Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Rolnicy. Podlasie": Andrzej zostanie zastąpiony? Widzowie go krytykują, jest już pomysł na nowego rolnika
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 21.11.2023 09:56

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej zostanie zastąpiony? Widzowie go krytykują, jest już pomysł na nowego rolnika

Ktoś miałby zastąpić Andrzeja w „Rolnicy. Podlasie”? Internauci mają kandydata, fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze
Ktoś miałby zastąpić Andrzeja w „Rolnicy. Podlasie”? Internauci mają kandydata, fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze

Andrzej Onopiuk z Plutycz w ostatnim czasie wprowadza kolosalne zmiany w swoim gospodarstwie. Rolnicy zakasali rękawy i remontują dom, jak również jego otoczenie. Postępy prace relacjonują na youtubowym kanale Gienka i Andrzeja Plutyczów.

Andrzej z programu „Rolnicy. Podlasie” zdecydował się na gruntowny remont

Fani nadal chętnie śledzą losy bohaterów programu Fokus TV „Rolnicy. Podlasie”, który skupia się na losach rolników, zajmujących się swoimi gospodarstwami na Podlasiu. Jednymi z najbardziej wyrazistych postaci formatu są Andrzej i Gienek z Plutycz, którzy szybko podbili serca widzów. Nie znaczy to jednak, że wszystkie ich decyzje są przyjmowane bezkrytycznie.

W ostatnim czasie Andrzej i Gienek relacjonują na swoim kanale na YouTubie postępy w pracach remontowych na posesji. 

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz podjął decyzję, która może go wiele kosztować. Fani są mocno zaniepokojeni

U Andrzeja z programu „Rolnicy. Podlasie” praca wre

Rolnicy między innymi pomalowali budynek, postawili nowe ogrodzenie, a także wymienili 100-letnie drewniane okna na nowe, które pomogą chronić budynek przed zimnem. Usunięto także stary ganek i postawiono dobudówkę. Na początku przyszłego roku prace mają objąć także niesławne błoto na podwórku gospodarstwa, które wielokrotnie było obiektem krytyki fanów programu „Rolnicy. Podlasie”. 

Na jednym z ostatnich filmików mężczyźni pokazali pracę nad zalewaniem stropu, podczas której z ust Jarka padł zaskakujący komentarz. Ku zaskoczeniu widzów, przy pracach nad remontem własnego domu zabrakło Andrzeja, który udał się na pole. 

ZOBACZ TEŻ: "Rolnicy. Podlasie": Gienek "zapomniał się" na wizji. Nagle zaczął mówić o miłosnym życiu syna. Powiedział za dużo?

Ktoś miałby zastąpić Andrzeja w „Rolnicy. Podlasie”? Internauci mają kandydata

Fani programu „Rolnicy. Podlasie” z chęcią śledzą bohaterów programu także w sieci. Nic zatem dziwnego, że filmiki Andrzeja i Gienka cieszą się dużą popularnością. Pod niektórymi z nich ciężko nie zauważyć jednak krytyki rolnika, który zdaniem wielu osób nie nadaje się do prowadzenia gospodarstwa, które odziedziczył. Fani mają już nawet swojego kandydata, który mógłby zastąpić go w formacie Fokus TV. Jak się okazuje, internauci widzieliby w tej roli Jarka, brata Andrzeja:

  • Andrzej wiedział kiedy zwiać na pole, jak ciężka robota jest w domu.
  • Jarek wrócił i od razu robota ruszyła pełną gębą.
  • Dziadek w grobie się przewraca, jak widzi gospodarzenie Andrzeja.
  • Czy Jarek za tą ciężką pracę i pomoc we wszystkim dostanie jaki kąt dla siebie, czy dalej będzie wynajmować u obcych? Ojciec zapisał gospodarstwo temu cymbałowi i gdyby nie ludzka pomoc, byłaby dalej ruina!!!
  • Pan Jarosław całkiem inny od Andrzeja, pracuje bez dyskusji i zna się na robocie. 

 

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz