Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Babiarz przeżył potworny zawód miłosny. Dopiero po latach o tym opowiedział
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.04.2024 19:22

Babiarz przeżył potworny zawód miłosny. Dopiero po latach o tym opowiedział

Przemysław Babiarz
Fot. KAPiF

Przemysław Babiarz jest dziennikarzem, który cieszy się ogromną sympatią wśród Polaków. Wierni fani chętnie śledzą wszelkie doniesienia, które dotyczą prezentera, jednak próżno wśród nich szukać zbyt wielu wzmianek na temat jego życia prywatnego. Babiarz bardzo rzadko o nim wspomina. Dlaczego? W przeszłości doświadczył bardzo trudnej sytuacji, która skończyła się dla niego miłosnym zawodem. Szczęście na lata znalazł u boku drugiej żony. O tym, co zaszło w jego pierwszej relacji, opowiedział w zaledwie kilku słowach po latach.

Kariera aktorska Przemysława Babiarza została niespodziewanie przerwana

Przemysław Babiarz jest powszechnie znany jako dziennikarz i komentator sportowy. Niewiele osób wie, że prezenter jest wszechstronnie uzdolniony. Zanim zaczął robić karierę w polskiej telewizji, jego życie zawodowe toczyło się zupełnie innym torem. Choć studia rozpoczął na Uniwersytecie Jagiellońskim, ostatecznie podjął się nauki na PWST na Wydziale Aktorskim, który ukończył w 1989 roku. Później przeprowadził się do Gdańska, gdzie przez 3 lata występował na deskach Teatru Wybrzeże. 

Choć zapowiadało się, że zrobi zawrotną karierę w świecie artystycznym, cały jego świat zawalił się z powodów osobistych. Ze względu na bolesne rozstanie z żoną zrezygnował z pracy w teatrze. To druzgoczące wydarzenie sprawiło, że postanowił zmienić swoje życie. Wyjechał do Warszawy, gdzie zgłosił się na casting na komentatora do Telewizji Polskiej. Już po kilku dniach okazało się, że wygrał. Wówczas rozpoczął krótkie przygotowanie do pracy na wizji. Jego pierwszym ważnym występem na wizji było prowadzenie studia olimpijskiego podczas igrzysk w Barcelonie.

To właśnie wtedy aktorstwo zaprocentowało. Byłem obyty z mikrofonem, nie miałem tremy, stając przed kamerą. Potem prowadziłem "Sportową sobotę". Zatrudniono mnie na stałe – wspominał babiarz w rozmowie z Super Expressem.

To on zastąpi Babiarza w TVP. Tak zarobił swoje pierwsze miliony Kurzajewski wywalczył swoje w TVP! Wygryzł Babiarza?

Przemysław Babiarz przeżył ogromny miłosny zawód

Kilka lat przed tym, jako jego nazwisko poznała cała Polska, Babiarz próbował swoich sił w aktorstwie, mieszkając w Gdańsku ze swoją pierwszą żoną i synem, Szymonem. O kulisach tego małżeństwa nie wiadomo zbyt wiele. Dziennikarz niechętnie wraca myślami do związku, który kosztował go największy w życiu zawód miłosny. Jak do niego doszło? O tym, co się stało, prezenter wypowiedział się publicznie tylko raz.

To nie był mój wybór – skomentował krótko, jednak dosadnie, w wywiadzie z “Rewią”.

Na łamach innej rozmowy wyznał, że nie potrafił ułożyć sobie życia po rozstaniu z pierwszą żoną. Po tym, czego doświadczył, dążył również do unieważnienia małżeństwa kościelnego, co z resztą się udało. Formalności miał już za sobą, jednak jego serce dalej było złamane. Wówczas nie zdawał sobie sprawy, że prawdziwa miłość czeka na niego tuż za rogiem. 

Przemysław Babiarz (1).png
Fot. KAPiF
Przemysław Babiarz (2).png
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Przemysław Babiarz otrzymał druzgocący cios od żony. Potem urodziła się jego córka Luisa

Przemysław Babiarz jest szczęśliwy u boku 2 żony

Niedługo po rozpoczęciu pracy w TVP Babiarz poznał swoją przyszłą żonę, Marzenę. Okazało się, że z kobietą połączyła go niezwykła więź. Poznali się na targach spożywczych, gdzie dziennikarz prowadził konferansjerkę. 

Jej stoisko znajdowało się niedaleko mojego. I tak to się zaczęło. Ślub wzięliśmy po roku znajomości – opowiadał Przemysław Babiarz.

To właśnie u boku Marzeny prezenter ułożył sobie życie na nowo. Doczekał się również narodzin kolejnego dziecka, córki Luizy. Do dziś prezenter podkreśla, że kluczem do jego udanego małżeństwa były wierność, cierpliwość, rozwaga i uczciwość. Co więcej, nie wyobraża już sobie życia bez swojej ukochanej żony. W wielu różnych wywiadach powtarzał, że to właśnie ona jest miłością jego życia.

To kobieta na całe życie. Gdyby jej kiedyś zabrakło, nie szukałbym żadnej innej. Wierzę zresztą, że i po tamtej stronie będzie nam dane być nadal razem – mówił.

Przemysław Babiarz żona (1).png
Fot. KAPiF
Przemysław Babiarz żona.png
Fot. KAPiF
Przemysław Babiarz żona (2).png
Fot. KAPiF

źródło: viva.pl

To stąd ten pośpiech? Smutne kulisy ślubu Roksany Węgiel
Roksana Węgiel Kevin Mglej
Roksana Węgiel Kevin Mglej
Roksana Węgiel i Kevin Mglej są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. O ich relacji zrobiło się szczególnie głośno, gdy nieco ponad rok temu młoda piosenkarka przyjęła oświadczyny 8 lat starszego od siebie ukochanego. Zbliżający się wielkimi krokami ślub pary rozgrzewał ciekawość portali plotkarskich do czerwoności. Mimo to para zdecydowała się zachować datę ożenku tylko dla siebie i najbliższych. Niespodziewanie kilka tygodni temu w mediach pojawiły się nieoficjalne informacje, jakoby Roxie i Kevin mieli już być małżeństwem. Spory wpływ na ich decyzję miała wywrzeć rodzinna tragedia.
Czytaj dalej
Burzliwe życie Przemysława Babiarza. Kilkanaście lat temu rozstał się ze swoją pierwszą żoną. To kobieta podjęła decyzję o rozwodzie
tvp
fot. PAWEL DABROWSKI/East News
Przemysław Babiarz jest jednym z najsłynniejszych komentatorów sportowych. Jego głos zna niemal każdy, kto chociaż raz oglądał m.in. polskie rozgrywki piłkarskie. Jednak okazuje się, że jego życie prywatne było bardzo burzliwe. Przed laty żona gwiazdora TVP podjęła decyzję o rozstaniu. Dopiero później poznał prawdziwą miłość. Przemysław Babiarz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy sportowych. Ostatnio gwiazdor TVP prowadzi również niedawno wznowiony teleturniej Va Banque. Od ponad 20 lat jest szczęśliwym mężem u boku Marzeny Babiarz. Jednak wcześniej jego życie miłosne nie było usłane różami.
Czytaj dalej