Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Katarzyna Dowbor wróciła do TVP i tak przywitała Polaków. Słowa zapamiętamy na długo, ciężko powstrzymać emocje
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.01.2024 10:59

Katarzyna Dowbor wróciła do TVP i tak przywitała Polaków. Słowa zapamiętamy na długo, ciężko powstrzymać emocje

Katarzyna Dowbor
Powitanie Katarzyny Dowbor w "Pytaniu na Śniadanie". Fot. Pawel Wodzynski/East News, kadr z "Pytania na Śniadanie" TVP

Pogłoski o tym, że Katarzyna Dowbor zasili szeregi “Pytania na Śniadanie”, krążyły w mediach już od jakiegoś czasu. 26 stycznia władze stacji potwierdziły te informacje w oficjalnym komunikacie. W sobotni poranek dziennikarka wraz z partnerującym jej Filipem Antonowiczem powitali zebranych przed telewizorami widzów. Z pewnością na długo zapamiętają oni słowa, które skierowała do nich w tamtej chwili Katarzyna Dowbor. Bardziej emocjonującego przemówienia po latach nie mogliśmy sobie wyobrazić.

Katarzyna Dowbor powróciła do "Pytania na Śniadanie"

Katarzyna Dowbor jest doskonale znaną i uwielbianą dziennikarką, która największą popularność zdobyła dzięki poprowadzeniu programu “Nasz Nowy Dom”. Jednak nie wszyscy fani zdają sobie sprawę, że swoją medialną karierę zaczynała ona w Polskim Radiu, a zaraz potem — Telewizji Polskiej. Dowbor spędziła na łamach stacji aż 3 dekady. Początkowo zajmowała się tworzeniem felietonów, które były emitowane w programie “Pegaz” oraz realizowała filmu dokumentalne. Szybko okazało się, że sama świetnie radzi sobie przed kamerą, dzięki czemu zaczęła szybko piąć się po drabinach kariery, aż została prezenterką. Na łamach TVP prowadziła programy takie jak “Alchemia zdrowia i urody”, “Apetyt na zdrowie” czy “Pytanie na Śniadanie”.

26 stycznie ogłoszono, że Katarzyna Dowbor powróci jako gospodyni śniadaniówki po ponad 10 latach przerwy. Fani dziennikarki nie posiadają się z radości, choć część internautów nie jest do niej przekonana ze względu na gruntowne zmiany, jakie zaczęły prowadzać władze TVP. Mimo wszystko trzeba przyznać, że widok dziennikarki na łamach rodzimej stacji budzi wiele emocji i jest ważnym wydarzeniem w świecie mediów. Jakimi słowami uwielbiana dziennikarka powitała swoją publiczność po latach?

Projekt bez nazwy (35).png
Powitanie Katarzyny Dowbor w "Pytaniu na Śniadanie". Fot. KAPiF
Polacy włączyli rano TVP i aż ich zatkało. "To żart?", w sieci aż wrze od dyskusji po emisji "PnŚ" z nowymi prowadzącymi Dzieli ich prawie 26 lat różnicy. To z nim Katarzyna Dowbor ma stworzyć parę w "PnŚ", zaskakujące, kim jest

Nowi prowadzący w "Pytaniu na Śniadanie", a wśród nich Katarzyna Dowbor

W ostatnich tygodniach do “Pytania na Śniadanie” dołączyli zupełnie nowi prowadzący. Joanna Górska, Robert Stockinger, Klaudia Carlos i Robert El Gendy nie mogli liczyć na zbyt ciepłe powitanie ze względu na liczne kontrowersje, jakie wśród widzów budzi zwolnienie całego składu dotychczasowych prowadzących śniadaniówki, w tym m.in. Małgorzaty Tomaszewskiej w zaawansowanej ciąży. Mimo to dziennikarze starają się, jak mogą, by tylko spełnić wysokie oczekiwania postawione im przez publiczność.

26 stycznia władze “Pytania na Śniadanie” ogłosiły, że do programu dołączy od soboty nowa para prowadzących. Okazuje się, że spełniły się nieoficjalne doniesienia mediów i do śniadaniówki powróciła po latach Katarzyna Dowbor wraz z partnerującym jej Filipem Antonowiczem, znanym z Radia Eska, MTV, Czwórki czy Polskiego Radia. Parę prowadzących dzieli niemal 26 lat różnicy, więc widzowie nie ukrywali, że są ciekawi, jak nowy duet poradzi sobie przed kamerami. Podczas sobotniego wydania śniadaniówki okazało się jednak, że największe poruszenie wywołała krótka przemowa Katarzyny Dowbor, którą dziennikarka uraczyła publiczność w ramach powitania.

ZOBACZ TEŻ: Czy zwolnienie kobiety w ciąży jest zgodne z prawem? Prawniczka komentuje sytuację Małgorzaty Tomaszewskiej

Jakie słowa Katarzyna Dowbor skierowała do widzów zaraz po rozpoczęciu "Pytania na Śniadanie"?

27 stycznia 2024 roku Katarzyna Dowbor pojawiła się na łamach “Pytania na Śniadanie” po ponad 10 latach przerwy. Dziennikarka jednak nie wypadła z wprawy i już od pierwszych sekund emisji uraczyła widzów serdecznym uśmiechem. Zaraz potem zabrała głos, by powitać licznie zgromadzoną przed telewizorami publiczność:

Dzień dobry, już oficjalnie – zaczęła dziennikarka w imieniu swoim oraz Filipa Antonowicza.

Zaraz potem prezenter dodał, że jego koleżanka jest osobą, której raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Katarzyna Dowbor zdradziła za to, że trochę się denerwuje. Nie tylko ze względu na swój powrót na antenę TVP po latach, ale również swojego partnera.

Jest bardzo fajnym młodym człowiekiem. Będziemy się starali, żeby nas państwo polubili i tę parę godzin spędzą z nami — podsumowała Katarzyna Dowbor.

Projekt bez nazwy (33).png
Powitanie Katarzyny Dowbor w "Pytaniu na Śniadanie". Fot. kadr z "Pytania na Śniadanie" TVP
Projekt bez nazwy (32).png
Powitanie Katarzyny Dowbor w "Pytaniu na Śniadanie". Fot. kadr z "Pytania na Śniadanie" TVP
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik