Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jaki temat magisterki wybrała Katarzyna Dowbor? Zbieramy szczękę z podłogi
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.02.2024 14:04

Jaki temat magisterki wybrała Katarzyna Dowbor? Zbieramy szczękę z podłogi

Jaki temat magisterki wybrała Katarzyna Dowbor?
Jaki temat magisterki wybrała Katarzyna Dowbor?, fot. KAPIF; Canva

Katarzyna Dowbor jest dziś jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich prezenterek. Mało kto wie, jaki kierunek studiów i specjalizację wybrała sympatyczna dziennikarka. Większość osób może być pod ogromnym wrażeniem jej ambicji.

Katarzyna Dowbor jest dziś gwiazdą Telewizji Polskiej

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Katarzyna Dowbor jest dziś jedną z najwybitniejszych polskich dziennikarek. Gwiazda przez wiele lat spełniała się w roli prowadzącej kultowy program “Nasz nowy dom” w Polsacie. Niestety, jej przygoda z show zakończyła się pod koniec 2023 roku, co zasmuciło wielu fanów formatu.

Obecnie jednak dziennikarka ma okazję spróbować swoich sił w nowej produkcji. Po latach powróciła do rodzimej Telewizji Polskiej, gdzie obecnie pełni funkcję gospodyni porannego show “Pytanie na śniadanie”. Prezenterka występuje tam w duecie z dziennikarzem radia Eska Filipem Antonowiczem.

Katarzyna Dowbor 2.jpg
Katarzyna Dowbor jest dziś gwiazdą Telewizji Polskiej, fot. KAPIF
Prześwietlił dom Katarzyny Dowbor. Reakcja otworzyła nam szeroko oczy Spadły gromy na Katarzynę Dowbor po debiucie w PnŚ

Jakie wykształcenie ma Katarzyna Dowbor?

Nie da się ukryć, że prezenterka może pochwalić się niemałą wiedzą na wiele tematów, jakie porusza podczas prowadzonych przez siebie formatów. Katarzyna Dowbor po ukończeniu edukacji w V Liceum Ogólnokształcącym imienia Jana Pawła II w Toruniu rozpoczęła studia na kierunku filologia polska na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w tym samym mieście.

W czasie studiów aktywnie udzielała się na rzecz uczelni i studentów, w tym między innymi należała do Niezależnego Zrzeszenia Studentów i działała w uczelnianym radio Centrum. Nic więc dziwnego, że po latach zaczęła swoje życie zawodowe wiązać właśnie z dziennikarstwem radiowym, które później zmieniło się na telewizyjne.

Katarzyna Dowbor.jpg
Jakie wykształcenie ma Katarzyna Dowbor?, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Dowbor zdecydowała się na szczere wyznanie o swoim ojcu. Niewiarygodne, kim jest z zawodu.

Niewiarygodne, jaką specjalizację wybrała Katarzyna Dowbor

Nie da się ukryć, że prowadząca “Pytania na śniadanie” była bardzo ambitną studentką, a to przełożyło się na tematykę pracy magisterskiej, jaką pisała na swoich studiach. Katarzyna Dowbor wybrała ciekawą specjalizację z… seksuologii.

Co więcej, dziennikarka po latach, na łamach jednej ze swoich książek pod tytułem “Mężczyźni mojego życia” przyznała się do tego, o czym napisała swoją pracę magisterską. Okazało się, że młoda studentka badała wówczas “Czynniki wpływające na prostytucję wśród nieletnich”.

Zdziwieni?

Katarzyna Dowbor 1.jpg
Niewiarygodne, jaką specjalizację wybrała Katarzyna Dowbor, fot. KAPIF
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?