Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Elżbiecie Romanowskiej puściły nerwy. Po dołączeniu do "Nasz nowy dom" została zwyzywana, nie chciała dłużej milczeć
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.05.2023 10:22

Elżbiecie Romanowskiej puściły nerwy. Po dołączeniu do "Nasz nowy dom" została zwyzywana, nie chciała dłużej milczeć

Elżbieta Romanowska
fot. KAPIF

Elżbieta Romanowska w ogniu krytyki internautów. Po tym, jak aktorka została ogłoszona nową prowadzącą “Nasz nowy dom” i tym samym zajęła miejsce Katarzyny Dowbor, fani programu nie zostawili na niej suchej nitki.

Teraz nowa gwiazda show Polsatu postanowiła odpowiedzieć na zaczepki hejterów. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła dosadne nagranie.

Elżbieta Romanowska krytykowana przez internautów

Chyba nikt nie krył swojego zaskoczenia, gdy stacja Polsat poinformowała o niespodziewanym zwolnieniu dotychczasowej prowadzącej program “Nasz nowy dom” - Katarzyny Dowbor. Dziennikarka była faworytką publiczności.

Później, gdy ogłoszono, że miejsce charyzmatycznej prezenterki zajmie Elżbieta Romanowska, internautom nie spodobała się decyzja Edwarda Miszczaka, a swoje niezadowolenie postanowili okazać za pomocą hejtu skierowanego w kierunku nowej gospodyni show.

Zostali zdemaskowani. Wyszło, jak naprawdę na komunii córki zachowali się Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Elżbieta Romanowska odpowiada na przykre słowa internautów

W końcu nowa prowadząca show “Nasz nowy dom” nie potrafiła dłużej milczeć i za pomocą swojego profilu na Instagramie odpowiedziała na przykre ataki ze strony internautów. Wyznała, że pod pretekstem porad w jej kierunku pisze się obecnie głównie hejt i pełne nienawiści komentarze.

Ze słów Elżbiety Romanowskiej wynika, że hejterzy krytykują głównie jej figurę i w niepochlebny sposób komentują to, jak z takim wyglądem poradzi sobie na planie programu “Nasz nowy dom”.

-Mówię tutaj o ludziach, którzy piszą do mnie bardzo obraźliwe rzeczy. Gdybyście zobaczyli kilka programów, które już będą w emisji i mieli wtedy jakieś swoje uwagi, to wtedy ja bardzo chętnie je przyjmę, ale pisanie mi, że jestem grubą świnią, że trzeba będzie poszerzać drzwi uczestników, żebym się zmieściła. Naprawdę? - wyznała aktorka na swoim profilu na Instagramie.

Elżbieta Romanowska nie zamierza załamywać się z powodu hejtu

Gwiazda zdradziła również, że mimo wielu przykrych słów i obraźliwych komentarzy nie zamierza się poddawać i słuchać okropnego hejtu. Zwłaszcza że, jak sama zauważyła, większość tego typu wpisów pochodzi z fałszywych kont, a nie od prawdziwych użytkowników social mediów.

-Nie robicie na mnie żadnego wrażenia, bo to świadczy tylko o was, waszym braku kultury, o waszych kompleksach. Ktoś was ewidentnie źle wychował, z czego bardzo mi przykro. Może macie jakieś niezbyt fajne życie i w ten sposób próbujecie się dowartościować? - odpowiedziała hejterom Elżbieta Romanowska.

Zobacz zdjęcia:

Elżbieta Romanowska 1.jpg
fot. Instagram/@elaromanowska
Elżbieta Romanowska 3.jpg
fot. KAPIF
Elżbieta Romanowska 2.jpg
fot. KAPIF

Źródło: pudelek.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania