Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Syn, synowa i gwiazdy komentują wyrzucenie Katarzyny Dowbor z "Nasz nowy dom". Bardzo dosadne komunikaty
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 08.05.2023 13:00

Syn, synowa i gwiazdy komentują wyrzucenie Katarzyny Dowbor z "Nasz nowy dom". Bardzo dosadne komunikaty

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska
fot. KAPiF

Nie milkną echa zwolnienia Katarzyny Dowbor z programu “Nasz nowy dom”. Wieści, których nikt się nie spodziewał, przekazała stacja Polsat. Sprawę skomentowała już sama zainteresowana. Od wpisów w tym temacie nie powstrzymali się także jej syn oraz synowa.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska w mediach społecznościowych dosadnie dali do zrozumienia co sądzą o całej sytuacji. Widać, że w rodzinie panują dobre relacje.

Synowa Katarzyny Dowbor komentuje jej zwolnienie z programu "Nasz nowy dom"

Pod postem, który opublikowała Katarzyna Dowbor w swoich mediach społecznościowych, zawrzało od komentarzy. Sama prezenterka dodała jeszcze, że to nie była jej decyzja i jest jej przykro. 

Głos w sprawie jej zwolnienia z programu “Nasz nowy dom” zabrali także najbliżsi.

- Mamo! Pamiętam, jak zawsze mówiłaś - „Psy szczekają, a karawana jedzie dalej" Kochamy! Przytulamy! Działamy! - napisała Joanna Koroniewska.

- Kochane dzieciaki! Dziękuje za wsparcie i za to, że jesteście zawsze przy mnie w tych trudnych chwilach! - odpowiedziała jej Katarzyna Dowbor.

Roksana Węgiel nie wytrzymała. Sprowokowała ubiorem przed dzisiejszą maturą z matematyki

Syn Katarzyny Dowbor o jej zwolnieniu z programu "Nasz nowy dom"

Swojego stanowiska nie omieszkał zająć także syn prezenterki, który również pracuje dla stacji ze słoneczkiem.

- Mamo! Jesteśmy z Tobą. Wykonałaś kawał dobrej roboty… Myślę, że czas pokaże, że nie zawsze nowe i młodsze znaczy lepsze! Na szczęście Ty wciąż jesteś młoda i perspektywiczna, więc nie mam wątpliwości, że jeszcze wiele nam pokażesz! - pisze w komentarzu Maciej Dowbor.

Warto docenić, że napisał te słowa, mimo że mógłby się nimi narazić komuś z Polsatu.

Gwiazdy i fani komentują zwolnienie Katarzyny Dowbor z programu "Nasz nowy dom"

To oczywiście nie są jedyne wpisy, jakie pojawiły się pod postem Katarzyny Dowbor. Jej zwolnienie z programu “Nasz nowy dom” licznie komentują fani oraz znajomi z branży show-biznesowej.

- Pan nowy dyrektor ewidentnie coś ma do występujących Katarzyn… - napisał Mariusz Szczygieł.

 - Kolejna ulubiona przez widzów gwiazda telewizji z kwiatami, ech!! Nie przypominam sobie Kasiu, żebyś Ty się z czegoś nie podniosła! Widocznie jeszcze lepsze programy przed Tobą. Zmiana jest ekscytująca i tak trzeba na to patrzeć - pisze Anna Jurksztowicz.

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces