Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zgrzyt na planie “Nasz nowy dom”. Przemek nie wytrzymał, wprost wypalił do Marty
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.05.2024 07:09

Zgrzyt na planie “Nasz nowy dom”. Przemek nie wytrzymał, wprost wypalił do Marty

Nasz nowy dom
fot. kadr z programu "Nasz nowy dom"

Zaskakująca kłótnia na planie programu “Nasz nowy dom”. W pewnym momencie architektka Marta po prostu nie wytrzymała i zwróciła się bezpośrednio do Przemka. Kierownik budowy nie był zachwycony zmianami, jakie chciała wprowadzić jego koleżanka.

Kontrowersje wokół programu "Nasz nowy dom"

Kultowe show Polsatu od kilkunastu lat cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Fani z zapartym tchem śledzą kolejne historie bohaterów, którzy przez lata zmagają się z poważnymi kłopotami finansowymi lub zdrowotnymi, które nie pozwalają im zadbać o odpowiednie warunki do godnego życia.

Całe szczęście z pomocą przychodzi im ekipa remontowa na czele z prowadzącą show Elżbietą Romanowską. Poprzednio gospodynią formatu przez wiele lat była Katarzyna Dowbor. Gdy tylko produkcja poinformowała o zmianie prowadzącej, wielu fanów programu nie kryło swojego rozczarowania i zapowiadało rezygnację z oglądania “Naszego nowego domu”. Mimo wszystko remontowe show wciąż cieszy się ogromną popularnością.

Już nie tylko Roxie! Kolejna czołowa piosenkarka myśli o Eurowizji Śmierć lidera “Skaldów” przybiła fanów. Teraz wiadomo już, co dalej z zespołem

Niecodzienna sytuacja w programie "Nasz nowy dom"

Historia bohaterów najnowszego odcinka remontowego show Polsatu poruszyła wszystkich internautów. Natalia, Dawid i ich synek Artur mieszkają w Tomaszowie Mazowieckim. Ich sielankowe życie zostało przerwane przez informację o ciężkiej chorobie najmłodszego członka rodziny.

Artur zmaga się z nowotworem oka i jest już po pierwszych zabiegach chemioterapii. Niestety, w pewnym momencie konieczna okazała się amputacja chorego organu dziecka. Kolejnym zasmucającym punktem jest sytuacja mieszkaniowa, w jakiej znalazła się ta rodzina.

Cała trójka zamieszkuje dom, który odziedziczyła po babci chłopca. Kobieta zmarła trzy lata temu. Niestety, plamy wilgoci na ścianach oraz dym, który wydziela się ze starego pieca, naprawdę zagrażają zdrowiu i życiu członków rodziny. Z pomocą przyszła Ela Romanowska i jej ekipa remontowa, którzy podjęli się metamorfozy tego miejsca.

ZOBACZ TEŻ: Justin Bieber zostanie ojcem. Ogłosili to w nietypowy sposób.

Kłótnia wśród pracowników ekipy "Nasz nowy dom"

Niestety, okazało się, że remont domu rodziny z Tomaszowa Mazowieckiego wcale nie będzie należał do najłatwiejszych. Podczas metamorfozy głos zabrała architektka Marta Kołdej, która postanowiła nieco poszerzyć przedsionek i wejście prowadzące do domu. Jej zdaniem nie tylko ułatwi to życie mieszkańcom, ale też będzie się lepiej prezentować.

O swoim pomyśle poinformowała kierownika budowy Przemka, który nie podzielał jej entuzjazmu. Zdaniem fachowca jej idea znacznie odbiega od początkowego zamysłu i sprawia całej ekipie remontowej mnóstwo problemów. Pomiędzy pracownikami doszło nawet do ostrej wymiany zdań, której dawno nie słyszeliśmy w “Naszym nowym domu”.