Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Miała męża obcokrajowca. Przykre, jak ją wykorzystał
Martyna Pałka
Martyna Pałka 05.07.2024 15:59

Miała męża obcokrajowca. Przykre, jak ją wykorzystał

Ania z "Rolnik szuka żony"
fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Program “Rolnik szuka żony” cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Nic więc dziwnego, że nawet po zakończeniu produkcji wierni fani chcą wiedzieć jak najwięcej na temat losów swoich ulubieńców. Teraz głos zabrała Ania, która odpowiedziała na kilka pytań. Okazało się, że rolniczka miała już kiedyś męża.

Co obecnie słychać u Ani z "Rolnik szuka żony"?

Anna Derbiszewska i jej partner Jakub Malinowski to uczestnicy ostatniej dziesiątej edycji kultowego programu Telewizji Polskiej. Zakochani poznali się jeszcze na planie produkcji, gdzie Kuba był jednym ze śmiałków walczących o serce pięknej rolniczki. 

Szybko okazało się, że para jest dla siebie stworzona, a w finałowym odcinku poinformowali oni Martę Manowską o tym, że chcą kontynuować swoją relację po zakończeniu show. Niedługo później, podczas specjalnego świątecznego odcinka “Rolnik szuka żony” Ania i Jakub przekazali radosne wieści — spodziewają się swojego pierwszego dziecka. 

Niedawno para powitała na świecie synka, a postem z tym uroczym wyznaniem rolniczka pochwaliła się na swoim profilu w social mediach.

Mały Darek Jakub Manikowski dziś ma już tydzień. Powiem Wam, że trochę tęsknię za tym brzuszkiem i tymi kopniakami, nasza ciąża to był fantastyczny czas, jedyny w swoim rodzaju. Teraz przed nami kolejne piękne rozdziały, każdego dnia nasza trójka uczy się siebie nawzajem, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia i emocje

Ewa Szykulska żyje samotnie. To odbiło się na jej zdrowiu, potrzebowała pomocy Poruszająca mowa Moniki Richardson na pogrzebie mamy

Ania z "Rolnik szuka żony" miała kiedyś męża

Teraz świeżo upieczona mama postanowiła pobawić się z internautami w pewną grę i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące ich pytania. W tym czasie po raz pierwszy odniosła się do plotek na temat tego, że była już kiedyś mężatką.

Okazało się, że Ania Derbiszewska była w związku małżeńskim z obcokrajowcem, który bardzo mocno ją zranił. Jak przyznała gwiazda “Rolnik szuka żony” mężczyzna miał wykorzystać ją, aby dostać się do Europy.

Kiedyś byłam w związku małżeńskim, trwał on 5 lat. To była taka miłość od pierwszego wejrzenia. Niestety, okazało się, że przez ten cały czas byłam oszukiwana. Okazało się, że mój mąż poślubił mnie tylko ze względu na to, że chciał dostać się przez Polskę do Europy. Był obcokrajowcem - przyznała rolniczka.

ZOBACZ TEŻ: Mister Supranational 2024: komentarze po gali. Internauci nie mają wątpliwości.

Czy Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony" przeżywają kryzys?

Jednocześnie gwiazda reality show TVP odniosła się do plotek na temat rzekomego kryzysu, jaki miał pojawić się w związku z Kubą po narodzinach dziecka. Ania Derbiszewska stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom i oznajmiła, że ich miłość kwitnie każdego dnia.

Nie rozwiedliśmy się ani nie rozstaliśmy się. Wręcz przeciwnie. Każdego dnia kochamy się bardziej - odpisała kobieta na Instagramie.

Potwierdzeniem na jej słowa mogą być również posty, które regularnie pojawiają się na jej profilu w social mediach. Widzimy tam, że para jest w sobie naprawdę mocno zakochana i chętnie spędza czas ze swoją pociechą.