Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Andrzej z Plutycz oskarżony o kłamstwo, a to dopiero początek! Fani mają dość, grożą mu bojkotem
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.09.2023 20:16

Andrzej z Plutycz oskarżony o kłamstwo, a to dopiero początek! Fani mają dość, grożą mu bojkotem

Andrzej z Plutycz skrytykowany przez fanów
Andrzej z Plutycz skrytykowany przez fanów, fot. YouTube/@Gienek i Andrzej Plutycze

Program “Rolnicy. Podlasie” cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Jednymi z najpopularniejszych uczestników reality show są Andrzej i Gienek z Plutycz, którzy ujawniają kulisy pracy swojego gospodarstwa. Teraz jednak młodszy z panów stał się ofiarą mocnej krytyki ze strony internautów.

Andrzej z Plutycz jest jednym z najpopularniejszych uczestników "Rolnicy. Podlasie"

Program “Rolnicy. Podlasie” od początku wydawał się kontrowersyjny, ale szybko okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Widzowie pokochali uczestników oraz ich sposób zarządzania gospodarstwem rolnym. Nic więc dziwnego, że produkcja Fokus TV stała się bramą do kariery wielu bohaterów z Podlasia.

Jednymi z największych gwiazd formatu są między innymi Emilka Korolczuk oraz Gienek i Andrzej z Plutycz. Zarówno rolniczka, jak i ojciec z synem aktywnie działają w social mediach, gdzie dzielą się z internautami tajemnica prowadzenia swojego domu i gospodarstwa. Nie wszystko jednak przypadło do gustu fanów. To, co zrobił niedawno Andrzej, bardzo zirytowało internautów.

Dzisiaj o 18:00 w całej Polsce zawyją syreny. Koszmarne doniesienia

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz zawiódł wszystkich fanów

Fani reality show Fokus TV uwielbiają śledzić losy bohaterów “Rolnicy. Podlasie” również poza godzinami antenowymi. Idealną do tego okazją są kanały na platformie YouTube, gdzie rolnicy chwalą się postępami na roli. Social media Gienka i Andrzeja z Plutycz spotkały się z tak wielką aprobatą internautów, że niedawno otrzymali oni nawet srebrny przycisk, który jest nagrodą za uzyskanie 100 tysięcy subskrybentów.

Właśnie to wyróżnienie stało się przyczyną złości fanów rolników. Teraz komentujący zarzucają młodszemu z gwiazd produkcji Fokus TV niedotrzymanie obietnic i nieodpowiedzialne traktowanie swoich fanów. O co dokładnie poszło?

Andrzej z Plutycz oskarżony o kłamstwo! Grozi mu nawet bojkot

Wszystko z powodu obietnicy złożonej fanom przez popularnego rolnika. Andrzej z Plutycz na jednym ze swoich filmików zagwarantował fanom, że gdy tylko jego profil na YouTubie przekroczy liczbę 100 tysięcy subskrybentów, ten przygotuje dla internautów wyjątkowy odcinek specjalny, w którym będzie celebrował swój wielki sukces.

Niestety, mimo faktu, że srebrny przycisk już dawno został przyznany, a liczba subskrybentów przekroczyła wyznaczony poziom, gwiazda “Rolnicy. Podlasie” wciąż nie nagrała wyczekiwanego materiału. Doszło nawet do tego, że zawiedzeni fani grożą Andrzejowi z Plutycz bojkotem jego działalności w sieci.

Oddaj ludziom obietnice, zwykły złodziej, który obiecuje a słownym nie jest. Nawołuję do bojkotu w związku z obietnicą specjalnego odcinka bo 100, a jeszcze bydlę się tym chwali.

Źródło: o2.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik