Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Andrzej z „Rolnicy. Podlasie” w szpitalu! Został pobity, policja zabrała głos
Michał Fitz
Michał Fitz 04.09.2023 08:16

Andrzej z „Rolnicy. Podlasie” w szpitalu! Został pobity, policja zabrała głos

Andrzej z Plutycz
fot. youtube.com/GienekiAndrzejPlutycze; Andrzej został pobity

Andrzej Onopiuk z Plutycz dzięki programowi “Rolnicy. Podlasie” zyskał sporą popularność, a później swoją działalność kontynuował także w serwisie Youtube. W efekcie stał się lokalnym celebrytą. Jak się jednak okazało, nie oznacza to, że wszyscy w okolicy go uwielbiają. Rolnik niedawno wylądował bowiem w szpitalu.

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej w szpitalu

Jak udało się dowiedzieć podlaskiemu oddziałowi “Super Expressu”, Andrzej trafił do szpitala z podejrzeniem urazu głowy. Na pierwszy rzut oka nie wyglądał, jakby stało mu się coś poważnego, ale takich spraw nigdy nie wolno bagatelizować. 

Na całe szczęście okazało się, że rolnik nie poniósł żadnych poważnych obrażeń i szybko mógł udać się z powrotem na swoje gospodarstwo. Nie oznacza to jednak, że cała sprawa się zakończyła.

To TU znaleziono ciało Joasi. Tuż przed tragedią zarejestrowała ją kamera. Porażające szczegóły

"Rolnicy. Podlasie": Dlaczego Andrzej wylądował w szpitalu?

Andrzej nie doznał bowiem potencjalnego urazu głowy w trakcie prac na gospodarstwie. Jak podaje wyżej wspomniane źródło, mężczyzna został pobity przez innego z mieszkańców swojej wsi! Do zdarzenia miało dojść 22 sierpnia.

Rolnik oczywiście zawiadomił o wszystkim policję. Ta, gdy stawiła się na miejscu, zebrała zeznania zgłaszającego. Andrzej skarżył się, że został uderzony w twarz, stąd też obawy o uraz głowy. Nie wiadomo póki co, w jaki sposób tłumaczył genezę całego zajścia.

"Rolnicy. Podlasie": To nie koniec sprawy?

W takich przypadkach mówimy o czynie ściganym z oskarżenia prywatnego. Oznacza to, że policja sama z siebie nie będzie prowadziła śledztwa w tej sprawie, a poszkodowany musi samemu zebrać dowody i złożyć do sądu akt oskarżenia.

Nie mamy póki co pewności, że sprawa trafi do sądu, ale znając nieustępliwy charakter Andrzeja, jest to całkiem prawdopodobne. Niewykluczone, że sam w kolejnych filmach wytłumaczy, co się wydarzyło i co planuje z tym dalej zrobić.

Źródło: Super Express

Powiązane
13 posterunek
Wielki test wiedzy o 13 posterunku. Kim był Rysio? Jak dobrze pamiętacie ten serial?