Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Andrzej z Plutycz ma problemy zdrowotne? Wyciekły wieści
Sara Karmańska
Sara Karmańska 25.02.2024 18:01

Andrzej z Plutycz ma problemy zdrowotne? Wyciekły wieści

Andrzej z Plutycz ma problemy zdrowotne? Wyciekły wieści, fot, kadr z programu „Rolnicy. Podlasie” prod. TTV
Andrzej z Plutycz ma problemy zdrowotne? Wyciekły wieści, fot, kadr z programu „Rolnicy. Podlasie” prod. TTV

Andrzej z Plutycz jest jednym z najbardziej znanych bohaterów programu „Rolnicy. Podlasie”, który cieszy się sporą popularnością na antenie TTV. Fani formatu z chęcią obserwują, jak jego bohaterowie, doglądając swoich gospodarstw, ale także śledzą ich aktywność w mediach społecznościowych. ostatnio ich uwagę przykuł pewna wzmianka na profilu Andrzeja z Plutycz.

Andrzej z Plutycz nie wziął udziału w protestach rolników

W związku z niedawnymi strajkami rolników w sieci pojawiają się liczne dowodu poszczególnych rozpoznawalnych w mediach rolników na udział w strajku lub popieranie ich postulatów. Wśród takich celebrytów można wymienić między innymi Grzegorza Bardowskiego, który dał się poznać jako jeden z  bohaterów programu „Rolnik szuka żony” czy znani z „Rolnicy. Podlasie” Agnieszka i Jarek z Bronowa.

Mimo tego, że Andrzej z Plutycz aktywnie działała w mediach społecznościowych, regularnie publikując kolejne filmiki na swoim youtubowym kanale, w strajku nie wziął udziału, co sprawiało, że wielu internautów zaczęło się zastanawiać, jakie są odczucia rolnika w związku z prezentowanymi przez strajkujących postulatami. 

Andrzej zaskoczył widzów programu „Rolnicy. Podlasie”, fot. YouTubeGienek i Andrzej Plutycze.png
Andrzej z Plutycz, fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze
Gwiazdor "Rolnicy. Podlasie" opowiedział o wypadku Sąsiad Andrzeja z "Rolnicy. Podlasie" nie wytrzymał. Wyznał, co wyprawia się u nich na wsi. Wściekłość nim aż miota

Andrzej z Plutycz zmaga się z problemami zdrowotnymi?

Od pewnego czasu rolnicy intensywnie protestują na ulicach polskich miast. Wśród ich postulatów znajdują się między innymi: wycofanie się z Zielonego Ładu, wstrzymanie importu produktów rolnych z Ukrainy i utrzymanie hodowli zwierząt futerkowych na terenie kraju. Wśród protestujących ze świecą jednak szukać Andrzeja z Plutycz

Jak się jednak okazuje, rolnik miał swoje powody. Jak wyszło na jaw, od pewnego czasu przebywa w sanatorium. Z tej okazji już wcześniej prezentował swoją metamorfozę, po którą udał się do salonu barbera. Jak się okazuje, pobyt w Szklarskiej Porębie uniemożliwił mu dołączenie do protestujących rolników. Rolnik odniósł się jednak do strajku za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Andrzej z Plutycz z intymnym wyznaniem, fot. kadr z programu „Rolnicy. Podlasie” 2.png
Andrzej z Plutycz, fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze

ZOBACZ TEŻ: Mówili, że nigdy nie będzie miał panny. Teraz do wszystkiego się przyznał. Intymne wyznanie Andrzeja z Plutycz

Andrzej z Plutycz w sanatorium

Jak się okazało, nieobecność rolnika wynikała z problemów zdrowotnych. Andrzej z Plutycz zdradził bowiem za pośrednictwem mediów społecznościowych, że nie może przyłączyć się do protestu, ponieważ przebywa w sanatorium. Rolnik podkreślił jednak, że w pełni popiera wszelkie postulaty strajkujących, podobnie jak inni rolnicy, którzy przebywają z nim w ośrodku. 

Chociaż nie uczestniczyliśmy w dzisiejszym strajku ogólnopolskim, wspieramy działania rolników. W pełni popieramy postulaty, o które wszyscy walczymy. Mówimy 3 razy STOP: Zielonemu Ładowi, importowi produktów rolnych z Ukrainy oraz ograniczeniu hodowli w Polsce. Pozdrowienia ze Szklarskiej Poręby! Od Andrzeja i innych Rolników z całej Polski przebywających aktualnie na turnusach rehabilitacyjnych.

Andrzej z
Andrzej z Plutycz, fot. YouTube/Gienek i Andrzej Plutycze