Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Dowbor niknie w oczach! Niestety, to nie efekt diety
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 14.03.2024 11:13

Katarzyna Dowbor niknie w oczach! Niestety, to nie efekt diety

Katarzyna Dowbor
Fot. KAPiF

Za Katarzyną Dowbor intensywny czas. Niemal rok temu dziennikarka straciła posadę prowadzącej w programie “Nasz Nowy Dom”. Wówczas nie kryła, że tak nagłe rozstanie z show było dla niej ogromnym ciosem. W tamtym momencie zaczęła martwić się o swoją karierę, jednak nie na długo. Nagrała swój własny program “Dowborowa od nowa”, a od stycznia objęła stanowisko gospodyni w “Pytaniu na Śniadanie”. Te wszystkie ekscytujące zmiany miały jednak swoją ciemną stronę i odbiły się na jej zdrowiu. Fani niepokoją się, ponieważ ich idolka niknie w oczach.

Katarzyna Dowbor bryluje w "Pytaniu na Śniadanie"

Jeszcze pod koniec grudnia ubiegłego roku w Telewizji Polskiej rozpoczęła się rewolucja, która całkowicie odmieniła oblicze publicznego nadawcy. Wiele popularnych formatów odświeżono, a dziennikarzy, którzy w nich występowali, wymieniono na nową ekipę. Tak było w przypadku m.in. “Pytania na Śniadanie”, gdzie w wyniku zmian kadrowych zostali zwolnieni m.in. Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Małgorzata Tomaszewska, Anna Popek czy Tomasz Kammel. Na miejsce poprzedniej ekipy dołączyli Robert Stockinger i Joanna Górska, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Beata Tadla i Tomasz Tylicki oraz Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz.

Ostatnia para prowadzących wywołała najwięcej emocji wśród widzów. Wszystko ze względu na fakt, że Katarzyna Dowbor powróciła na łamach TVP po pond 11 latach przerwy. Jej fani nie posiadali się z radości, jednak część widzów zareagowała negatywnie. Publiczności nie podobał się sposób, w jaki władze stacji pożegnały poprzednich gospodarzy. Część osób miała również wątpliwości, czy zestawienie dziennikarki z o prawie 26 lat młodszym dziennikarzem na pewno jest dobrym pomysłem. Charyzmatyczny duet nie potrzebował jednak wiele czasu, by przekonać do siebie widzów. Dziś Dowbor i Antonowicz są jedną z najbardziej lubianych par w “Pytaniu na Śniadanie”.

Projekt bez nazwy - 2024-03-14T102854.870.png
Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz w “Pytaniu na Śniadanie”. Fot. KAPiF
Nowy sezon “NND” ledwo się rozpoczął, a fani już wydali werdykt Katarzyna Dowbor pokazała córkę. Fani są zdumieni, ależ podobne

Katarzyna Dowbor mocno schudła

Ostatni rok był dla Katarzyny Dowbor pełen stresu, nowych wyzwań i emocji. Dziennikarka najpierw straciła pracę w “Nasz Nowy Dom”, co było dla niej trudnym doświadczeniem. Mimo obaw o przyszłość swojej kariery udało jej się nagrać własny program “Dowborowa od Nowa”, w którym spełniła swoje wielkie marzenie i wyremontowała swój rodzinny dom. Tymczasem w połowie stycznia całą Polskę obiegły wieści, że prezenterka poprowadzi “Pytanie na Śniadanie” razem z Filipem Antonowiczem. Powrót do śniadaniówki po latach okazał się trudny, ze względu na mieszane reakcje widzów. Te wszystkie wydarzenia nie obeszły się bez echa. 

W najnowszym wywiadzie z “Faktem” Katarzyna Dowbor wyznała, że mimo wieloletniego doświadczenia w telewizji, niełatwo zniosła zmiany, które dotknęły ją w ostatnim czasie. Stanęła przed ogromnym wyzwaniem, któremu poświęciła się bez reszty. Widzowie TVP powoli się do niej przekonują, jednak dziennikarka przepłaciła ten stres i emocje swoim zdrowiem. Dowbor wprost wyznała, że sporo schudła, nie stosując przy tym żadnej diety.

Projekt bez nazwy - 2024-03-14T102743.786.png
Katarzyna Dowbor. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Jaki temat magisterki wybrała Katarzyna Dowbor? Zbieramy szczękę z podłogi

Katarzyna Dowbor schudła aż 10 kilogramów i to bez żadnej diety

Od połowy stycznia dotychczasowy styl życia Katarzyny Dowbor uległ zmianie. Dziennikarka zaczęła zrywać się skoro świt, by poprowadzić poranny program TVP. Występ w “Pytaniu na Śniadanie” dostarcza jej zastrzyku adrenaliny, ale również całkiem sporo stresu, w wyniku którego prezenterka schudła aż 10 kilogramów. Jak wyznała w najnowszym wywiadzie z “Faktem”, utrata wagi jest skutkiem ubocznym nowej pracy.

Trochę schudłam. Może z 10 kg. Po prostu myślę, że to jest efekt pracy. Jest zadanie do wykonania, jest power, są emocje, które spalają nie tylko energię, ale przede wszystkim kalorie. Teraz wchodzę we wszystkie stare ciuchy – przyznała Dowbor.

Dziennikarka nie ukrywa, że nowa sylwetka jest dla niej powodem do radości. Fani mają jednak nadzieję, że nagła utrata wagi nie odbije się na jej zdrowiu. 

Projekt bez nazwy - 2024-03-14T102731.848.png
Katarzyna Dowbor. Fot. KAPiF