Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Uczestnik "Nasz nowy dom" nie mógł znaleźć partnerki. Zatkało go po propozycji od Katarzyny Dowbor
Martyna Pałka
Martyna Pałka 05.05.2023 11:21

Uczestnik "Nasz nowy dom" nie mógł znaleźć partnerki. Zatkało go po propozycji od Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor
fot. kadr z programu "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor złożyła uczestnikowi "Nasz nowy dom" nietypową propozycję. W pewnym momencie prowadząca program Polsatu chciała pomóc odnaleźć mu ukochaną.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że prezenterka i jej ekipa remontowa odmienili życie wielu osób. Teraz gwiazda postanowiła pójść jeszcze o krok dalej i zasugerowała, że nie tylko wyremontuje dom, ale też pomoże uczestnikowi odnaleźć drugą połówkę.

"Nasz nowy dom": Katarzyna Dowbor wyremontowała dom pana Karola

Program “Nasz nowy dom” od samego początku budzi ogromną sympatię telewidzów, którzy tłumnie gromadzą się i oglądają kolejne odcinki. W ostatnim wydaniu show Polsatu Katarzyna Dowbor i jej niezawodna ekipa remontowa odwiedzili Dęblin, gdzie mieszka pan Karol i jego córka Nikola.

Podczas wizyty u samotnego ojca, który z trudem łączy pracę i zarabianie na dom ze studiami oraz opieką nad dzieckiem, dziennikarka wpadła na genialny pomysł, który może rozwiązać wszystkie jego problemy.

Doda zobaczyła, jak Roksana Węgiel ubrała się na maturę. Zaskoczyła wszystkich reakcją

"Nasz nowy dom": wzruszająca historia pana Karola

Historia mężczyzny naprawdę chwyta za serce. Chwilę po ślubie ukochana zostawiła go wraz z córką, którą obecnie samotnie wychowuje. Podczas gdy dziewczynka mieszka wraz z dziadkami, pan Karol śpi w starym budynku, pozbawionym kanalizacji i toalety. To właśnie ten dom ma zostać przez mężczyznę wyremontowany, ale obecnie brakuje mu na to funduszy.

Z pomocą przychodzi oczywiście Katarzyna Dowbor i jej współpracownicy z programu “Nasz nowy dom”. W pewnym momencie prowadząca show zwraca uwagą, że w przypadku tej rodziny problemem jest nie tylko wymagające remontu pomieszczenie, ale też samotność pana Karola. Dziennikarka postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

Katarzyna Dowbor pomaga odnaleźć uczestnikowi drugą połówkę

Prowadząca program “Nasz nowy dom” rozpoczęła swoją misję od umówienia mężczyzny i jego córki Nikoli na profesjonalną sesję zdjęciową, dzięki której będą mogli wspólnie spędzić czas, ale też otrzymają świetną pamiątkę na przyszłe lata.

W pewnym momencie Katarzyna Dowbor zasugerowała panu Karolowi, że fotografie mogą przydać mu się jeszcze w innym celu - wykorzystaniu ich przy zakładaniu aplikacji randkowej.

-Ma pan superzawodowe zdjęcia. Czy to nie jest pomysł, żeby przydały się do jakiegoś portalu randkowego? Taki fajny facet, cudowny ojciec nie może się zmarnować - powiedziała gwiazda w ostatnim odcinku show Polsatu.

Mężczyzna nie ukrywał zakłopotania sugestią prowadzącej, ale przyznał jej rację i stwierdził, że to idealna pora na zrobienie tego pierwszego kroku.

Zobacz nagranie:

Źródło: plejada.pl

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów