Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ela Romanowska prowadzi pierwszy remont w "Nasz nowy dom". Fala rozczarowania i oburzenia w sieci, fani chcą Dowbor
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 17.05.2023 10:13

Ela Romanowska prowadzi pierwszy remont w "Nasz nowy dom". Fala rozczarowania i oburzenia w sieci, fani chcą Dowbor

Ela Romanowska Katarzyna Dowbor
fot. KAPiF

Nagrania nowych odcinków “Nasz Nowy Dom” z udziałem Elżbiety Romanowskiej ruszyły pełną parą. To właśnie przez nią została zastąpiona Katarzyna Dowbor. Fani wyraźnie dali znać, co o tym myślą.

Katarzyna Dowbor pełniła rolę prowadzącej w “Nasz Nowy Dom” już od 20 sezonów. Nic więc dziwnego, że widzom programu ciężko jest pogodzić się ze zmianą.

Wiadomość o zastąpieniu Katarzyny Dowbor Elą Romanowską nie obeszła się bez echa wśród fanów programu

Wiadomość o zmianie prowadzącej w programie “Nasz Nowy Dom” podzieliła fanów, a przy tym wywołała niemałą burzę w Internecie. Widzowie nie wyobrażają sobie, aby ktokolwiek mógł zająć miejsce charakterystycznej prezenterki, która przez 20 sezonów zdążyła doczekać się miana ikony polsatowskiego show. 

Tymczasem Elżbieta Romanowska zdążyła po raz pierwszy pojawić się na planie “Naszego Nowego Domu”. Została ciepło przyjęta przez członków ekipy remontowej, czego nie można powiedzieć o rozgoryczonych decyzją Miszczaka fanach programu. 

Koncert Sławomira i Kajry nagle przerwany. Ludzie zaczęli krzyczeć, gwiazdor w szoku, po tym co się stało

Ela Romanowska nie spodziewała się, że zostanie w taki sposób przyjęta przez widzów programu

Widzowie programu “Nasz Nowy Dom” nie kryją w sieci oburzenia decyzją władz telewizji Polsat. Mimo sympatii do Eli Romanowskiej, którą kojarzą z innych produkcji stacji, podkreślają, że nie wyobrażają sobie oglądać nowego sezonu bez Katarzyny Dowbor. 

- Bardzo lubię panią Elę, ale nie zastąpi Pani Kasi, jeśli o mnie chodzi. Z przykrością, ale po tym co odwalono, nie zamierzam oglądać nowego sezonu - czytamy w komentarzach pod najnowszym postem fanpage'u “Nasz Nowy Dom”.

- Tak jak większość z nas uważam, że zmiana osoby prowadzącej to zła decyzja i dziwię się, że osoby nadzorujące pana Miszczaka nie reagują. W końcu byt telewizji zależy od oglądalności programów i osoby, które przyciągają telewidzów, powinny być szanowane i doceniane. Nie podoba mi się sposób, w jaki traktuje się dobrych pracowników w telewizji Polsat. To nie pierwszy taki przypadek. Dlatego nie mogę szanować i oglądać tej telewizji i szanować jej kierownictwa i władz. Nie daję zgody na takie zachowania pomiatania wartościowymi ludźmi. Dlatego przykro mi, ale nie wybieram Polsatu na pilocie - deklaruje internautka.

- Z całym szacunkiem dla Pani Eli, ale bez Kasi Dowbor to już nie jest i NIGDY nie będzie ten sam program - twierdzi ktoś inny.

Kim jest nowa prowadząca "Nasz Nowy Dom", Ela Romanowska?

Ela Romanowska to popularna aktorka, którą widzowie Polsatu mogą kojarzyć z gry w serialach takich jak „Samo życie”, „Pierwsza miłość” czy „Świat według Kiepskich”. Wystąpiła również w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Premierowe odcinki programu “Nasz Nowy Dom” z jej udziałem zostaną wyemitowane jesienią 2023 roku.

Będziecie oglądać?

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces