Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz podjął decyzję, która może go wiele kosztować. Fani są mocno zaniepokojeni
Martyna Pałka
Martyna Pałka 05.11.2023 07:12

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz podjął decyzję, która może go wiele kosztować. Fani są mocno zaniepokojeni

Andrzej z Plutycz podjął ważną decyzję
Andrzej z Plutycz podjął ważną decyzję, fot. kadr z programu "Rolnicy. Podlasie"

Andrzej z Plutycz po raz kolejny zaskoczył wszystkich wiernych fanów. Uczestnik reality show “Rolnicy. Podlasie” oznajmił telewidzom swoje plany na najbliższą przyszłość. Ten pomysł może go nieźle kosztować! Internauci nie kryją swojego zmartwienia.

Andrzej z Plutycz po raz kolejny zmartwił swoich fanów

Widzowie programu “Rolnicy. Podlasie” z zapartym tchem śledzą losy swoich ulubionych rolników. Jednym z ich faworytów jest Andrzej z Plutycz, który swoją gospodarkę prowadzi razem z ojcem Gienkiem. 

Od jakiegoś czasu gwiazdor mocno zaangażował się w rozwój swojego gospodarstwa, a to przyniosło mu jeszcze większą rozpoznawalność i większe grono wiernych fanów. Andrzej nie zamierza jednak zwalniać tempa i postanowił zrobić kolejny krok w stronę modernizacji swojego miejsca pracy. 

Z tego powodu bohater produkcji TTV bardzo podpadł swoim fanom, ponieważ z nadmiaru obowiązków zapomniał nawet o nagraniu obiecanego widzom jubileuszowego odcinka. Teraz gwiazdor po raz kolejny zmartwił swoich fanów.

"Rolnicy. Podlasie": przykre, co spotkało Andrzeja z Plutycz. Ogrodzenie poniszczone, zwierząt nie ma...

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz stawia na rozwój swojej gospodarki

Mało kto spodziewał się, że ten rok przyniesie dla bohatera “Rolników. Podlasie” tak wiele zmian w jego miejscu pracy. Andrzej z Plutycz, śladem swojej programowej koleżanki Emilki Korolczuk, postanowił zadbać o modernizację swojego gospodarstwa. Już jakiś czas temu chwalił się widzom remontem, jaki zafundował sobie w domu.

To jednak wcale nie koniec. Wszystko wskazuje na to, że syn Gienka ma jeszcze sporo planów, które mogą kosztować go małą fortunę. Teraz ujawnił, co planuje zakupić w najbliższej przyszłości. Fani są zaniepokojeni jego zachowaniem.

Andrzej z Plutycz zaniepokoił fanów swoim zachowaniem

Teraz gwiazdor dodał nowy odcinek na swój profil na YouTubie, na którym już na wstępie zapowiada zmiany, jakie czekają jego gospodarstwo. Andrzej z Plutycz spotkał się ze swoim dobrym kolegą Bogdanem Kubalą, który chciał pokazać mu zakupione przez niego maszyny rolne.

Okazało się, że bohater programu “Rolnicy. Podlasie” planuje zainwestować w urządzenie do oprawy bezorkowej. Praca tej maszyny polega na spulchnianiu i mieszaniu wierzchniej warstwy gleby bez konieczności jej odwracania. Stwierdził on również, że oranie ziemi nie należy do opłacalnych czynności.

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces