony" przeszła uderzającą metamorfozę. Nie tego chciała. "Jestem wku******" Mało znane fakty o związku Bogusi i Krzysztofa Pachuckiego z „Rolnik szuka żony”

Waldek z serialu Rolnicy.Podlasie to prawdziwy mężczyzna

Waldek, to jeden z najbardziej sympatycznych bohaterów, który dał się poznać widzom, jako zaradny rolnik, który żadnej pracy się nie boi. 

Przez wiele fanek nazwany został “prawdziwym mężczyzną”, który nie boi się żadnych wyzwań. Pan Waldek to niezwykły fachowiec. To on odpowiada za projekt i wykonanie pokrywy studni w gospodarstwie Gienka i Andrzeja. 

O mały włos od tragedii. Waldek z Rolników otarł się o dramat

Wierni fani kojarzą Waldka z niezwykle profesjonalnej roboty i dobrze wykonywanych zadań. 

Teraz na kanale “Rolnik Polska” pojawiło się video, w którym Waldek opowiada, jak wyglądało zdarzenie i jak mogło dojść do naprawdę wielkiej tragedii. Rolnik bowiem mógł stracić palec. 

Opowiedział, że przy wykonywaniu rutynowej roboty omsknął mu się kciuk, który zetknął się z ostrzem. W efekcie maszyna zdarła mu skórę z palca, a gdzieniegdzie było widać nawet kość. Całe szczęście, na tym się skończyło, a fachowiec do dziś może używać swojego kciuka.