Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Maciej Pertkiewicz powiedział, co myśli o zwolnieniu Katarzyny Dowbor. Ujawnił, jaka była naprawdę
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 09.05.2023 08:11

Maciej Pertkiewicz powiedział, co myśli o zwolnieniu Katarzyny Dowbor. Ujawnił, jaka była naprawdę

Katarzyna Dowbor Maciej Pertkiewicz
fot. Instagram/maciejpertkiewiczofficial

Niedawno media obiegła zaskakująca wiadomość o pożegnaniu Katarzyny Dowbor z programem „Nasz Nowy Dom”. Prowadząca została z niego zwolniona po 10 latach i pomocy ponad 300 potrzebującym rodzinom w wyremontowaniu ich domów. Jak sama przyznała, nie była to jej decyzja.

Maciej Pertkiewicz, czyli jeden z architektów programu, zdradził, co myśli o tej sytuacji i pożegnał się z prowadzącą.

Katarzyna Dowbor zwolniona z programu „Nasz Nowy Dom”

Informacja o zwolnieniu Katarzyny Dowbor obiegła media 8 maja, po tym jak dziennikarka została zauważona, jak z bukietem kwiatów opuszczała siedzibę Polsatu. Była prowadząca programu „Nasz Nowy Dom” pożegnała się z produkcją po dekadzie. Jej słowa w mediach społecznościowych były bardzo przejmujące, ale równocześnie także dość wymowne. 

– Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich… – napisała Katarzyna Dowbor na swoim fanpage'u na Facebooku.

Mama zmarłego Kamilka napisała do sądu. Przykre, co się pojawiło w jej liście

Katarzyna Dowbor już nie poprowadzi programu „Nasz Nowy Dom”. Co sądzi o tym Maciej Pertkiewicz?

Maciej Pertkiewicz, jeden z architektów programu „Nasz Nowy Dom”, wypowiedział się na temat zwolnienia Katarzyny Dowbor. Mężczyzna zaczął swój wpis od podziękowań dla bardziej doświadczonej koleżanki z planu:

– Kasiu!!! Dziękuję Ci za osiem wspaniałych lat na planie @nasznowydom. Dziękuję za ciepłe przyjęcie w ekipie, mimo, że byłem całkiem "zielony" i za wszystko, czego się od Ciebie nauczyłem o pracy w telewizji. Dla mnie zawsze będziesz największym autorytetem w tej dziedzinie. Dziękuję za wsparcie i każde ciepłe słowo w chwilach, kiedy były najbardziej potrzebne – napisał. 

„Nasz Nowy Dom” bez Katarzyny Dowbor. Pożegnanie Macieja Pertkiewicza

Maciej Pertkiewicz pożegnał Katarzynę Dowbor wzruszającą wiadomością. Jak napisał, ma nadzieję, że jej odejście z programu nie będzie końcem, a jedynie nowym początkiem. Podziękował także prowadzącej za wspólne chwile spędzone na planie programu „Nasz Nowy Dom”. 

– Dziękuję za wyrozumiałość na moje wieczne spóźnialstwo i za szczere opinie o moich projektach. Będzie mi Ciebie bardzo brakowało na planie, ale wierzę, że to nie koniec, tylko początek czegoś nowego. Zachowam w pamięci wszystkie, wspólne fantastyczne chwile, takie jak ta na zdjęciu, z drezyny rowerowej w Bieszczadach. Ściskam mocno – zakończył swoją wiadomość Maciej Pertkiewicz. 

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik