Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Dowbor pokazała córkę. Fani są zdumieni, ależ podobne
Maja Szewczak
Maja Szewczak 02.03.2024 09:18

Katarzyna Dowbor pokazała córkę. Fani są zdumieni, ależ podobne

Katarzyna Dowbor pokazała córkę
fot.KAPIF

W życiu Katarzyny Dowbor w ostatnim czasie dużo się pozmieniało. Musiała pożegnać się z prowadzeniem programu “Nasz Nowy Dom”, a w zamian tego pojawiła się w nowym formacie “Dowborowa od nowa” oraz rozpoczęła swoją przygodę z “Pytanie na śniadanie”. Ostatnio na swoim Instagramie pokazała swoją córkę. Fani nie mogli oderwać oczu. 

Katarzyna Dowbor pożegnała się z programem "Nasz Now Dom"

W maju ubiegłego roku Edward Miszczak podjął decyzję o zwolnieniu Katarzyny Dowbor. W roli prowadzącej program “Nasz Nowy Dom” sprawdza się teraz Elżbieta Romanowska, którą, jak wyznał sam dyrektor programowy Polsatu, dawno miał już wypatrzoną. 

Miałem prawo do pewnych zmian i miałem upatrzoną prowadzącą. Chciałem, żeby ona w tym programie zafunkcjonowała, bo ona, tak jak pani Kasia, nie jest dziennikarką. Jest aktorką składającą się z emocji, z takiego serducha na wierzchu -wyjaśnił Miszczak w rozmowie z “Faktem”

Nie żyje 25-letnia Liza. Została napadnięta w centrum miasta

Katarzyna Dowbor w nowym formacie

Katarzyna Dowbor od jakiegoś czasu jest gospodynią w nowym formacie “Dowborowa od nowa”. Program emitowany jest od 9 grudnia 2023 roku w Canal+ Domo i zdecydowanie różni się od produkcji “Nasz Nowy Dom”. Widzowie mogą towarzyszyć celebrytce podczas remontowania jej własnego domu. Okazuje się, że program został bardzo ciepło przyjęty i chętnie oglądany, ponieważ zdobywa coraz większą oglądalność. 

Edward Miszczak wyznał, że jest pod wrażeniem Dowbor, która tak szybko potrafiła poradzić sobie zdobyć nową pracę. 

Podziwiam ją za to, jak potrafi zadbać o swoją karierę - przyznał dyrektor w rozmowie z “Faktem”

fot.KAPIF; Katarzyna Dowbor w nowym formacie  

Katarzyna Dowbor pokazała swoją córkę

Katarzyna Dowbor na swoim Instagramie wstawiła post, który wywołał wiele emocji. Zaprosiła swoich widzów do oglądania nowego odcinka programu “Dowborowa od nowa” już 9 marca. Celebrytka dodała również zdjęcie ze swoją córką i napisała, że ma dla fanów niespodziankę. W sieci pojawiło się wiele komentarzy na temat podobieństwa kobiet. 

  • Uśmiech i wdzięk po mamusi.  
  • Jak dwie krople wody 
  • Ale ona jest do Pani podobna 
fot.KAPIF; Katarzyna Dowbor pokazała córkę