Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fani wylewają morze łez po zwolnieniu Katarzyny Dowbor z "Nasz nowy dom". "Niewiarygodne"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.05.2023 17:38

Fani wylewają morze łez po zwolnieniu Katarzyny Dowbor z "Nasz nowy dom". "Niewiarygodne"

Katarzyna Dowbor Nasz nowy dom
fot. KAPIF; Facebook/Polsat

Wszystkich fanów programu “Nasz nowy dom” wstrząsnęła nagła informacja o zwolnieniu wieloletniej gospodyni show Katarzyny Dowbor. Internauci nie kryją swojego smutku.

Na oficjalnym profilu show na Facebooku pojawił się post, za pomocą którego produkcja chciała pożegnać dziennikarkę. W komentarzach pod nagraniem nie brak słów wsparcia i wyrazów przygnębienia ze strony fanów. 

Katarzyna Dowbor zwolniona z programu "Nasz nowy dom"

Takiego obrotu spraw absolutnie nikt się nie spodziewał. Telewizja Polsat właśnie poinformowała, że po 10 latach kończy współpracę z dziennikarką Katarzyną Dowbor, która największą popularność zyskała jako gospodyni show “Nasz nowy dom”.

Na oficjalnym Instagramie stacja zamieściła oświadczenie, w którym podziękowała prezenterce za wspólne lata i oznajmiła koniec ich współpracy. Fani nie kryją, że są zdruzgotani niespodziewaną decyzją władz stacji.

Roksana Węgiel nie wytrzymała. Sprowokowała ubiorem przed dzisiejszą maturą z matematyki

Katarzyna Dowbor uhonorowana za pomocą wzruszającego nagrania

Teraz stacja Polsat zamieściła na swoim oficjalnym profilu na Facebooku wzruszający filmik, za pomocą którego chcieli podsumować wspólne lata pracy z wybitną dziennikarką. Na nagraniu widzimy kilka momentów z planu “Nasz nowy dom”, na których Katarzyna Dowbor rozmawia z rodzinami, którym udało się wyremontować dom i odmienić ich życie.

W opisie wideo znalazła się również informacja, że w trakcie 10 lat pracy na planie kultowego show Polsatu ekipa remontowa gwiazdy wyremontowała ponad 3000 domów, a także wywołała mnóstwo uśmiechu na twarzach uczestników i telewidzów.

-Po 10. latach współpracy, Katarzyna Dowbor  żegna się z programem Nasz Nowy Dom. Te 10 lat to niemal 300 wyremontowanych domów. Miliony otartych łeż, tysiące przywróconych uśmiechów i dużo, dużo dobra, Pani Kasiu! Dziękujemy! - czytamy pod filmikiem na Facebooku Polsatu.

Katarzyna Dowbor żegnana przez fanów "Nasz nowy dom"

W komentarzach pod nagraniem, które znalazł się na oficjalnym profilu Polsatu, pojawiło się mnóstwo wpisów fanów, którzy nie ukrywają, że nie mogą przeżyć zwolnienia ich ulubionej prowadzącej.  Nie brak wielu poruszających wpisów z wyrazami żalu i współczucia dla Katarzyny Dowbor.

-Przykra informacja. Wielka strata. Dla Pani wszystkiego dobrego, dziękuję za tyle lat

-Ale dlaczego? Ja sobie nie wyobrażam kogoś innego na miejscu Pani Kasi

-Nie wyobrażam sobie tego programu bez Pani Kasi. Polsat straci na oglądalności - czytamy w komentarzach pod 

Zobacz nagranie:

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik