Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nieoczekiwany zwrot w karierze Katarzyny Dowbor. Poprowadzi popularny program w TVP. Jaki?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.01.2024 12:48

Nieoczekiwany zwrot w karierze Katarzyny Dowbor. Poprowadzi popularny program w TVP. Jaki?

Nieoczekiwany zwrot w karierze Katarzyny Dowbor. Poprowadzi popularny program w TVP. Jaki?
Nieoczekiwany zwrot w karierze Katarzyny Dowbor. Poprowadzi popularny program w TVP. Jaki?

Jakiś czas temu cała Polska żyła niespodziewanym zwolnieniem Katarzyny Dowbor z prowadzonego przez nią show “Nasz nowy dom”. Okazało się jednak, że dziennikarka nie zamierza rezygnować z telewizji, a już niedługo podpisuje całkiem nowy kontrakt. Czy to możliwe, że gwiazda po latach powróci do TVP? 

Po zwolnieniu z Polsatu Katarzyna Dowbor ma nową pracę

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że niespodziewane zmiany, jakie działy się za kulisami telewizji Polsat, wywołały niemałe oburzenie telewidzów. Z popularnymi programami stacji pożegnali się między innymi Piotr Gąsowski oraz Katarzyna Skrzynecka.

Wśród zwolnionych gwiazd była również Katarzyna Dowbor, która do tej pory przez kilkanaście lat była twarzą kultowego programu “Nasz nowy dom”, gdzie cieszyła się ogromną sympatią internautów. Decyzją Edwarda Miszczaka prezenterka pożegnała się z remontowym show, a jej miejsce zajęła Elżbieta Romanowska.

Szybko jednak okazało się, że gwiazda nie zamierza się poddawać i na swoim profilu na Facebooku głosiła, że rozpoczęła współpracę z CANAL + DOMO, gdzie poprowadzi własne reality show “Dowborowa od nowa”. To jednak nie koniec nowości.

Internauci nie wytrzymali po 1. odcinku programu Katarzyny Dowbor. W sieci aż zawrzało Katarzyna Dowbor własnie przekazała! Widzowie zobaczą ją w nowym show, szykuje się prawdziwy hit

Czy Katarzyna Dowbor po latach powróci do TVP?

Wszyscy wierni fani dziennikarki doskonale zdają sobie sprawę z tego, że 11 lat temu Katarzyna Dowbor była gwiazdą Telewizji Polskiej. Swoją współpracę z publicznym nadawcą rozpoczęła już w 1983 roku, kiedy realizowała programy dokumentalne. Później zadebiutowała jako konferansjerka i poprowadziła nawet Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Od 1993 roku zaczęła pracować dla TVP1, gdzie miała okazję być gospodynią takich programów, jak “Alchemia zdrowia i urody”, “Pytanie na śniadanie”, “Ogrodowa Dowborowa”, czy “Apetyt na zdrowie”. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo Katarzyna Dowbor powróci do jednego ze starych formatów.

ZOBACZ TEŻ: Niewiarygodne, z kim była związana Katarzyna Dowbor. Teraz ujawnia, co działo się za zamkniętymi drzwiami.

Katarzyna Dowbor ma powrócić do Telewizji Polskiej

Według nieoficjalnych informacji, jakie przekazał portal Plotek, Katarzyna Dowbor miała zgodzić się objąć stanowisko prowadzącej w kultowym programie “Pytanie na śniadanie”. Podobno już w tym tygodniu ma dojść do oficjalnego podpisania kontraktu między dziennikarką i publicznym nadawcą.

Podkreślono również, że Telewizji Polskiej bardzo zależało na zatrudnieniu byłej gospodyni “Nasz nowy dom”, ponieważ docenia jej ogromny talent, charyzmę i wieloletnie oświadczenie. Dodatkowo, jest to prawdziwy powrót do przeszłości, o który teraz bardzo zabiega stacja.

W tym tygodniu Katarzyna Dowbor podpisuje swój kontrakt i jeszcze w tym miesiącu ma pojawić się na wizji. Stacji bardzo zależało na jej zatrudnieniu, bo to doskonały powrót do przeszłości, który pokazuje, że w telewizji mogą być osoby w różnym wieku. Nowa szefowa "Pytania na śniadanie" stawia przede wszystkim na doświadczenie. Jak Kasia będzie chciała i miała czas, będzie mogła też w przyszłości realizować inne misyjne projekty. Zwolnienie z Polsatu pokazało, że ma wielu fanów, więc liczy się na to, że przyciągnie ich do oglądania TVP - czytamy słowa informatora Plotka.

Źródło: plotek.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania