Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Pomyślelibyście? Wyszło na jaw wykształcenie Andrzeja z Plutycz. Uparł się, że tak musi być
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.01.2024 13:35

Pomyślelibyście? Wyszło na jaw wykształcenie Andrzeja z Plutycz. Uparł się, że tak musi być

Wyszło na jaw wykształcenie Andrzeja z Plutycz
Wyszło na jaw wykształcenie Andrzeja z Plutycz, fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze

Andrzej z Plutycz jest jedną z największych gwiazd programu “Rolnicy.Podlasie”, gdzie występuje razem ze swoim ojcem Gienkiem. Tym razem starszy z rolników ujawnił nieco sekretów z ich życia prywatnego i zdradził, jakie wykształcenie ma jego syn. 

Wyszła prawda na temat Andrzeja z Plutycz

Każdy fan programu “Rolnicy.Podlasie” doskonale zna Andrzeja i Gienka ze wsi Plutycze. Ojciec i syn tworzą niezastąpiony duet, który wspólnie opiekuje się swoim 50 hektarowym gospodarstwem. Widzowie nieustannie mogą obserwować, jak Andrzej stara się zmodernizować warunki swojej pracy na roli, czy też po kolei remontuje części domu, czy budynków gospodarczych.

W jednym z ostatnich odcinków mogliśmy zobaczyć, jak Andrzej z Plutycz podejmuje niezwykle ciężką decyzję na temat przyszłości swojej gospodarki. Tym razem zainwestował w kosztowne urządzenie do oprawy bezorkowej, która znacznie przyspiesza i ułatwia proces orania gleby. Ta inwestycja to nie wszystko, a rolnik ma jeszcze wiele planów na ulepszenie swojej pracy.

Gołym okiem widać zniszczenia. Emilia Korolczuk podzieliła los Andrzeja z Plutycz. Jest nagranie “Rolnicy. Podlasie”: Zniszczenia w gospodarstwie Andrzeja. Złe wieści z Plutycz

Andrzej z Plutycz nie próżnuje w gospodarstwie

Obecnie Andrzej świetnie spełnia się w roli gospodarza, a nawet decyduje się na kilka innowacji w swoim gospodarstwie. Oprócz remontów, czy prób nowatorskiego podejścia do pracy na roli, nie boi się ryzykować i zasięgać porady specjalistów w sprawie rozwoju swojej pracy. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, czy bohater “Rolnicy. Podlasie” skończył jakieś studia kierunkowe, czy też kiedykolwiek kształcił się z tego zakresu.

I choć fani doskonale znają 41-latka i widzą, jak wygląda jego zaangażowanie i praca na roli, wciąż niewiele wiadomo na temat jego przeszłości oraz życia osobistego. Teraz nieco szczegółów ujawnił jego ojciec Gienek. Niesamowite, jakie wykształcenie ma jego syn.

ZOBACZ TEŻ: Gienek zapomniał się na wizji. Nagle zaczął mówić o życiu miłosnym Andrzeja!

Jakie wykształcenie ma Andrzej z "Rolnicy.Podlasie"?

To nie pierwszy raz, kiedy Gienek uchyla kulisy życia prywatnego rolników. Po wspomnieniu o życiu miłosnym swojego syna przyszedł czas na opowiedzenie o jego wykształcenie. Rolnik ujawnił ten szczegół podczas jednego ze swoich filmików na platformie YouTubie, kiedy fani nie dawali za wygraną i dopytywali na temat wykształcenia jego syna.

Okazało się, że Andrzej z Plutycz nigdy nie był na studiach, chociaż wiele osób bardzo go do tego zachęcało. W związku z tym możemy wnioskować, że edukacja bohatera reality show zakończyła się na poziomie szkoły średniej.

Źródło: plotek.pl

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16