Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Rolnicy. Podlasie": Gienek "zapomniał się" na wizji. Nagle zaczął mówić o miłosnym życiu syna. Powiedział za dużo?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 08.11.2023 18:26

"Rolnicy. Podlasie": Gienek "zapomniał się" na wizji. Nagle zaczął mówić o miłosnym życiu syna. Powiedział za dużo?

Gienek, Andrzej, Rolnicy Podlasie
Gienek skomentował życie miłosne Andrzeja. Fot. kadr z programu "Rolnicy. Podlasie", youtube.com/@GienekiAndrzejPlutycze

W programie “Rolnicy. Podlasie” szykują się niemałe zmiany. Andrzej i Gienek z Plutycz zakasali rękawy i zabrali się za remont domu na gospodarstwie. Ciężką pracę umilali sobie nawzajem rozmową. Andrzej rozmarzył się o odnowionym wyglądzie lokum, natomiast Gienek o… życiu miłosnym syna! Takich słów widzowie się nie spodziewali.

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej i Gienek wystąpili w najnowszym odcinku programu

“Rolnicy. Podlasie" to kultowy program Fokus TV, który opowiada o losach rolników, którzy zajmują się pracą na gospodarstwach w Podlasiu. Andrzej i Gienek z Plutycz szybko stali się najlepiej rozpoznawalnym duetem, który nie raz wywoływał w widzach skrajne emocje. Ojciec i syn posiadają spore gospodarstwo we wspomnianej wsi, które słynie z hodowli wyjątkowej odmiany krów wyróżniających się ciemnoniebieskim umaszczeniem.

Andrzej i Gienek regularnie pojawiają się w kolejnych odcinkach “Rolników. Podlasie”, gdzie kamery pilnie śledzą ich poczynania na gospodarstwie. W najnowszym odcinku widzowie mieli okazję przyjrzeć się, jak przebiega remont domu rolników. Niespodziewanie Gienek zdecydował się na zaskakujące wyznanie! Dla Andrzeja musiała to być krępująca sytuacja…

"Rolnicy. Podlasie": Andrzej z Plutycz pobladł, gdy zobaczył co się stało, Waldek "Złota Rączka" pośpieszył z pomocą

"Rolnicy. Podlasie": Gienek i Andrzej z Plutycz podjęli się wielkiego remontu

Na łamach programu “Rolnicy. Podlasie” widzowie mogli zajrzeć za kulisy remontu domu Gienka i Andrzeja z Plutycz. Zmiany mają dotknąć nie tylko ich lokum, ale cały dobytek. W najnowszym odcinku rolnicy wymienili m.in. pomalowali budynek, postawili nowe ogrodzenie, a także wymienili 100-letnie, drewniane okna na plastikowe, znacznie nowocześniejsze i lepiej chroniące przed zimnem.

Zdecydowałbyś się sam na taki ogromny remont? – zagadnął w pewnym momencie Gienka Andrzej.

Sędziwy rolnik nie ukrywał, że sam nie podołałby tak wielkiej inwestycji.

Wy młode to sobie remontujcie. Co dam radę to pomogę i dołożę – odparł Gienek.

"Rolnicy. Podlasie": Gienek wypalił kilka słów o życiu miłosnym syna

W ostatnim odcinku “Rolnicy. Podlasie” Andrzej i Gienek z Plutycz wylewali z siebie siódme poty przy remoncie domu. Młodszy rolnik nie ukrywał, jak bardzo jest podekscytowany nadchodzącymi zmianami. W trakcie rozmowy z ojcem szczerze wyznał, że nie może się doczekać, by zobaczyć efekt końcowy.

Pomału, pomału zrobimy z mego starego domu, powiedzmy, pałac – powiedział Andrzej.

Temat nowego lokum zmusił do przemyśleń również Gienka. Rolnik ma nadzieję, że syn w końcu znajdzie dla siebie partnerkę, z którą będzie mógł zamieszkać w odnowionym domu.

Może jakaś Kryśka czy Maryśka się znajdzie. Chodzi o to, żeby jakaś się trafiła. To i mi trochu… to upierze, to zupy ugotuje, to placka upiecze, to kartofelkę ugotuje – rozmarzył się.

To wyznanie na pewno wprawiło Andrzeja w zakłopotanie!

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik