Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Od niedawna prowadzi z Katarzyną Dowbor „PnŚ”, teraz podsumował ją w 3 słowach, mocne wyznanie
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 30.01.2024 08:18

Od niedawna prowadzi z Katarzyną Dowbor „PnŚ”, teraz podsumował ją w 3 słowach, mocne wyznanie

Filip Antonowicz o Katarzynie Dowbor, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie” prod. TVP
Filip Antonowicz o Katarzynie Dowbor, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie” prod. TVP

Program „Pytanie na śniadanie” w ostatnim czasie przeszedł wiele gruntownych zmian. Wśród najszerzej dyskutowanych jest z pewnością wymiana kompletu prowadzących, co jest dość negatywnie oceniane przez fanów. Internauci nie kryją swojego niezadowolenia tak mocną rewolucją w formacie. 

Nowe twarze w programie „Pytanie na śniadanie”

W przeciągu kilku tygodni z programem „Pytanie na śniadania” pożegnali się wszyscy dotychczasowi prowadzący. Niektórzy z nich gościli na ekranach widzów o wielu lat. Nie powinno zatem dziwić, że tak drastyczne i nagłe zmiany wywołują wśród fanów śniadaniówki TVP pewien opór. Negatywne komentarze często nie są skierowane bowiem wobec nowych prowadzących, a raczej wyrażają sprzeciw wobec odejścia dawnych twarzy programu TVP.

Wśród nowych prowadzących znalazły się jak dotąd trzy duety – Klaudia Carlos z Robertem El Gendy, Joanna Górska i Robert Stockinger oraz Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz. W najbliższą sobotę na ekranie ma zadebiutować czwarta para, która dopełni komplet nowych prezenterów. 

Internauta zmieszał z błotem Katarzynę Dowbor: "Mało pani pieniędzy? Czas zrobić miejsce młodym". Szapołowska skomentowała Takiego widoku w "Pytaniu na śniadanie" nie było od lat. Poprzedni zarząd by na to nie pozwolił. Dowbor rozwścieczy fanów moment po powrocie?

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz nowymi prowadzącymi „Pytanie na śniadanie”

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz zadebiutowali w programie „Pytanie na śniadanie” w sobotę 27 stycznia. Dla dziennikarki nie jest to jednak prawdziwy debiut, ponieważ przed laty była już związana z formatem. Wieloletniej gwieździe programu „Nasz nowy dom” na ekranie partneruje dziennikarz radiowy, który swoją karierę rozwijał między innymi w radiu ESKA. Prowadząca od lat cieszy się dużą popularnością i jej zwolnienie z remontowego show Polsatu było głośno komentowane i krytykowane w mediach społecznościowych. Wielu fanów nie kryje swojej radości z jej powrotu do telewizji i pozytywnie komentuje nową parę prowadzących „Pytanie na śniadanie”:

  • Pani Kasia to jedyny dobry wybór jeśli chodzi o zmiany, widać w nich chęć i prawdę, nie ma sztuczności i udawania.
  • Super i pani Kasia i Pan Filip, który się cudownie rozkręcił.
  • Wspaniała para prowadzących. Pani Kasiu jest Pani cudowną, ciepłą osobą. Pozdrawiam serdecznie.
  • Oglądałam, doskonałe połączenie dojrzałości Pani Kasi i spontaniczności Pana Filipa. Fajne.

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Dowbor wróciła do TVP i tak przywitała Polaków. Słowa zapamiętamy na długo, ciężko powstrzymać emocje

Filip Antonowicz o Katarzynie Dowbror

O swoim debiucie w programie „Pytanie na śniadanie” wypowiedział się Filip Antonowicz. W rozmowie z „Super Expressem” opowiedział o pracy na planie śniadaniówki. Nie zabrakło także komentarza na temat jego ekranowej partnerki, Katarzyny Dowbor. Co miał o niej do powiedzenia? Dziennikarz zdecydował się na mocne wyzwanie, podsumowując ją w trzech słowach – „to jest legenda”

To dla mnie duże przeżycie, nie tylko dlatego, że pracuję z Kasią, bo to jest legenda i prawdziwa profesjonalistka, z którą pracuje się świetnie, ale chciałbym zaznaczyć, że „Pytanie na śniadanie” to cały team i jedna drużyna.

Źródło: Super Express

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!